Bijušie “Līvi” apvienojas “Leģionā” un izdod jaunu albumu

Bijušie “Līvi” apvienojas “Leģionā” un izdod jaunu albumu

Grupa “Leģions”, kurā apvienojušies bijušie “Līvu” dalībnieki Aivars Brīze, Tomass Kleins, Vilnis Krieviņš un klāt pieaicinātie Eduards Glotovs (Remix) un Juris Kristons (Igo grupa) 1. septembrī Dzintaru koncertzālē prezentēja savu pirmo albumu “Nekad nesaki nekad”.


Albumā “Nekad nesaki nekad” ir iekļautas 10 pilnīgi jaunas Tomasa Kleina dziesmas, kuras ieturētas klasiskās liepājnieku roka tradīcijās. Vienkāršas, enerģiskas un tai pat laikā ļoti patiesas un neviltotas savā skanējumā. Ieraksts veikts sadarbībā ar skaņu producentu Mārtiņu Burkevicu, viņa studijā Kinostudijas telpās. Mārtiņš, kurš dzimis un uzaudzis Liepājas satelītpilsētā Grobiņā, tāpat kā albuma fotogrāfs Juris Pīlēns un dizaina autors Guntars Petris ir Liepājas radošā “klana” pārstāvji.

Aivars Brīze: - “Mēs savu darbu esam darījuši no sirds. Pats nebiju ierakstu studijā strādājis gandrīz desmit gadus un man tā bija patīkama atgriešanās un lieliska draugu sajūta, jo ar šiem vīriem aiz muguras es jūtos droši. Tomass, Vilnis, un Edžus ir kā dzīvs un profesionāla motors. Perfekti katrs savā ziņā. Man pašam šķiet, ka albuma dziesmas “Laiks ir laiks” un “Pilnmēness” ir fantastiski izdevušās dziesmas tāpat kā viss albums kopumā.
Runājot par “Līviem”, tad es novēlu veiksmi Jānim Grodumam, kurš uzskata, ka ir vienīgais patiesais “līvs”, bet es domāju, ka savos koncertos mēs esam daudz vairāk “līvi” nekā jebkura cita šobrīd aktīvi muzicējoša grupa Latvijā.”

Tomass Kleins piebilst: -“Ir labi diezgan”

Visu albuma dziesmu fragmentus varat noklausīties grupas mājas lapā http://legions.draugiem.lv

Bet visu albumu pilnā garumā Mp3 formātā varat ielādēt portālā Doremi.lv
http://doremi.lv/index.php?artist=527&album=717&show_album=1

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Šona draudzenei Emi jauns videoklips

Lai gan Emi mūzikas lauciņā darbojas jau no piecu gadu vecuma, kad ieguva godpilno pirmo vietu bērnu konkursā „Cālis”, plašākai sabiedrībai meitene kļuva pazīstama lielā mērā...