Akcija "Neaizmirstamākā Valentīndiena mūžā - viesnīcā "Gutenbergs" noslēgusies

Komentāri (50) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi {unique2aal@gmail.com}
22.09.2017. plkst. 07:07
Paldies meggysimspon!!!Paldies irlaiks par brīnišķigo iespēju!!Paldies visiem kas balsoja!!!:))
13.02.2009. plkst. 15:21
Apsveicu classica ar balvu un novēlu, lai viņš tev tos trīs vārdus pasaka šajā valentīndienā!!! :) :) :)
13.02.2009. plkst. 09:23
kad būs ???
12.02.2009. plkst. 18:31
Marta
Kad bus zinami uzvaretaji?
12.02.2009. plkst. 11:43
Magnolija
Lai milestibas diena visiem izdevusies! Un sirsninu pilnu portaalu. Gaidiisim konkursa rezultaatus un gatavosim sokolades sirdis:)
12.02.2009. plkst. 08:42
romantiskāko atzīšanos mīlestībā šķiet esmu saņēnusi es pati un lai cik dīvaini tas nešķistu tas notika tieši Svētā 'valentīna dienā. viss sākās kad pirms 3gadiem iesazinos ar savu līgavaini, tā pagāja viens gads un pagājušo gad 14.februāri nolēmām svinēt divvientulībā pie sveču gaismas, ar šampanieti romantiskā gaisotnē. pienāca vakars un es diemžēl kaut kā nejutos īsti labi tādēl šampanieti noteikt dzert negribēju, tomēr draugs visu laiku nemitīgi uzstāja taču beigās paliku pie sava. sākām skatīties romantisko kīno kad draugs beidzot atklāja kādēļ tik nemitīgi bija uzstājis par šampanieša dzeršanu - izrādās viņš bija nolēmis mani bildināt un tik ļoti kāroto gredzenu bija izdomājis iemest dzirkstošā šampanieša glāzē. tā diemžēl izgāzu viņa plānus tomēr gredzens nu ir pirkstā un driz plānojam precēties.
11.02.2009. plkst. 16:03
Mīnusu licējus mēs redzam, pirms konkursa rezultātu paziņošas, tendenciozie balsojumi (mīnusi) no vienas IP adreses dažādiem reģistrētiem lietotājiem tiks anulēti (tāpat kā + no šīm adresēm), bet šādi lietotāji tiks diskvalificēti no cīņas par balvu!
11.02.2009. plkst. 15:25
Marta un pārējie - nu ko jūs uztraucaties par tiem mīnusiem?? te jau tomēr nav nekāds TOPs, gan jau arī irlaiks.lv redaktori redz, kam tie plusi bijuši un kurš tos mīnusus sistemātiski liek..nedomāju, ka mīnusotājiem ir līdz ar to lielākas izredzes, tā kā viss būs ok - lai uzvar romantika!!
11.02.2009. plkst. 15:01
Marta
vienk riebjas tie minusotaaji. tikko sodien ir plusi, taa uzreiz jauni stasti un vsiiem minusi, pashiem plusi. fui
11.02.2009. plkst. 14:36
Mans vīrs ir liels romantiķis un dažkārt es pat iedomāties nevaru, kur viņš špiko visas tās idejas, bet pagājšgad dienā, kad viņš mani bildināja, mēs kaut kur noslēpumaini braucām. Un rezultātā atradāmies keramikas darbnīcā vienā lauku sētā Ogrē. Pie ļoti jaukiem cilvēkiem mēs izmēģinājām, kā no necilas māla pikas top skaists trauks- mēs veidojām viens otram krūzītes! Un pēc pāris dienām, braucām atkal tās izdaiļot, ar zīmuli gravējot. Es izpaudos rakstot mīļus vārdus un zīmējot ķinķēziņus! Taču viņš bija uzrakstījis tikai – TU ESI PATI LABĀKĀ SIEVA UZ PASAULES! ES TEVI ĻOTI MĪLU! Tas bija tik aizkustinoši un mīļi! Jau pati izdoma vien ir lielākā atzīšanās mīlestībā. Kopš tā laika mēs sev lietojam tikai šīs pašu darinātās māla krūzes! Un ticiet vai nē, pat ūdens no tām ir ļoti gards!
11.02.2009. plkst. 12:30
visromantiskāko atdzīšanos manam vīram pāris dienas atpakaļ izteica blonds, zilacains zaķis, kas plakšķinot savas garās skropstas vienkāršiem vārdiem teica- uztaisi man siermaizīti, tu man patīc, es gribu tevi noskūpstīt! Dikti jau nu mīļi tas viss izklausījās, jo tas taču mūsu kopīgais zaķis. Tā ka Valentīndiena pat čergadīgām meitenēm jau sirdī mīt!
