Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz grandiozākajiem mācību gada atklāšanas svētkiem – "Studentu Paradīze"

Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz grandiozākajiem mācību gada atklāšanas svētkiem – "Studentu Paradīze"

Ir noticis neticamais, lai sarīkotu visu laiku lielākos studentu svētkus "Studentu Paradīze", kopā ir apvienojušies 14 Latvijas lielāko augstskolu studenti. 4.augustā, "Biļešu Serviss" kasēs sākas "Studentu Paradīzes" biļešu iepriekšpārdošana.


"Studentu Paradīze", līdz ar "Hansabankas" jauniešu programmas "OPEN" atbalstu, šogad notiks 18.septembrī "Arēnā Rīga", kur visus studentus pulcēs un pārsteigs Latvijas populārākās grupas, dziedātāji, dīdžeji, starp kuriem "Tumsa", "Double Faced Eels", "Ella", "R.A.P.", "Labvēlīgais Tips", "DJ Crash", "DJ Gustavito" un citi.

Apmeklētāju dažādo mūzikas stilu un interešu vadīti, "Studentu Paradīzes" organizatori "Arēnā Rīga" izbūvēs trīs atsevišķas skatuves. Bez tam atsevišķā zonā pasākuma apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un atrakcijās pie augstskolu un galveno atbalstītāju izklaidējošiem stendiem. Svētkus interesantākus padarīs arī labāko Latvijas deju grupu un ekstrēmo sporta veidu aktīvistu pārsteidzošie priekšnesumi.

Pagājušajā gadā "Studentu Paradīzes" organizācijā piedalījās deviņas Latvijas augstskolas un šie svētki notika trijās dažādās vietās – "Sapņu fabrikā", "Studentu klubā" un klubā "LaRocca", kopā pulcējot vairāk kā 5000 apmeklētājus. "Studentu Paradīzes" organizatori pēc pasākuma saņēma neskaitāmas pozitīvas atsauksmes un "Latvijas Studentu apvienības" gada balvu, kas liecina par projekta vērienīgumu un lietderību studentu kultūras dzīvē.

"Šogad "Studentu Paradīze" būs vēl lielāka, skaistāka un interesantāka kā jebkad iepriekš un varbūt arī kā jebkad nākotnē. "Studentu Paradīzes" draudzīgā un debešķīgā atmosfēra ar nebijušu piedzīvojumu virpuli pacels tās neskaitāmos apmeklētājus mākoņos un ikviens saņems pozitīvas enerģijas lādiņu visam nākošajam mācību gadam," komentē "Studentu Paradīzes" viens no galvenajiem organizatoriem Jānis Dāboliņš.

"Studentu Paradīzi" organizē un tajā piedalās studenti no sekojošām augstskolām: "Rīgas Tehniskā universitāte", "Latvijas Universitāte", "Biznesa augstskola Turība", "Latvijas Lauksaimniecības universitāte", "Rīgas Stradiņa universitāte", "Banku augstskola", "Latvijas Policijas akadēmija", "Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskola", "Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola", "Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola", "Vidzemes augstskola", "Rīgas Ekonomikas augstskola", "Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija", "Transporta un sakaru institūts". Uz svētkiem aicinām arī visus pārējos, kas jūtas jauni un kuros mīt studentu gars.

Biļetes meklējiet "Biļešu Serviss" kasēs un interneta mājas lapā, "BezRindas.lv".

Īpašas priekšrocības biļešu iegādē ir Hansabankas ISIC vai OPEN karšu īpašniekiem, kuri saņem 50% atlaidi un iespēju iekļūt pasākumā pa īpašo "OPEN" ieeju.

Mūs atbalsta arī: "European Hit Radio", "draugiem.lv", "TV6", "FHM", "Cosmopoliten", "E3", "1188.lv", "Popcorn", "Randoms", "Double Coffee", "Respect!", "Krabjiem.lv", "NightLife", "Durex", "tt stils", "Corporate", "City fitness" un "Rīgas Dome".

Studenti dažādi – paradīze viena. Paradīze mūs vieno.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Forši ka tādus pasākumus rīko!
10.08.2008. plkst. 10:31

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

„Lielā Kristapa” filmas uz brīvdabas ekrāna Cēsīs!

Piektdien, 29.augustā Cēsu Pils dārzā cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt vasaras pēdējo brīvdabas kino nakti, kuras programmu pirmo reizi veido trīs kino seansi. Uz...