MTV Latvija skatāms Digitālajā Virszemes televīzijā

MTV Latvija skatāms Digitālajā Virszemes televīzijā

Šobrīd Digitālās virszemes televīzijas (DVT) programmu piedāvājumā ir iekļauts kanāls MTV Latvija, kas turpmāk būs skatāms visā DVT signāla izplatības teritorijā - līdz 100 km ap Rīgu.


Populārais kanāls, kas Latvijā darbojas jau 2 gadus, papildina jau esošās DVT populārzinātniskās, informatīvās un izklaides programmas. Kopumā DVT piedāvā līdz 30 programmām, to skaitā gandrīz visas analogajā apraidē esošās programmas.

Baltkom programmu direktore Inga Alika atzīst:
„MTV apvieno mūziku, radošumu un jaunatnes kultūru, radot brendu, kas ir pazīstams visā pasaule un sniedz dinamisku TV skatīšanās piedzīvojumu. Pievienojot MTV Latvija DVT izklaides programmu piedāvājumam, mēs paplašinām gan šī apraides veida pievilcību, gan arī viena no vadošajiem TV brendiem pieejamību skatītājiem”.

“Mēs esam ļoti priecīgi un pagodināti par šādu dāvanu MTV Latvija divu gadu dzimšanas dienā – proti, tikt iekļautiem Baltkom DVT programmu piedāvājumā”, uzsver Liliāna Ozoliņa, MTV Latvija direktore. “DVT ir solis uz priekšu mediju attīstības vidē. Tas ir apsveicami, ka Baltkom ir pirmais Latvijā, kurš to ir aizsācis vismaz testa režīmā. Lietuva un Igaunija DVT apraide jau darbojas. Patiesi ceram, ka Latvija drīzumā pievienos.”

MTV ir ieslēgts 43. frekvenču kanālā 650 MHz. Lai uztvertu MTV pārraides, klientiem ir jāveic TV kanāla automātiskā meklēšana, ja tā nedarbojas, manuāli ir jāveic 650 MHz frekvences uzstādīšana.

DVT uztveršanai ir nepieciešama viedkarte, kuru var iegādāties Baltkom klientu apkalpošanas centros, kā arī pie televīzijas uztveršanas tehnikas izplatītājiem. DVT līdz šā gada beigām ir uztverama bez mēneša maksas. Prognozējamā abonēšanas maksa no jaunā gada ir Ls 4.90 mēnesī.

Telekomunikāciju un abonenttelevīzijas uzņēmums Baltkom ir Latvijā lielākais digitālās TV un kabeļtelevīzijas operators, kas vietējā tirgū darbojas jau vairāk nekā 16 gadus. Baltkom saviem abonentiem piedāvā vairāk nekā 100 TV programmas, sniedz fiksēto un mobilo telefonsakaru, kā arī interneta pakalpojumus. 2007. gadu telekomunikāciju uzņēmums Baltkom noslēdza ar 10,268 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 16,6% vairāk nekā 2006. gadā.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Pirmizrāde bērniem „Jūras Kaķis” Latvijas 1. Rokkafejnīcā

18. jūlijā plkst. 10.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā (mazajā muzikantā) notiks pirmizrāde bērniem „Jūras Kaķis”. ...