Alcatraz

Alcatraz

Klubs – restorāns „Alcatraz”, mainoties uzņēmuma saimniekiem, ir spējis saglabājis savu identitāti. Tas joprojām atrodas arī tajā pašā vietā – Kr. Barona ielas 88. numurā...


Ja kāds vēl nezina, tad šīs iestādes nosaukums aizgūts no bēdīgi slavenās stingrāka režīma atpūtas vietas uz salas San Francisko līcī.
Par restorāna un kluba „Alcatraz” nosaukuma saistību ar stingrākā režīma cietumu liecina vairāki faktori restorāna interjerā, pirmais no kuriem, neapšaubāmi, ir ieejas masīvās dzelzs durvis.

Pie sienām šeit izlikti slavenāko Alkatrazas iemītnieku – kriminālo autoritāšu – fotogrāfijas, pie griestiem interjerā integrētas dzeloņstieples, lampas cietuma stilā un, protams, dienas gaismas trūkums (nelieli lodziņi izveidoti tikai pie bāra), jo tā taču ir stingrākā režīma ieslodzījuma vieta, kas iespējams, slēpj kādu senu noslēpumu...

Taču, lai cik tas arī nebūtu dīvaini, bet apkalpojošais personāls Jūs šeit nesagaidīs noskūtiem matiem vai važās kalts. Jā, šis tas no „cietumnieku” tematikas viņu formas tērpos ir, taču smaidīgās un laipnās sejas noteikti neatgādinās kriminālu pagātni.

Arī ēst no alumīnija traukiem Jums šeit neviens neliks, drīzāk notiks gluži pretējais – ja būsiet biežs viešņa, speciāli Jums tiks izgatavoti trauki – šķīvis un tasīte – ar Jūsu vārdu. Kaut ar šo mazo knifiņu vien klubs – restorāns atšķiras no ikviena kluba vai restorāna visā Latvijā.

Plašajās telpās būs iespēja kārtīgi izdancoties. Atrodoties deju laukumā, pievērsiet uzmanību reklāmas stabam! Iespējams, ka kāda no daudzajām reklāmas afišām vēsta par kāda īpaši gaidīta pasākuma tuvošanos.

Mūzikas ritmā varēsiet ne vien dejot, bet arī mest šautriņas vai uzspēlēt biljardu.

Piektdienu un sestdienu vakaros no plkst. 20:00 pie pults atradīsiet Dj, bet ap plkst. 23:00 sastapsiet kādu ievērojamu rock’n roll, country, boogy – voogy mūzikas grupu, kuras pavadījumā noteikti aizvadīsiet jautru vakaru.

Pietiekami daudz iedzerot un ilgāk vērojot sienas gleznojumus, neatlaidīgi lien virsū rēgi no cietuma laikiem un klusā balsī kaut ko čukst par sagaidāmajām nakts eksakūcijām. Un tādus var aizdzīt prom tikai ar jaunu viskija devu, kuru neskopodamies naski piegādās svītraini bārmeņi un viesmīles.

Ēdienu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs – veidojot ēdienkarti, ir piedomāts, lai neatkarīgi no maciņa biezuma, ikviens apmeklētājs spētu atrast sev ko atbilstošu.

Brokastis noteikti iesakām sākt ar pankūkām vai omleti (ap Ls 3,00), varat arī nogaršot kādu fondī (piemēram, šokolādes fondī 2 personām maksā Ls 3,90). Plate ar nosaukumu Al Capone (arī 2 personām) Jums izmaksās Ls 6,20. No firmas ēdieniem ievērības cienīgi ir kokteiļsalāti „Alcatraz” (Ls 3,80), kā arī Mafijas nolemtais (Ls 11,70). Kā pamatēdienu varēsiet izvēlēties, piemēram, cūkgaļas karbonādi ar medījuma aromātu (Ls 5,10), bet ja sagribas ko „pamatīgāku”, varat ķerties pie steika ar garšaugiem (Ls 10,80).

Runājot par dzērienu klāstu, jāpiebilst, ka arī tas nav nekāds pieticīgais, taču minēsim tikai dažus piemērus. Sula vai atspirdzinošie dzērieni maksā Ls 0,80, tēja – Ls 1,20, Aldara „Zelta” alus 0,5 l tilpumā – Ls 1,50, konkajs Hennessy VSOP – Ls 5,00, bet dažādi kokteiļi nobaudāmi, samaksājot Ls 3,50 vai Ls 4,00.

No plkst. 12:00 – 16:00 par aptuveni Ls 3,50 tiksiet pie gardām un siltām biznesa pusdienām.

Restorānā vienlaicīgi vietas atradīsies ap 50 cilvēkiem. Arī tiem, kas vēlas saorganizēt banketu, droši iesakām „paviesoties” tieši šeit. Atsevišķā zālītē, kas brīvdienu vakaros pārtop par skatuvi, Jūsu bankets vai kāds cits nozīmīgs notikums aizritēs bez bēdu.

Projām ejot, tā vien liekas, ka cietuma priekšnieks no aizsaules zinoši un ironiski nosaka jūsu mugurai: ”Nu ko tad, uz redzēšanos?!” Un Jūs jau zināt, viņam atkal ir taisnība....

Komentāri (10)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:49
Ļoti jauka, mājīga atmosfēra. Patika tas, ka notiekošo uz skatuves var vērot pie bāra esošajā TV.
16.08.2008. plkst. 10:40
Moderns interjers!
10.08.2008. plkst. 10:01
šis klubs nav pašā centrā vai Vecrīgā, tomēr tas ir netālu no Bērnu pasaules! Ērti var atrast! pagrabiņos jau latviešiem patīk uzturēties! Pati atceros slaveno Slepeno Eksperimentu! savulaik bij topa klubs!
06.05.2008. plkst. 14:53
ļoti īpaša un jaunmodīga celtne....nedzirdēti rotājumi un interjera aksesuāri!!!
25.02.2008. plkst. 16:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Grupas “Texas” soliste Šarlīna Spiteri izdod solo albumu

Pēc 20 gadu darbības Skotijas grupā “Texas” tās līdere Šarlīna Spiteri (Sharleen Spiteri) izdos savu debijas solo albumu “Melody”, kas Latvijā būs pieejams no 21.jūlija....