„ŠONA DEJU STUDIJA” savus deju studentus sūta vasaras nometnē uz profesionālo deju skolu „Broadway Dance Center” Ņujorkā

„ŠONA DEJU STUDIJA” savus deju studentus sūta vasaras nometnē 
 uz profesionālo deju skolu „Broadway Dance Center” Ņujorkā

Šī gada vasarā „Šona deju studija” vedīs savus deju studentus vasaras nometni pavadīt profesionālajā deju skolu „Broadway Dance Center” Ņujorkā. Šajā vasaras nometnē piedalīsies arī citi deju studenti no 35 valstīm. Jaunajiem dejotājiem būs iespēja apgūt aizraujošu deju programmu ar vairākiem deju stiliem.


Profesionālai deju skolai „Broadway Dance Center” ir vairāk nekā 20 gadu pieredze un tā ir viena no prestižākajām deju skolām Amerikas Savienotajās Valstīs. Uz šo deju skolu dodas dejotāji no visas pasaules, lai apgūtu profesionālu deju tehniku un vairākus deju stilus. „Broadway Dance Center” piedāvā saviem studentiem izvēli no 60 nodarbībām dienā, studentu padomdevēju, tulku, kā arī ekskursijas Ņujorkā. Šīs deju skolas studenti ir dejojuši kopā ar tādiem dziedātājiem kā Usher, Michael Jackson un L.L Cool J.

Profesionālās deju skolas „Broadway Dance Center” programmu kordinatore Natalie J. Irwin ir patiesi priecīga par studentu ierašanos: „Šons jau bija viesojies mūsu deju skolā „Broadway Dance Center” un tad arī radās šī doma par vasaras nometni „Šona deju studijas” jauniešiem no Latvijas. Mēs esam ļoti priecīgi par viņu ierašanos un pateicamies par Šona izrādīto interesi. Ceram, ka mūsu sadarbība būs veiksmīga un ilglaicīga.”

Arī Šona deju studijā jaunieši var apgūt dažādu stilu dejas, kā arī apgūt kompozīcijas mākslu, izkopt ritma un telpas izjūtu. Dejotāji iemācas arī skatuves kultūru un tēlot prasmi, jo regulāri piedalās dažādos pasākumos un uzstājas gan lokālos, gan starptautiskos konkursos. Tiek pieaicināti arī starptautiski dejotāji, kuri sniedz lekcijas par deju dzīvi. Tomēr apgūt deju mākslu studentiem tiek piedāvāts arī ārzemēs.

Pats Shons Ani ir slavenajā „Mark Summers” deju aģentūrā, kura strādā ar tādām zvaigznēm kā George Michael, Madona, Janet Jackson, Sugababes, Nike Dance u.c. Studijas profesionālajiem dejotājiem ir sava vēsture - uzstāšanās Latvijas klubos un privātos pasākumos, kā arī uzstāšanās Somijas Lielākajā festivālā kopā ar DJ Cash Money un G Unit crew u.c. Šona deju studijā pašlaik ir 250 deju skolnieki, bet šo četru gadu laikā Šona Deju Studiju apmeklēja vairāk par 600 deju skolniekiem. Dejot gribētāju skaits tikai aug, līdz ar to ir atvērtas deju studijas gan Jūrmalā, gan Jumpravā.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
..........
Vai nevarētu pateikt šo mājās lapu?? Un kā var pieteikties ?? Un cik tas maksā??
13.02.2009. plkst. 08:14
laikam jau dārgs prieks šī Šona studija,,,
23.04.2008. plkst. 14:55
viņiem ir pašiem sava mājas lapa, tur arī nodarbību saraksts un cenas. Bet šitādā studijā gan prieks studēt.
18.04.2008. plkst. 22:11
kā lai tieku šajā deju studijā ,kur to atrast, lai jau šovasar tieku Ņujorkā ?,,,
17.04.2008. plkst. 10:59

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Papardes zieda noslēpums

Jāņu nakts ir maģijas un brīnumu pilna. Viena no skaistākajām Jāņu nakts tradīcijām ir papardes zieda meklēšana. Paaudžu paaudzēm tautā klīst nostāsti par papardes ziedu, ko tikai...