Vasarā notiks plaša Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā

Vasarā notiks plaša Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā

4. jūnijā sāksies regulāra Vasaras Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā, kas dos iespēju no jūnija līdz augustam bezmaksas apmeklēt mūzikas koncertus un zaļumballes vienā no iecīnītākajiem Rīgas parkiem.


Rīdziniekiem un pilsētas viesiem zaļumu un ziedu vidē, priecājoties, dejojot un dziedot līdzi, būs iespēja baudīt vasaru draugu un ģimenes pulkā kopumā 11 koncertos pēcpusdienās un vēlās vakara stundās, darba dienās un brīvdienās. „Pasākumu programma šajā skaistajā parkā ienesīs jaunas noskaņas un padarīs pilsētas centra daļu patīkamāku gan tiem, kas grib atpūsties, gan arī tiem, kas dienas gaitās šķērso parku,” stāsta Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle.

Ieskaņas koncertā Iedziedam vasaru 31. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 uzstāsies Rīgas bērnu popgrupas un populārie mākslinieki: Ieva Akurātere, Maija Lūsēna, Juris Vizbulis, Silvija Silava, Arnis Miltiņš u.c.

4. jūnijā, 11. jūnijā un 18. jūnijā plkst. 16:00 ar Koncertu labam noskaņojumam un atpūtai muzicēs profesionālais pūtēju orķestris Rīga.

Savukārt 15. jūnijā plkst. 18:00 koncerts Dziesmu un deju svētku rakstos ieskandinās Jāņus un Līgo svētkus, kā arī Dziesmu un deju svētkus.

Zaļumballē 27. jūnijā plkst. 19:00, spēlējot kapelai Hāgenskalna muzikanti, dejosim valsi un polku, fokstrotu un senās mūzikas dejas līdz pat vēlai vakara stundai.

Vasaras Brīvdabas koncertus, kas Vērmanes dārzā notiks no 31. maija līdz 27. augustam, rīko Rīgas domes Kultūras departaments.

Pilna pasākumu programma - Rīgas domes Kultūras departamenta mājas lapā: www.rdkd.lv

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
RD kultūras departaments baigi sasparojies. Malači.
29.05.2008. plkst. 09:33

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

“MELO-M” + “BONEY M” = “DADDY COOL”

Čellu rokgrupa “Melo-M” laiž klajā sadarbībā ar savulaik ļoti populārās disko mūzikas grupas “Boney M” dalībnieci Meiziju Viljamsu tapušo dziesmas “Daddy Cool” jaunu versiju....