Andra Ērgļa albums “Sirdspuksti” saņems Platīna disku!

Andra Ērgļa albums “Sirdspuksti” saņems Platīna disku!

Andra Ērgļa solo albums “Sirdspuksti” tika izdots 24.martā un kopš tā izdošanas ir pārdots vairāk kā 10 000 šī albuma eksemplāru, par ko pēc “Latvijas mūzikas producentu apvienības” pieņemtajiem kritērijiem pienākas “Platīna diska” apbalvojums.


Šādas tirāžas Latvijā ir arvien lielāks retums, it īpaši, ja tas sasniegts tik salīdzinoši īsā laika periodā. Daļa no šī skaita realizētas novatoriskā izplatīšanas veidā sadarbībā ar Tele 2 un Laima.

Platīna diska pasniegšana plānota ģimenes svētku "Ģimene - Latvijas lepnums un spēks" ietvaros šo sestdien 23.maijā ap pulksten 19.00 Doma laukumā, Rīgā.

Interesanti, ka tad ja rēķina pēc pēdējā laikā piekoptās formulas par dziesmu pārdošanu, tad tā kā albumā ir 12 dziesmas, sanāk, ka ir pārdots vairāk kā 120 000 dziesmu !

Tikmēr šī albuma pirmais singls “Pa paralēli”, kuru Andris Ērglis izpilda duetā ar jauniņo dziedātāju Kristīnu Zaharovu, pēc Latvijas mūzikas “Spices” datiem ir pati spēlētākā un pieprasītākā pašmāju dziesma Latvijas radiostacijās un mūzikas portālos(http://www.lanet.lv/news/spice/)

Jau iepriekš informējām, ka lielākā daļa no jaunā albuma dziesmām ir rakstītas speciāli Andrim. Vairumam dziesmu autori ir komponists Jānis Strazds un tekstu autors Guntars Račs. Šajā albumā ir iekļauta arī dziesmas “You Raise Me Up” jaunklāta versija, ar kuru dziedātājs guva vērā ņemamus panākumus konkursā “Jaunais vilnis”. Bet “Dziesmiņu par piedošanu” speciāli Andrim rakstījis Maestro Raimonds Pauls.

Ierakstu producēja Ērglis un Strazds un darbs pie jaunā albuma Liepājas studijā “FM Studio” ilga vairākus mēnešus. Dziesmas miksēja un ierakstīja Egils Mežs. Skaņas pēcapstrāde notika studijā “Cutting Room” Zviedrijā.

Albums lejupielādei pieejams portālā Doremi.lv

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
oceanicfinance
Tas ir Oceanic finansējums, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: Oceanicfinance113@gmail.com vai whats-app: +1(267)725-7570
01.03.2018. plkst. 12:08
Lai jau Andrim arī vienreiz tiek tas platīns !!
26.05.2008. plkst. 14:38
jautājums vai tajos platīnos ir ieskaitīti visi tie diski, kas nāca līdz šokolādēm un telefoniem?
26.05.2008. plkst. 10:03

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Grupa „re:public” atgādina – darba holisms ir kaitīgs jūsu veselībai!

No šīs nedēļas visās Latvijas radiostacijās sāk skanēt grupas „re: public” jaunais radio singls "Dari ko liek", kas iekļauts jūnijā iznākušajā albumā „Atbrīvots”....