Ellas dziesma skan automašīnās visā Skandināvijā!

Ellas dziesma skan automašīnās visā Skandināvijā!

Viena no vadošajām Skandināvijas mūzikas izlašu kompānijām TMC sadarbībā ar Edel Records savā jaunajā, speciāli autobraucējiem domātajā dziesmu izlasē “Tuning Hitz 5” iekļāvusi arī mūsu pašu Ellas singlu “DJ Take Me”. Šai izlasei kā papildus bonus klāt ir pievienots arī 12 dziesmu videoklipu DVD un tajā iekļauts arī Ellas video, kurš nu jau divus mēnešus rotē MTV Baltijas valstu kanālos.


Šī ir ļoti pieprasīta dziesmu izlase, kas pieejama visās Skandināvijas valstīs, kā arī Igaunijā, Lietuvā un no šīs nedēļas arī Latvijā.
TMC sadarbība ar Ellas ierakstu kompāniju Mikrofona ieraksti ir vienojušies arī par Ellas albuma “Welcome To The Club” izdošanu un izplatīšanu visā Skandināvijā un plānots, ka tas notiks jau augusta sākumā, bet līdz tam vēl tiks strādāts ar dziesmu veicināšanu Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Somijas radiostacijās un TV kanālos.

Kompānija TMC izdod arī deju mūzikas izlasi “Everybody Dance Now” un jau panākta vienošanās, ka tās jaunajā izlasē, kas tiks izdota pēc 2 nedēļām, būs iekļauts arī Ellas aktuālais singls Latvijā “Shine Like Superstar”.
Izlases veidotājiem tā iepatikusies Ella, ka viņi nolēmuši, ka izlases vāka modele būs neviena cita, kā Ella! Tas ir īpašs bonus māksliniekam, kura dziesma ir iekļauta šajā izlasē.

Vairāk par TMC varat uzzināt šeit:
http://www.tmcnordic.com/

Izlases “Tuning Hitz” un “Everybody Dance Now” Latvijā izplata kompānija “Mikrofona ieraksti”.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Mašīna jau smuka, bet pati Ella-briesmonis:D
03.06.2008. plkst. 09:11
viņa tak pretendējot uz vāka bildi arī!
30.05.2008. plkst. 10:27

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls – „Es esmu jūsu elks”. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē – gāž no...