Atbalsti Valmieras jaunos talantus! Ziedo Valmieras Mūzikas skolas kosmētiskajam remontam!

Atbalsti Valmieras jaunos talantus! 
Ziedo Valmieras Mūzikas skolas kosmētiskajam remontam!

JCI Latvia organizē starptautisku labdarības projektu „Atbalsts Valmieras Mūzikas skolai” ar mērķi – veidot harmonisku un skaistu mācību vidi. Projekta pirmās daļas rezultātā ikvienam audzēknim ir iespēja attīstīt savu talantu, izmantojot labdarības akcijā saziedotus jaunus instrumentus. Jauno mācību gadu audzēkņi ar Jūsu palīdzību varēs uzsākt un šos instrumentus apgūt sakoptās un drošās mācību telpās!


Šī gada sākumā tika realizēta projekta pirmā daļa – pateicoties JCI Marienhamn, kas ir JCI nodaļa Ālandu salās Somijā, skolai 5.aprīlī tika dāvāti jauni instrumenti un aprīkojums (divas klavieres, deviņas ģitāras, basģitāra, četras blokflautas, klarnete, trombons, kornete, trīs vijoles, čells, divi DVD atskaņotāji, televizors, astoņi CD atskaņotāji, četri sintezatori, faksa aparāts, kopētājs, projektors, piecpadsmit datori un divi printeri).

Šobrīd projekts ir nonācis līdz otrajai daļai – kosmētiskā remonta veikšanai Valmieras mūzikas skolas vecajā ēkā, kur tas ir visvairāk nepieciešams, jo vairākas telpas ir sliktā stāvoklī un nav piemērotas audzēkņu darbam. Skolā notiek daudz pasākumu, tāpēc nozīmīgi un aktuāli uzlabot vidi, kurā pilnveidojas un attīstās jaunie Latvijas talanti.

Mēs aicinām vecākus, iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties šajā projektā, ziedojot naudu remontam vai konkrētu materiālu iegādei tam speciāli paredzētajās ziedojumu kastēs, kuras jaunnedēļ, sākot ar 23.jūliju, būs pieejamas tirdzniecības centros, mūzikas veikalos un citviet. Naudu jūs varat ziedot arī, ieskaitot JCI Latvia kontā ar norādi “Atbalsts Valmieras Mūzikas skolai”:

Saņēmējs Biedrība JCI Latvia
Pulkveža Brieža 8 – 1, Rīga, LV-1010
Reģ.Nr. 40008006726
Banka AS SEB Latvijas Unibanka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV88UNLA0050003757726

Mēs aicinām arī būvuzņēmējus ziedot celtniecības materiālus vai atbalstīt mūs ar darbaspēku, tāpat aicinām pieteikties palīdzēt darbos arī Valmieras rajona amatniekus.

JCI Latvia 2008.gada prezidents Aldis Alliks un arī šīs skolas absolvents: „Mūzikas skola ir vieta, kurā līdztekus zināšanām konkrētajos priekšmetos tiek veicināta harmoniskas un radošas personības izaugsme. Mūzika jebkuru cilvēku maina uz augšu, tāpēc palīdzība Mūzikas skolai ir ieguldījums ne tikai bērnu, bet mūsu visu nākotnē jau šodien!”

JCI misija ir veidot un palīdzēt veidoties globālajai sabiedrībai, piedāvājot iespēju jauniem cilvēkiem pilnveidot sevi, attīstīt līdera spējas, sociālo ieinteresētību un atbildību, uzņēmējdarbību un sadarbību ar līdzcilvēkiem, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

Turpmākai saziņai:
Ieva Erele, Mārketinga un attīstības viceprezidente
mob.tālr.: 26594141, e-pasts: ieva.erele@gmail.com

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Valmieras dome savu kultūras jomu pametusi novārtā. estrādē visu vasaru tik pat kā nekas nenotiek, visu naudu izgrūduši jubilejai?
31.07.2008. plkst. 09:28

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Ivo Fomins izdos labāko dziesmu izlasi

Nākamās nedēļas sākumā mūzikas veikalos nonāks Ivo Fomina labāko dziesmu izlase, kurā apkopotas pavisam 18 dziesmas, kuras spēlējušas nozīmīgu lomu dziedātāja karjerā. Albumā būs...