11.02.2009. plkst. 10:21
Savā dzīvē esmu dzirdējusi dažādus mīlas atzišānās.Bet ne viens no tiem nav iekritis atmiņā.Varbut bija dzirdets ne no tiem cilvēkiem,varbut pati neuztvēru tos nopietni. Kad manā dzīvē iegāja Viņš (tagad mēs jau ilgu laiku esam kopā), es vel nenojautu, cik nopietnas var kļūt mūsu attiecības, nemaz nepamanīju, kurā brīdī, Viņš ieņēma vietu manā sirdī...Viņš darija un dara visu lai man būtu labi, lai man nekas netrūkst, risina manas problemas un rūpējas par mani.Es nevaru aprakstīt ar vārdiem, cik ļoti esmu laimīga ar Viņu.Mēs gandrīz nestrīdamies, jo visas lietas vienmēr varam izrunāt.Mums ir tiešam interesanti pavadīt laiku kopā....bet...Viņš ne reizi nav pateicis man - es tevi mīlu...Kad vienreiz mēs sastrīdamies es parmētu Viņam, visstulbāku argumentu ko var izdomāt - tu mani nemīli, jo ne reizi to neteici,un Viņš atbildēja - Tas, ko es neko ne saku, nenozīme, ka es neko nejutu.Un tiešām, es sapratu - nav svarīgi vai Viņš ir to teicis, vai arī nav, Viņs taču dara visu, lai es esmu laimīga...Es ne zinu ka mums ies tālāk, mēs vienkārši esam kopā un gribam būt kopā.Un šie trīs vārdi...viņiem nav nozīmes, ja tie ir pateikti gaisā - bez īstiem jūtu apliecinājumiem! P.S. Lai visiem jauka un mīlestības pilna - ne tikai Valentīndiena, bet arī visa dzīve!!! :)
10.02.2009. plkst. 15:31
attapigais
vieniigi nav gudri tas, ka stastu ievietosanas laiki ir tik neatskiriigi un teksta salkanums...bet taa..meitene turaas..re, kaada cinja par balvu;DD
10.02.2009. plkst. 13:13
attapiigais
vienas lietotajas stasts use un @@@ zem 2viem nikiem: smiekliigi, bet nu gudri..cinja par kko.
10.02.2009. plkst. 13:11
Mana atzīšanās mīlestībā savam vīrietim bija ļoti neparasta, taču ļoti oriģināla, kas vismaz man palīdzēja pat bez vārdiem izteikt to, cik stipri es viņu mīlu, cik man viņš ir svarīgs. Paņēmu dažas loksnes sarkana papīra un izgriezu palielas sirdis. Uz pirmās sirds ar baltu korektoru uzrakstīju "Neieslēgt gaismu", uz otras sirdis uzrakstīju "Labu apetīti" un uz trešās sirds – "Vai tev ir vēl kādas vēlēšanās? Ja ir, tad droši nāc uz istabu." Uz ārdurvīm no iekšpuses piespraudu pirmo sirdi - "Neieslēgt gaismu", tālāk uz grīdas ir izvietotas svecītes bultas formā, kas norāda, ka jāiet uz virtuves pusi, kur no griestiem piekarināju vēl vienu sirdi - "Labu apetīti!" Un uz virtuves galda bija skaisti klāts galds ar skaisti apzeltītu sveci, uz skaistas zeltītas salvetes glāzīte ar dzērienu, kā arī uz galda bija viņa iecienītākās sviestmaizītes - un tas viss bija uz balta galdauta. Manis tur nebija, es biju istabā. Un virtuvē nezināmā vietā paslēpu smaržīgo indiešu svecīti, ko nevarēja redzēt, bet tikai just. Tālāk uz istabas durvīm piestiprināju vēl vienu sirdi - "Vai tev ir vēl kādas vēlēšanās? Ja ir, tad droši nāc uz istabu." Caur stikla durvīm vēl neieejot varēja manīt tādu zeltainu patīkamu gaismu, jo tur bija izveidota ar svecītēm sirds un iekšpusē divas glāzes ar sulu. Skanēja mīlestības pilna mūzika, mēs paskatījāmies viens uz otru, es viņam pateicu, ka mīlu viņu, viņš man atbildēja ar to pašu, es redzēju, kā viņa acīs dega tik stipra dzirkstelīte. Viņš mani pacēla uz rokām un tik atkārtoja: "Es tevi mīlu, mīlu, mīlu." Tā bija tik patīkama sajūta, vienreizēji. Novēlu visiem mīlētājiem: mīliet viens otru, uzticieties, jo tas ir pats svarīgākais, dariet viens otru laimīgu.
