Dziedātājas Emi dziesma „Kā sapnī” ielaužas MTV Latvia

Dziedātājas Emi dziesma „Kā sapnī” ielaužas MTV Latvia

Šī gada martā notika dziedātājas Emi videoklipa prezentācija dziesmai „Kā sapnī”, kuras režisors ir Miks Ozoliņš. Viņas videoklips pirms tam bija vērojams Latvijas Mūzikas Kanālā un muzikālajā raidījumā SEMS. Patreiz tas ir iekarojis arī MTV Latvija.


MTV (Music Television) ir amerikāņu kabeļtelevīzijas tīkls, kurš nodibināts Ņujorkas pilsētā. Savu darbību tas uzsācis 1981.gada 1.augustā un kanāla mērķis bija demonstrēt dažādus mūzikas videoklipus. Šodien MTV kanālā demonstrē ne tikai videoklipus, bet arī intervijas, koncertus, apbalvošanas ceremonijas un dažādus šovus.

MTV Latvija ir MTV reģionālais kanāls, kurš ietilpst MTV Baltic projektā, līdzās ar MTV Igaunija un MTV Lietuva. Visi trīs kanāli savu darbu uzsāka vienlaicīgi – 2006. gada 4.septembrī plkst. 22:00. Kopš kanāla pastāvēšanas, tas ir radikāli pārveidojis visu mūzikas industriju. Tādēļ mūziķiem ir tik svarīga savu videoklipu demonstrēšana MTV kanālā. Dziedātājai Emi tas ir izdevies.

Emi jeb īstajā vārdā Sarmīte Jerāne ir mācījusies Jumpravas mūzikas skolā, praksi apguvusi Londonā un Latvijā pie tādiem vokālajiem pedagogiem kā Jolanta Gulbe un Inga Bērziņa. Agrāk Sarmīte bija dziedājusi grupā „Sister Act”, un ar šo grupu piedalījās „Eirovīzija 2004” nacionālās atlases konkursā. Tika atzīts, ka tieši šai grupai ir bijis vislabākais skatuves šovs. Ir izdots albums „Revolūcija”, kurš ieguva apbalvojumu „Latvijas Mūzikas Gada Balvā” kā labākais deju gada albums.

„Ideja videoklipam radās mums kopīgi – Emi vēlējās vienkāršu un skaistu videoklipu, jo mans uzdevums bija prezentēt viņu. Viņa piesaka sevi plašākai publikai tādu, kāda viņa ir, nevis samākslotu un neīstu. Sastrādāties bija ļoti vienkārši, bez nekādām problēma. Abi esam gandarīti par padarīto,” stāsta Miks Ozoliņš.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
kad pirmo reizi šo klipu apskatījos reakcija uz to bija -"ak dievs! fui!" varēja jau ko labaku uzmeistarot...ja mācētu
13.08.2008. plkst. 03:06

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 17. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Dima Bilan nevēlas mainīties – ne uz labo, ne uz slikto pusi

Neskatoties uz to, ka Krievijas jaunais estrādes mākslinieks Dima Bilan Latvijā viesojās šī gada februārī, 21. jūnijā visiem Ogres iedzīvotajiem un Dima atbalstītājiem bija iespēja...