Cuba

Cuba

Bāru „Cuba” ir viegli atrast, jo tas atrodas pašā Vecrīgas centrā, pie Doma laukuma. Apskatot „Cubas” interjeru un ēdienu/dzērienu karti, gribot negribot jāsāk domāt, ka šis bārs ir paredzēts tikai un vienīgi iedzeršanai/dzeršanai/piedzeršanai. Rodas iespaids, ka tām pāris uzkodām, kas ir šeit, ir tikai simboliska nozīme. Lai vai kā, dāmām šī vieta noteikti nav paredzēta. Taču tie, kas ir nolēmuši nākt uz šejieni un ir jau arī atnākuši, var izvēlēties vietu pie kāda no ~15 koka galdiņiem iekšpusē, pie kāda no sešiem – ārpusē vai arī pie letes.


Jāsēž būs uz pītiem vai no koka veidotiem krēsliem/ķeblīšiem vai arī (ja paveiksies) uz dīvāniņa. Runājot par veiksmi – īpaši liela tā mēdz būt laimīgajās stundās – darba dienās no 17:00 līdz 19:00, kad pērkot vienu kokteili, otru dabūsiet par brīvu.

Interjers šeit ir veidots, izmantojot vecus priekšmetus (piemēram, vecs radio sienas skapī), fotogrāfijas pie sienām, istabas augus un tumšas krāsas kā arī daudz, daudz kokmateriālus. Mūzika arī palīdz radīt attiecīgo noskaņu – piemēram, trešdienās skan regejs. Runājot par sienām – tās ir sarkanas, bet vietām jau krietni noplukušas. Varbūt, ka tas ir veidots speciāli, taču diezin vai – acīmredzams, ka sienu krāsa ir noberzta, pateicoties krēslu nemitīgai atsišanai pret to. Vienā no bāra stūriem stāv segu kaudze – laikam, kad alkohols vairs nesilda pietiekami stipri, varat arī apsegties.:)

Pirms apskatīt „Cubas” galveno piedāvājumu – dzērienu karti pieskarsimies tiem pāris ēdieniem, ko šeit var pasūtīt. „Cubā” ir pieejams aukstais tomātu gaspacho, kas maksā Ls 2.00, salāti ar sieru un kūpinātu vistu (Ls 2.50), karstais kartupelis ar tunci un kūpinātu vistu (Ls 2.50), zemenes ar pienu un cukuru (Ls 1.50) un šis tas cits

Bet tagad par plašo dzērienu klāstu: kokteiļi šajā bārā maksā apmēram Ls 3.50, piemēram, „Mojito”, „Cuba libre”, un „Rum punch”. Arī tāds dzēriens kā „caipirinhas” maksā tāpat – Ls 3.50 (piemēram, „Caipirovska – mango”). Savukārt „Long island iced tea” cena ir Ls 4.50. Šoti maksā Ls 2.50, piemēram, „Habana tiros”. Protams, neiztikt bez stiprā alkohola. Vodka, viskijs, rums, džins, konjaks, liķieris un „Bonaparte” šeit maksā no lata līdz četriem. Savukārt 80g liela vermuta glāze prasīs divus latus. Savukārt alus „Guiness” (0.33l) maksā Ls 2.50, bet „Corona” – Ls 2.00. Savukārt bāram tik atbilstošais „Cuba beer” prasīs Ls 1.60 par pus litru.

Interesanti ar dažiem citiem aliem – tie ir norādīti trīs cenās, bet divos tilpumos. Tad nu mūsu pašu „Cēsu” alus maksā Ls 1.40, Ls 1.60 vai Ls 2.00, bet pieejams tikai 0.3l un 0.5l lielā tilpumā. Tas pat ir ar „Heineken” – Ls 1.40, Ls 1.60 un Ls 2.00.

Starp „veču” dzērieniem ir iemaldījies arī vīns un šampanietis, kurš varētu iet pie sirds arī daiļā dzimuma pārstāvēm. „Mulled” vīns maksā Ls 3.00, bet šampanietis – Ls 2.50.

Maza saliņa lielajā alkohola jūrā ir atvēlēta arī bezalkoholiskajiem dzērieniem. Piena kokteiļi „Kubā” maksā Ls 2.50, ūdens, tēja, sula un limonādes – Ls 1.00, bet T-krekla cena ir Ls 15.00 (!?!). „Kafe Latte” maksā Ls 1.50, savukārt svaigi spiestas sulas šeit varat nopirkt par diviem latiem. Arī smēķētājiem būs, ko smēķēt – teiksim cigārus, kuru cenas sākas no piecu latu robežas.

Komentāri (20)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
asd
http://www.lfddf.lv/
17.04.2013. plkst. 12:46
sa
[url=http://www.bbcode.org/]This be bbcode.org![/url] www.lll.lv
17.04.2013. plkst. 12:45
asd
<a href="http://www.w3schools.com/">Visit W3Schools</a>
17.04.2013. plkst. 12:45
Magda
Cuba ir lieliska atpūšanās vieta! Ēst gan tur neviens neiet, tāpēc droši vien ēdienkarte ir ierobežota, jo visi turp dodas iedzert, izklaidēties, padejot, satikt jaukus cilvēkus un jautri pavadīt laiku:) Alkoholiskie kokteiļi tur ir debešķīgi, personāls draudzīgs, jauks un atsaucīgs, kamēr vien pats apmeklētājs prot uzvesties. Publika ir tieši tikpat draudzīga, jautra un patīkama, protams, ne bez izņēmumiem, bet apsargi parūpējas par patīkamu publiku! Mūzika gan ir gaumes lieta, bet lielais dejotāju skaits liecina, ka cilvēkiem patīk. Kopējā atmosfēra - Cubā vienmēr jūtama prieka dzirksts, kas virmo gaisā:))
05.01.2009. plkst. 15:25
laura
sanit-Neticu! :D
04.01.2009. plkst. 19:50

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Grupa “PussyCat Dolls” izdod jaunu albumu

No 29.septembra Latvijā pieejams “Universal Music” izdotais amerikāņu popgrupas “PussyCat Dolls” otrais studijas albums “Doll Domination”.
...