Tonuss

Tonuss

Nezinātājiem var sagādāt vilšanos kluba Tonuss apmeklējums, jo iedomāto un tik daudzreiz daudzināto klubu, pirmkārt, nav visai viegli atrast, jo tas atrodas aiz tirgus, ēkā, kur atrodas arī veikali, cīņas zāle. Uzkāpjot pa trepēm, un, atverot kluba durvis, paveras visai baiss skats, klubs drīzāk atgādina lētu „ūķi”, ieskrietuvi, kur piedzerties un atrast kādu vienas nakts sakaru.


Klubā Tonuss atrodas pieci bāri, divas deju zāles un viena chill out zāle. Kopā klubs var uzņemt līdz pat 1000 „naktsputniņu”.

Bez bāriem un deju zālēm varēsiet uzspēlēt arī galda hokeju vai minifutbolu, bet tiem, kam patīk azarts un gribas mazliet patērēt naudiņu vai tieši pretēji – kaut ko vinnēt, pieejami arī ap 20 spēļu automātu.

Jums nemaz nav jāgaida 21. gada sasniegšanas brīdis, lai iekļūtu klubā, jo šeit ieeja ir no 18. gadu vecumam.

Katru trešdienu klubā notiek zelta karaoke, kur studentiem par ieeju jāmaksā tikai Ls 0,50. Katru nedēļu klubā notiek kāds pasākums, kur ieejas biļešu cenas mainās atkarībā no pasākuma, turklāt tās ir atšķirīgas arī starp dzimumiem; dāmām biļešu cenas ir lētākas, kungiem – nedaudz dārgākas. Uz pasākumiem pieejami arī flaieri, kas samazina ieejas cenu vēl par apmēram latiņu. Cenas var mainīties arī atkarībā no Jūsu apmeklēšanas laika, proti, līdz 23:00 biļetes ir lētākas. Parasti ieejas cenas svārstās divu, trīs latu robežās.

Tonuss bāros cenas mainās pat divreiz diennaktī, proti, te ir dienas karte un nakts karte. 40 grami degvīna Absolut Vodka dienā maksā Ls 0,80, bet naktī – Ls 1,20, džins Beefeater dry dienā maksā Ls 1,00, bet naktī – Ls 1,50. Ir tādi alkoholiskie dzērieni, kas te tiek tirgoti tikai naktī, piemērs tam ir Hennessy XO, kas naktī maksā Ls 8,00. Arī kafijas cenas atšķiras dienā un naktī, proti, tase kafijas dienas laikā te maksā Ls 0,40, bet naktī – Ls 0,70, pat košļājamai gumijai ir divas cenas vienā diennaktī, taču ir tādas lietas, piemēram, augļi un riekstiņi, kuriem cenas netiek mainītas.

Iespējams, ka naktīs šeit iet visai karsti, iespējams, ka šī vieta nemaz nav tik slikta vai tik "lēta", taču šādu iespaidu tā atstāja Irlaiks.lv apmeklējuma laikā...

Komentāri (16)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:49
oleg
в елгаве невозможно отдохнуть
29.10.2011. plkst. 19:24
oleg
jelgava takoj gorod wto i negde otdohnutj jesli ti ne bogatij i ne diller
29.10.2011. plkst. 19:21
vel skolas laikā tas bija populars
29.10.2007. plkst. 12:18
Njaa cik cilveku tik viedoklu!!! Pats nevaru spriest objektivi jo ipasi ta muzika nesaista! Bijis gan esmu (jo jelgava vispar ir diezgan svaki ar atputas vietam), ja ir pareiza kompanija tad ir ok! Bet citadak... Par tiem lecigajiem un mazgadigajiem pilnigi piekritu!!!
04.10.2007. plkst. 10:13

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Meklē jaunas zvaigznes!

Jau astoto gadu  Latvijas lielākajās pilsētās norisināsies Latvijas Radio jauno izpildītāju konkurss „Jaunās zvaigznes”.  Šogad konkurss  tiek veltīts latviešu pop un...