Deivida Gilmora soloalbums – jau Latvijā

Deivida Gilmora soloalbums – jau Latvijā

Iznācis kādreizējā grupas Pink Floyd ģitārista un vokālista Deivida Gilmora koncertalbums Live In Gdansk, kurā dzirdams Gilmora 2006. gada koncertturnejas On An Island pēdējais koncerts, kurš notika Polijas pilsētas Gdaņskas kuģu būvētavas teritorijā – tieši šeit savulaik dzima leģendārā kustība Solidaritāte, kuras darbība lielā mērā ievadīja komunistiskā režīma krišanu Austrumeiropā. Arī Gilmora koncerts 50 tūkstošu auditorijai bija cieņas un simpātiju apliecinājums Solidariātes un tās vadītāja Leha Valensas nopelniem.


Vairumu dziesmu kopā ar Gilmoru un viņa grupu (tās sastāvā dzirdams arī nupat mirušais Pink Floyd mūziķis Riks Raits un Roxy Music veterāns Fils Manzanera) izpilda vietējais Baltijas Filharmonijas simfoniskais orķestris slavenā komponista un diriģenta Zbigņeva Preisnera vadībā. Preisners bija vairāku aranžējumu autors arī Gilmora pagaidām jaunākajā studijas albumā On An Island, kurš 2006. gadā sasniedza britu topa 1. vietu.

Jaunajā Live in Gdansk līdzās On An Island materiālam dzirdams arī Pink Floyd repertuārs – 20 minūšu kompozīcija Echoes, kā arī tādi klasiski skaņdarbi kā Breathe, Time, Shine On You Crazy Diamond, Astronomy Domine, Comfortably Numb u.c.

Live In Gdansk pieejams piecos dažādos izdevumos:

2CD
2CD + DVD
2CD + 2DVD
3CD + 2DVD
5LP (būs pieejams pēc pāris nedēļām)

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 26. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Pasaku lādes sērijas ietvaros klajā nāk “Brēmenes muzikanti” un “Doktors Aikāsāp”

Ar Hipotēku bankas atbalstu un Latvijas Radio labvēlību, pasaku sērijas “Pasaku lāde – pirms miedziņš nāk” jaunākajā pasaku oriģinālierakstā, kas izdots kā pasaku sērijas...