Japānas krāsa un forma

Japānas krāsa un forma

Mikihiko Kuobaši: „Japāna ir ļoti īpaša zeme, jo, kā zināms, tā ir samērā gara sala, kas ģeogrāfiski novietota virzienā no ziemeļiem uz dienvidiem ar ļoti atšķirīgām klimatiskajām zonām, turklāt katrā no tām saglabājušās savdabīgas tradicionālās kultūras un sadzīves un neatkārtojamas dabas īpatnības, kā arī labvēlīgas cilvēciskās attiecības.

Ceru, ka skatītājus iepriecinās mani darbi un rosinās vēlmi ceļot uz Japānu un aplūkot savām acīm šo manu krāsaino un mierpilno pasauli.”


Par autoru:

Dzimis 1969. gadā Japānā, Kanagavas rajonā, Čigasaki. Sāka nodarboties ar niršanu jau bērnībā, vēlāk inteesējās par zemūdens fotografēšanu.

1990. gadā pabeidza pirmās palīdzības sniegšanas kursu YMCA Jūras sporta nodaļā, un piedalījās sērfotāju glābšanas sacensībās Austrālijā, iegūstot bronzas medaļu.

2007.gadā Longines Watch Company izvirzīja M.Kuobaši titulam „viens no mūsdienu piedzīvojumiem”pēc viņa mākslas fotogrāfiju „Viļņi”izstādīšanas dažādās galerijās.

Mikihiko Kuobaši mājas lapa internetā: www.mikihiko.com

Melngalvju nama darba laiki:

Katru dienu, t.sk arī pirmdien no 11.00 līdz 17.00.
27. aprīlī līdz 15.00.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
fotogrāfijas ļoti skaistas un iztēli rosinoša, bet, ja man kāds saka- "Ceru, ka skatītājus iepriecinās mani darbi un rosinās vēlmi ceļot uz Japānu un aplūkot savām acīm šo manu krāsaino un mierpilno pasauli.”, es ceru ieraudzīt kaut ko vairāk nekā ūdeni!
29.05.2008. plkst. 09:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Tikšanās ar Backstreet Boys

Aktīvākie portāla www.irlaiks.lv lasītāji droši vien bija pamanījuši konkursiņu, kurā mēs, sadarbībā ar „Urbania Group”, piedāvājām 3 oriģinālāko un interesantāko aprakstu...