Rīga kļūst par rock pilsētu jeb „KISS” koncerta apskats

Rīga kļūst par rock pilsētu jeb „KISS” koncerta apskats

22. maijā „Arēna Rīga” koncertturnejas "Kiss Alive/35" ietvaros notika viens no krāšņākajiem, iespaidīgākajiem un skaļākajiem šoviem Latvijas koncertdzīves vēsturē – „KISS” vienīgais šovs Baltijas valstīs.


Mežonīga skaņa, milzīgs daudzums pirotehnikas, lidojums virs skatītājiem, asinis un iespaidīgs šovs – tā piecos vārdos varētu aprakstīt „KISS” koncertu Rīgā.

Jau dodoties uz koncertu, radās iespaids, ka „KISS” Latvijā vēl arvien ir „dzīvi”, pie Arēna Rīga varēja manīt ievērojamu skaitu autobusu, kravas mašīnu, kur ,visticamāk, glabājās grupas „kaujas ieroči”. Apmeklētāju vidū varēja dzirdēt igauņu, lietuviešu, somu un angļu valodas, kas liecināja, ka arī mūsu kaimiņi ir mērojuši ceļu līdz Rīgai, lai klātienē vērotu izslavēto šovu.

Untitled 1.jpg - 61.4 KBPlkst. 19:30 uz skatuves kāpa amerikāņu rokgrupa „Cinder Road” ,kas uzņēmās iesildīt „KISS” lielākos fanus. Tikmēr „Arēna Rīga” halle un hallē esošās tirdzniecības vietas pulcēja tūkstošiem ļaužu. Skatītāju rindās varēja vērot cilvēkus izkrāsotām sejām, T – kreklos ar „KISS” simboliku, cittautu karogiem un enerģiskiem saucieniem.
Untitled 11.jpg - 132.18 KB
Plkst. 20:20 uz skatuves parādījās milzīgs pārsegs ar uzrakstu „KISS”, par ko klātesošiem radās neviltotas ovācijas, bet jau pēc 10 minūtēm, precīzi plkst. 20:30, izdzirdējām leģendāro frāzi: „You wanted the best. You got the best. The hottest band in the world!”. Untitled 3.jpg - 98.66 KBŠajā mirklī priekškars krita un uz skatuves parādījās visi KISS dalībnieki tērpušies savos ekstravagantajos tērpos un maskējušies ar savu „firmas zīmi” – īpašo grimu.

Untitled 5.jpg - 126.26 KBVisu Džīna Simonsa („Dēmons”), Pola Stenlija („Zvaigžņu bērns”), Tomija Taijera („Kosmonauts”) un Ērika Singera („Kaķvīrs”) uzstāšanos papildināja milzīgs daudzums dažādu specefektu – jau pirmajā dziesmā uguņošanu varējām vērot vairākas reizes!

Untitled 7.jpg - 119.48 KBKoncerta vidū dziesmas „Rock And Roll All Nite” laikā zāli piepildīja virpuļojošu papīra gabaliņu sniegs, par kuru priecājās ne tikai jaunākie koncerta apmeklētāji.

Vēl pēc neilga laika Džīns Simonss zālē ienesa Latvijas karogu un nobučoja to, tādā veidā apliecinādams cieņu Latvijas valstij un tās tautiešiem. Šo cēlo žestu, protams, centās iemūžināt ikviens.

Untitled 9.jpg - 101.65 KBGrupas dalībnieki šova laikā uz īpašiem pacēlājiem pacēlās virs skatītājiem un radās sajūta, ka šis tad arī ir tas koncertaģentūras izslavētais triks par lidojumu 15 m augstumā. Taču tā nebūt nebija.

Solījumu lidot virs skatītājiem pēc klasiskās asins spļaušanas, izpildīja „Dēmons” (Džins Simons), kurš pacēlās trosēs virs gaismas ierīcēm, kur turpināja spēlēt uz īpašas platformas. Neticami, bet arī no šīs platformas, 15 m augstumā, atskanēja šāvieni.

Untitled 111.jpg - 110.17 KBAr to vēl viss nebeidzas, nodziestot gaismai, Džins jau bija veiksmīgi nokļuvis uz zemes un kopā ar pārējiem grupas biedriem turpināja „kurināt” publiku.

Untitled 13.jpg - 136.49 KBKā jau iepriekš solījuši, „KISS” koncertā izpildīja dziesmas no albuma „Alive”. Noslēgumā pēc uzstājīgiem skatītāju aplausiem, atgriezušies uz skatuves, „KISS” izpildīja arī par rokmūzikas himnām kļuvušos hitus: „I Was Made For Lovin' You”, „Love Gun”, „Detroit Rock City”.

Untitled 15.jpg - 131.66 KBIespējams, ka drīzumā dziesmas „Detroit Rock City” vārdos tiks mainīts nosaukums „Riga Rock City”, jo Rīga tiešām uz vienu vakaru bija pārvērtusies par roka pilsētu!

Pēc 2 stundu ilga šova platforma, uz kuras visu koncerta laiku atradās bungas, pārtapa par kosmosa raķeti un pacēlās gaisā, veidojot kulmināciju ar raķešu ritentiņiem. Radās sajūta, ka Jaunais gads tiek svinēts jau maija vidū!

Par publikas lielo atsaucību bija sajūsmināti arī „KISS” dalībnieki, kas uz skatuves izteica vēlmi nākotnē Latvijā atgriezties vēlreiz.

Untitled 17.jpg - 106.27 KBJa pēc koncerta no vīrieša gados, ģērbušos uzvalkā var dzirdēt izteicienu „Pi**ec” (atvainojamies par izteicienu), tad domājams, ka visiem pārējiem klātesošajiem arī bija ko teikt un grupas leģendārais sauklis, kas izskanēja koncerta sākumā, tiešām attaisnojās!

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:38
Bija superiigs koncis!
07.08.2008. plkst. 11:23
Jā, šis bija unikāls pasākums!
03.06.2008. plkst. 09:08
Rolands Rozenbergs
Koncerts bija vnk super neko nemainitu pret vinu !!!
23.05.2008. plkst. 21:04

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

N’Works piedāvā dziesmas “Glory Hallelujah” remiksu

Šonedēļ Latvijas radiostacijās nonācis N’Works jeb Normunda Rutuļa veidotais remikss apvienības “Flyingmice” skaņdarbam “Glory Hallelujah”, kurā piedalās arī dziedātāja Anmary....