Aizkraukles ledus halle

Aizkraukles ledus halle

Aizkraukles Ledus Halle atrodas Aizkraukles pilsētā 90 km attālumā no Rīgas. Ledus halle sniedz iespēju trenēties hokeja komandām, daiļslidotājiem un visiem slidot gribētājiem. Halle organizē dažāda līmeņa hokeja turnīrus un pasākumus ar daiļslidotāju piedalīšanos. Hallē var tikt rīkoti arī koncerti un izrādes gan uz ledus, gan uz speciāla grīdas seguma. Aizkraukles Ledus Hallē ir 1000 sēdvietas un aptuveni 500 stāvvietas. Tepat iespējams iegādāties arī visu ledus sportam nepieciešamo speciālā sporta inventāra veikalā.


Publiskā slidotava
Tiem, kas vēlas paslidot, ledus halle piedāvā masu slidošanas iespējas. Vienas stundas cena masu slidošanā ir Ls 2.00 (bērniem līdz 12 gadiem – Ls 1.00). Aizkraukles Ledus Halle piedāvā arī slidu nomu, kuras cena ir 0,50 Ls, un slidu asināšanu (viens slidu pāris – Ls 1.00). Ledus noslogojumu skatīt ledus halles mājas lapā.

Ledus noma
Aizkraukles Ledus Halle piedāvā ledus nomas iespējas hokeja, daiļslidošanas treniņiem, kā arī citiem pasākumiem uz ledus. Ledus vienas stundas cena ir Ls 40 – Ls 100. Ledus cena ir atkarīga no izmantojamo stundu skaita un laika. Ledus noma rīta stundās ir lētāka nekā vakara stundās.

Kafejnīca-bārs „Halle”
Aizkraukles Ledus Hallē darbojas kafejnīca - bārs „Halle”, kurā var ātri un garšīgi paēst pusdienas, kā arī labi atpūsties vakarā. Kafejnīcas ēdienkarte pastāvīgi mainās un tajā ikviens var atrast kaut ko priekš sevis. Turklāt katru dienu tiek piedāvātas sātīgas kompleksās pusdienas, kuras kļuvušas ļoti iecienītas (cena Ls 1.20). Kafejnīcas telpās ir iespēja vērot pasaules čempionātu hokejā, kā arī citas sacensības uz lielā ekrāna.

Kafejnīca piedāvā arī telpas un galdu klāšanu dažādiem pasākumiem (līdz 100 cilvēkiem). „Halle” labprāt uzklās viesību galdu arī citās telpās pēc klienta vēlmēm.

Studentu viesnīca
Aizkraukles ledus halles telpās atrodas neliela studentu viesnīca ar 35 vietām. Tā ir laba nakts mītne vienai hokeja komandai, kā arī citiem viesiem. Katrā istabiņā atrodas 2 - 4 gultas vietas, kā arī izlietne un tualete. Tepat izveidota arī klase, kur hokeja komanda vai daiļslidotāju grupa var aizvadīt teorētiskās nodarbības vai vienkārši brīvajā laikā skatīties televizoru un atpūsties.

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
arnis
viss jau beidzies.
22.07.2012. plkst. 14:49
Domino
Vai tur komanda ar irr?
10.09.2011. plkst. 19:41
oto
rīt jāiebrauc!
25.04.2010. plkst. 16:56
Jauna ledus halle!!! Noteikti būs jāizmēģina!!!
25.02.2008. plkst. 17:03
Uz Aizkraukli vienmēr braucu ar prieku !!
13.01.2008. plkst. 07:13

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

THE HAPPY ENDINGS (Austrālija – rock/ alternative/ pop) klubā "Depo"THE HAPPY ENDINGS
(Austrālija – rock/ alternative/ pop)

4 pieredzējušu mūziķu izveidota grupa. 2008. gadā izdotā albuma sakarā viņiem
prognozē daudzsološu nākotni. Viņu...