10.02.2009. plkst. 12:35
Es jums pastāstīšu vienu sāpīgu mīlas stāstu, pateicoties kuram esmu atradusi savu Īsto. Man bija 17 gadi, un es vēl ne reizes nebiju pavadījusi Valentīna dienu kopā ar mīļoto cilvēku. Šis fakts izraisīja manī neizsakāmas skumjas, tomēr man bija kāda simpātija, kuram es ļoti vēlējos izpaust savas jūtas, tikai nezināju, kā, jo biju pārāk kautrīga, lai pateiktu to viņam acīs. Tad nu Valentīna dienai tuvojoties es nolēmu, ka beidzot ir tas laiks, kad atzīties mīlestībā. Es nopirku vienkāršu, taču piemīlīgu apsveikuma kartiņu un ierakstīju tajā pāris pantus no pašsacerētā dzejoļa. Skricelējums, iespējams, izskatījās ļoti bērnišķīgs, tomēr tas nāca no sirds. Ieliku kartiņu aploksnē un devos pie viņa. Zināju, ka viņš dzīvo tieši virs vai zem vienas manas paziņas. Protams, es minēju - un neuzminēju! Kad es uzzināju, ka esmu iesviedusi savu atzīšanos kaut kādam kaimiņam Vasjam, sāku histēriski raudāt un smieties reizē. Pēc tam es ar to puisi biju pāris reizes tikusies un man beidzot pieleca, ka tas nemaz nav mans Īstais! Kādu laiku atpakaļ es sāku pamanīt, ka laime slēpjas tepat blakus un tagad esmu kopā ar cilvēku, kurš mani mīl tādu, kāda esmu. Toreiz man bija neizsakāmi žēl, ka kartiņa nesasniedza adresātu, tagad es priecājos, ka tas tā notika!
10.02.2009. plkst. 12:18
Iveta
paaraak salkans izdomaajums..kaa būtu, ja būtu.
10.02.2009. plkst. 10:43
Mani bildināja...tas bija visromantiskākais brīdis manā mūžā! Tas notika siltā rudens dienā. Pēc darba satikāmies pie Laimas pulksteņa, lai dotos ieturēt vakariņas kādā kafejnīcā. Braucām ar trolejbusu, kur Mīļums man pasniedz dāvaniņu – manas mīļākās smaržas. Cik burvīgi! Nonācām līdz kafejnīcai, romantiski pavakariņojām un devāmies mājās. Likās, ka jaukais vakar jau beidzies, bet nē, tas bija tikai sākums. Atnākot mājās visās istabas bija tumši sarkanām rozes, istabas vidū stāvēja glāzes ar šampanieti. Gaisotne bija tik burvīga. Es biju tik pārsteigta. Sēdējām dzērām šampanieti, runājām un tad pēkšņi Mīļums saka: „Aizver acis!” Es aizvēru un Mīļums sāka man austiņā čukstēt tik burvīgus vārdus...es klausījos un asaras nespēju valdīt, cik mīļi, patiesi un no visas sirds var mīlēt! Un tad pašās beigās sekoja jautājums: „Vai tu kļūsi par manu sievu?” Atverot acis priekšā bija gredzentiņš....vairākās reizes iesaucos „Ak Dievs!” un pateicu maģiskos vārdus „Jā!”. Tas bija visromantiskākais brīdis manā dzīvē! Tagad esmu sieviņa šim burvīgajam Vīrietim un māmiņa mūsu meitiņai! Esmu patiesi Laimīga, ka varu mīlēt un tikt mīlēta, patiesi no visas sirds! Sirsnīgu Jums visiem Valentīna dienu! Mīlestības nekad nevar būt par daudz!
10.02.2009. plkst. 10:37
Baylei
Labsriits portaalam un visiem miletajiem un nemilniekiem un arii minusu liceejiem. Joprojaam apbrinoju Juusu centiibu minusu liksanaa.
10.02.2009. plkst. 07:21

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 16. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Konkurss "Atpazīsti slavenību un laimē CD" noslēdzies

Sveiks, lasītāj!
Šovakar Latvijas Nacionālajā teātrī notiks koncertsērijas “Mana dziesma Latvijai” pirmizrāde. Muzikālo noskaņu dažādība virmos uz skatuves vietā, kur pirms 90...