Vasarā notiks plaša Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā

Vasarā notiks plaša Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā

4. jūnijā sāksies regulāra Vasaras Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā, kas dos iespēju no jūnija līdz augustam bezmaksas apmeklēt mūzikas koncertus un zaļumballes vienā no iecīnītākajiem Rīgas parkiem.


Rīdziniekiem un pilsētas viesiem zaļumu un ziedu vidē, priecājoties, dejojot un dziedot līdzi, būs iespēja baudīt vasaru draugu un ģimenes pulkā kopumā 11 koncertos pēcpusdienās un vēlās vakara stundās, darba dienās un brīvdienās. „Pasākumu programma šajā skaistajā parkā ienesīs jaunas noskaņas un padarīs pilsētas centra daļu patīkamāku gan tiem, kas grib atpūsties, gan arī tiem, kas dienas gaitās šķērso parku,” stāsta Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle.

Ieskaņas koncertā Iedziedam vasaru 31. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 uzstāsies Rīgas bērnu popgrupas un populārie mākslinieki: Ieva Akurātere, Maija Lūsēna, Juris Vizbulis, Silvija Silava, Arnis Miltiņš u.c.

4. jūnijā, 11. jūnijā un 18. jūnijā plkst. 16:00 ar Koncertu labam noskaņojumam un atpūtai muzicēs profesionālais pūtēju orķestris Rīga.

Savukārt 15. jūnijā plkst. 18:00 koncerts Dziesmu un deju svētku rakstos ieskandinās Jāņus un Līgo svētkus, kā arī Dziesmu un deju svētkus.

Zaļumballē 27. jūnijā plkst. 19:00, spēlējot kapelai Hāgenskalna muzikanti, dejosim valsi un polku, fokstrotu un senās mūzikas dejas līdz pat vēlai vakara stundai.

Vasaras Brīvdabas koncertus, kas Vērmanes dārzā notiks no 31. maija līdz 27. augustam, rīko Rīgas domes Kultūras departaments.

Pilna pasākumu programma - Rīgas domes Kultūras departamenta mājas lapā: www.rdkd.lv

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
RD kultūras departaments baigi sasparojies. Malači.
29.05.2008. plkst. 09:33

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. februārī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Ausekļa Baukšķenieka gleznu izstāde „Mājās un ārpus mājas” Cēsu Izstāžu namā

Ceturtdien, 9.oktobrī plkst.17.00 Cēsu Izstāžu namā tiks atklāta Ausekļa Baukšķenieka „Mājās un ārpus mājas”. Izstādes atklāšanas dienā ieeja bez maksas....