Lienei Šomasei jauns singls un dubultais CD un DVD albums!

Lienei Šomasei jauns singls un dubultais CD un DVD albums!

Viena no šī brīža “karstākajām” latviešu dziedātājām Liene Šomase 16.jūnijā izdod savu pirmo solo albumu, kuram dots nosaukums “Vārdos nepateiktais”.


Tas būs īpašs ar to, ka tam kā papildus pielikums bez maksas nāks klāt arī dziedātājas video DVD, kurā iekļauts gan dziesmas “Jauna diena” videoklips, gan labākie priekšnesumi no TV 3 šova “dziedi ar zvaigzni”, kurā dziedātāja kopīgi ar Jāni Vinteru plūca uzvaras laurus. Tajā skatāms arī dziesmas “Dzelzsgriezējs” priekšnesums, kas šova laikā izpelnījās ļoti augstu novērtējumu gan no skatītājiem, gan no žūrijas. DVD atrodama arī LNT seriāla “Svešā dzīve” tituldziesmas video montāža.

CD albumā būs iekļautas vairākas pilnīgi jaunas, kā arī jau populāro dziesmu “Jauna diena”, “ Tik dīvaini tuvs” un “Ugunskurs” jaunās versijas.

Viens no albuma īpašajiem pārsteigumiem solās būt grupas Double Faced Eels dziesmas “Mīlestība” jaunā versija. Vienu no albuma dziesmām sacerējusi arī pati Liene.

Albuma ierakstos piedalījušies vairāk kā 25 Latvijā pazīstami mūziķi, starp kuriem arī Kristaps Krievkalns, Tomass Kleins, Gints Pabērzs, Mārcis Judzis (Dzelzs Vilks), Andris Alviķis, Ervings Znotiņš (Autobuss debesīs), Uģis Tirzītis (bet bet), Toms Juhņevičs, Kārlis Lācis un daudzi citi. Pie studijas pults sēdējuši Gints Stankevičs, Armands Treilihs, Zigfrīds Muktupāvels, Gints Sola, bet lielāko daļu dziesmu miksējis Māris Priede. Albuma noformējumā izmantotas Valta Kleina fotogrāfijas un dizainu veidojis Toms Gūtmanis (R/A Fresh CT).

Šonedēļ radiostacijās nonāk pilnīgi jauna Lienes Šomases dziesma “Klauns (Dzīve nav rožu lauks)”. Dziesma ir pieejama lejupielādei portālā Doremi.lv, kur no 16,jūnija būs pieejams arī viss albums.
http://www.doremi.lv/index.php?genre=5&artist=587&album=822&show_album=1

Albuma izdošanu atbalsta Inženieru birojs Būves un Būvsistēmas.

Poligrāfiju nodrošina Dardedze Hologrāfija. Meikaps Una Style.

Informē Star FM, Marta, Latvijas Avīze, TV NET un TV3

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs iekārtojis restaurācijas darbnīcu

Muzeju nedēļas ietvaros Cēsu Vēstures un mākslas muzeja darbinieki priecājas par ilgi gaidītu notikumu – no jauna iekārtotajā muzeja restaurācijas darbnīcā pirmo reizi muzeja vēsturē...