My Life

My Life

Katra cilvēka dzīve sastāv no daudziem un dažādiem notikumiem, kuri mums paliek atmiņā jau no bērnu dienām. Pamatojoties uz to, veidojas mūsu tradīcijas, gaume un ēšanas paradumi.


Katrs no mums atceras ar mīlestību gatavotos un gardos mājas ēdienus. Kādam no mums tās ir kotletes ar kartupeļu biezeni, citam pica vai spageti makaroni, vēl kādam sīpolu zupa, steiks vai suši. Garšas īpatnības un ēšanas paradumi mums veidojas no vides, kurā uzaugām un tradīcijām, pēc kurām esam audzināti.

Ar laiku, ceļojot apkārt pasaulei, satiekot jaunus cilvēkus un iepazīstot citu tautu tradīcijas, mēs atklājam jaunas garšas īpatnības un izjūtas – paplašinām savu redzesloku. Mums rodas jauni ieradumi un neizsīkstoša vēlme izzināt visu jauno un neparasto.

Vēlme iepazīt un izbaudīt nezināmo ir katrā no mums.

Noteikti mani vienaudži atceras kā pirmo reizi baudīja picu, brīnījās, ka spageti ir uzkoda un cītīgi mēģināja makaronus tīt uz dakšiņas. Kā neatlaidīgi mocījāties ēst suši ar irbulīšiem un gandrīz kā ķirurgs izmeklējāt pareizos galda piederumus cīņai ar austerēm, gliemežiem vai astoņkājiem.

Laika gaitā mēs bijām aizkustināti, kad atklājām, ka „bolonēzes spageti” ir ļoti līdzīgi mūsu makaroniem „po – flotski” un ķīniešu pelmeņi – mūsu pašu pelmeņiem, un ka krēmzupa – nav kartupeļu biezputra.

Arī mēs patīkami pārsteidzām ārzemniekus ar soļanku, kūpinātu vistu un maizes zupu un mulsinājām viņus, kad mielastu mēs iesākām ar glāzi konjaka un alu dzērām pie deserta.

Mēs ar baudu ienirām neapgūtajā vīnu pasaulē un ar prieku iepazīstinājām citus ar „Rīgas balzama” dzeršanas tradīcijām.

Iepazīt jauno, prast brīnīties pašam, spēt, pārsteigt citus – tajā arī noslēdzas dzīves dialektika. Tā arī ir mūsu dzīve.

Restorāna būtība „My Life”
– centieni omulīgā, mājīgā gaisotnē dalīties savās domās ar dažādu tautu ēdienu un dzērienu palīdzību par dzīves būtību un rast kopīgas tradīcijas.

Tā ir iespēja katram no Jums apjaust, cik ātri mainās dzīve, ieradumi un gaume. Tā ir vēlme apvienot jauno un veco paaudzi, austrumu un rietumu tradīcijas. Tā ir nostaļģija par pagātni, prieks par tagadni un gaidas pēc nākotnes.

Tie ir mūžsenie „patiesības” meklējumi, tā ir jaunrade, kur nav robežas pilnībai.

Mājīgajā restorānā ar koka bufeti un krēsliem, lustrām un gleznām laipnais personāls spēs vienlaicīgi uzņemt 50 viesus iekštelpās, bet vēl 30 viesiem būs iespēja, baudot jūras gaisu, baudīt maltīti un malkot dzērienus restorāna vasaras terasē.

„My Life” – tā ir dzīve.

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
zivs
padārgi ap 45LVL ar vīnu..
23.12.2008. plkst. 11:20
Apmeklētājs
Visu cieņu apkalpošanai (dotu 5 balles no 5), bet ēdieni gan bija tādi bezpersoniski-viduvēji (dotu 3 ar mīnusu no 5 ballēm). Es īpašnieku vietā nomainītu šefpavāru, katrā ziņā es tad brauktu biežāk viennozīmīgi :)
13.09.2008. plkst. 11:15
Labs nosaukums! "Mana dziive"...
09.09.2008. plkst. 16:51
Buus jaaiegriezas!
07.08.2008. plkst. 11:20
Tur tiešām ir garšīgi, it īpaši suši. mmmmm Arī mājīgi.
02.08.2008. plkst. 19:28

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Grupa “PussyCat Dolls” izdod jaunu albumu

No 29.septembra Latvijā pieejams “Universal Music” izdotais amerikāņu popgrupas “PussyCat Dolls” otrais studijas albums “Doll Domination”.
...