Ierakstu kompānija Onyx Records izveido mūzikas lapu Latvijas māksliniekiem un piedāvā dziesmas lejupielādēt par brīvu

Ierakstu kompānija Onyx Records izveido mūzikas lapu Latvijas māksliniekiem 
un piedāvā dziesmas lejupielādēt par brīvu

Ir tapusi ierakstu kompānijas Onyx Records jauna mūzikas lapa, ar kuras palīdzību tiks dota iespēja mazāk pazīstamiem Latvijas mūziķiem pieteikt sevi plašākai sabiedrības auditorijai.


Mūziķi varēs veidot savus profilus ierakstu kompānijas Onyx Records mājas lapā (www.orec.lv) un klausītājiem būs iespēja atbalstīt savus favorītus. Mūziķis ar visvairāk lejupielādētajām dziesmām saņems ekskluzīvu iespēju veidot pilnīgi apmaksātu videoklipu savai dziesmai. Dziesmu lejupielāde ir par brīvu.

Onyx Records ir neatkarīga tiešsaistes mūzikas kompānija, kuras mērķis ir veicināt Latvijas mākslinieku un Latvijas mūzikas industrijas attīstību. Pirmkārt, māksliniekiem tiek piedāvāts lielisks veids kā tikt atklātiem, tādā veidā ir iespēja nokļūt plašākas publikas redzeslokā, jo mākslinieka panākumi mūzikas biznesā ir saistīti ar fanu daudzumu.
Otrkārt, radio stacijām, dīdžejiem, sponsoriem un menedžeriem ierakstu kompānija Onyx Records piedāvā vienkāršu un ērtu veidu, kā atrast jaunus talantus.

„Mēs visi ļoti labi zinām, ka katra jauna mūziķa sapnis ir gūt lielus panākumus un plašu atsaucību. Taču visi noteikti arī zina, cik grūti ielauzties mūzikas biznesā un tur arī noturēties. Tādēļ mēs esam gatavi darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu jaunajiem Latvijas mūziķiem,” stāsta Šons Ani.

Ik pēc pieciem mēnešiem mākslinieki, kuru dziesmas tiks visvairāk lejupielādētas, tiks apbalvoti ar pilnībā apmaksātu mūzikas video izveidi, kā arī ar ierakstu kompānijas Onyx Records informatīvo sponsoru atbalstu. Savukārt mūzikas cienītājiem, dziesmas no Onyx Records mājas lapas (www.orec.lv) būs iespēja lejupielādēt par brīvu.

Piedalīties www.orec.lv attīstībā, tiek aicināti gan mūziķi, lai nepalaistu garām šo jauno un vēl nebijušo iespēju, gan visi mūzikas cienītāji, lai atbalstītu savus favorītus.
Nākotnē Onyx Records cer izveidot arī savu neatkarīgo mūzikas balvu.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
ja tas nebūtu Šons Ani projekts, tad vairāk gribētos domāt, ka kāds veikli grib šiverēties ar jaunajiem un zaļajiem mūzikas industrijā. Bet Šons liekas cienījams cilvēks nevis ierausējs.
04.06.2008. plkst. 14:21

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu “Welcome To The Club”

Jau 9.septembrī vācu deju mūzikas leibls “Deutche Dance Records“ plāno izdot latviešu dziedātājas Ellas pirmo singlu “Welcome To The Club”....