Rodeļu trase "Rāmkalni"

Rodeļu trase "Rāmkalni"

Vispirms – kas īsti ir rodeļi (ja kāds nezina)? Rodeļi nozīmē mazas kamaniņas ar ritentiņiem, kas slīd pa reni. Īpaši asas izjūtas šeit nevar piedzīvot, taču jautrība un azarts ir garantēti. Un kā nu ne – Rāmkalnos ir Baltijas garākā rodeļu trase (400m) ar septiņām virāžām.


Par cik Rāmkalnos ir desmit rodeļi, trasē varēs doties visa kompānija uzreiz. Nobrauciena beigās jūs varat redzēt tā ilgumu un sacensties, kurš no draugiem būs ašākais un pārgalvīgākais. Bet ja esat atbraucis ar bērniem, atcerieties, ka tie līdz 6 gadu vecumam nedrīkst braukt vieni. Kas attiecas uz cenām, viens nobrauciens maksā Ls 0.70, biļete pieciem braucieniem – Ls 3.00. Pārdesmit santīmu lielas atlaides ir grupām un skolēniem no 6 līdz 12 gadu vecumam.

„Rāmkalnos” ir padomāts arī par jūsu drošību, tāpēc jebkurā laikā varat lietot ķiveres (kas gan nav obligāti, bet ieteicami). Pie kases varat iepazīties ar drošības noteikumiem, kuri ir pašsaprotami, piemēram, izmantojot atrakciju, nedrīkstat būt reibuma stāvoklī; jāuzklausa trases apkalpojošā personāla norādījumus; aizliegts trasē laist suņus un citus dzīvniekus. Jāatceras, ka distancei starp braucējiem jābūt vismaz 25 metriem.

Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
laba vieta... esmu braukusi, diezgan interesanti... bet tas ir tikai vienai reizei, pēc tam vairsnav tas.
22.04.2008. plkst. 17:33
Tā vieta ir prikolīga es tur esmu braucis baigi forši bija jauda ar tiem rodeļiem braukt! Man patika!
14.10.2007. plkst. 19:08
es tur eju katru 6dienu,un man tur ļoti patik... viņam ir labs atrums,un tu juuties drošs,nevis tu baidies,ka tu varetu izkrist arā!nevar teikt,ka viņa ir slikta trase,tas ir ta ka arzemes,kut tevi piespradze,un tu nebaidies,ka tu varetu krist,ka citos rodeļos!
12.10.2007. plkst. 12:48
kae
Zviedru cepurē rodeļos var lielāku ātrumu saniegt ;) ... Bet arī Rāmkalnos nav slikti... Vienīgi baigi ilgi jābrauc augšā līdz tiec pie braukšanas lejā :D
07.10.2007. plkst. 09:07
rodeļi ir baigi labie , kad laidām pa Siguldas trasīti ,
07.10.2007. plkst. 08:43

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Piedzīvojumu parkā jauna atrakcija - katapulta

Piedzīvojumu parkā Ventspilī atklāta jauna atrakcija – katapulta. Tā ir pilnīgi jauna un pagaidām vienīgā šāda veida atrakcija Latvijā....