SIA sporta komplekss "Zemgale" Latvijas Krājbankas ledus halle

SIA sporta komplekss "Zemgale"
Latvijas Krājbankas ledus halle

Jelgavas ledus hallē Jūs varat uzspēlēt hokeju vai nodarboties ar daiļslidošanu. Te tiek aicināti arī kērlinga cienītāji, kuri var izmantot iespēju spēlēt uz speciāli iekārtota laukuma. Ledus hallē pieejamas arī ģērbtuves, sauna ar džakuzi un atpūtas telpa, kā arī sporta veikals.


Publiskā slidošana pieejama gan ziemā, gan vasarā, taču jāpiebilst, ka vasarā Jelgavas ledus halle var būt arī slēgta, jo šis ir laiks, kad tiek „uzfrišināta” halle, tajā tiek veikta tehnisko mezglu apkope, taču, vai slidotava pieejama arī vasarā lielā mērā nosakāt Jūs, kā saka, ja ir pieprasījums, būs arī piedāvājums.

Publiskā slidošana notiek tad, kad nenotiek hokeja, kērlinga, daiļslidošanas treniņi vai sacensības, taču halles saimnieki cenšoties, lai pirmdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst.19:00 slidotava būtu pieejama visiem, taču par publiskās slidošanas laikiem Jums jāinteresējas uzņēmuma mājas lapā vai jāzvana pa telefonu. Skolēnu brīvlaikos publiskā slidotava ir vairāk pieejama.

Slidošanas prieki šeit Jums izmaksās Ls 1,70 (pieaugušajiem) un Ls 1,20 (bērniem līdz 14 gadu vecumam). Papildus vēl jāmaksā par slidu īri, protams, ja vien Jums nav savu slidu. Slidu īre maksā Ls 0,50, turklāt šeit ir pieejami visi slidu izmēri. Lai slidošana noritētu jautrākā gaisotnē, fonā skan mūzika, nekādas disko gaismas gan šeit netiek iedegtas, jo tās traucējot slidotājiem koncentrēties un var radīt traumas.

Bez publiskās slidotavas varat arī noskatīties kādu hokeja spēli, kur 600 vietu tribīnēs vietas pietiks arī Jums. Taču, ja tribīnēs visas vietas jau aizņemtas, varat doties uz kafejnīcu un no turienes lūkoties uz sacensību hokeja laukumā. Un, ja esat izsalcis, tad šeit pie reizes varat arī kārtīgi paēst, zupas te maksā no Ls 0,30 līdz Ls 0,65, otrie ēdieni – no Ls 0,50 līdz Ls 1,50, nopērkamas arī dažādas piedevas, mērces, saldie ēdieni. Arī alkoholiskie dzērieni te pieejami samērā plašā klāstā. Sula te maksā Ls 0,30, kafija – Ls 0,40, bet alus – ap Ls 0,70. Un šeit nemaz nebūs sliktāk kā hallē, jo arī šeit jūtama hokeja atmosfēra, virs letes novietoti hokeja kausi, vimpeļi, bet pie sienām – hokejistu krekli.

Savukārt, ja pats vēlaties nodarboties ar daiļslidošanu, kērlingu vai hokeju, tad droši to varat šeit arī darīt. Daiļslidošanas treniņu maksa ir atkarīga no tā, cik cilvēku būs grupā; jo vairāk cilvēku, jo mazāka būs maksa. Daiļslidošanas treniņi pieejami gan tikai bērniem, savukārt trenēties kērlingā var gan bērni, gan viņu vecāki, te ir pat kērlinga klubs, kurā viss notiek pa īstam...Bet jaunos hokejistus te uzņem jau no 3 gadu vecuma. Par samaksas sistēmu un nodarbību laikiem jārunā atsevišķi, jo tie ir tikpat mainīgi cik hokeja spēļu rezultāti...Taču, nebrīnieties, ja vēlēdamies, ko uzzināt par treniņiem, Jums pateiks, ka kavējat viņu laiku un klausulē atskan pī...pī... signāls.

Pieejama arī ledus īre, kur arī cenas mainās atkarībā no laikiem, piemēram, ja vēlaties īrēt laukumu laikā no 00:00 – 12:00, tad par īri būs jāmaksā Ls 50,00, laika posmā no 12:00 – 19:00 summa sasniegs jau Ls 70,00, no 19:00 – 23:00 – Ls 100,00, bet no plkst. 23:00 – 24:00 – Ls 80,00. Ja vēlaties papildus izmantot informācijas tablo, samaksājiet Ls 10,00 un uz priekšu, tik pat jāmaksā arī par ģērbtuvēm.

Pie halles durvīm novietota zīme, kas brīdina par to, ka hallē nevar ierasties ar magnetafonu, sprāgstvielām, darbarīkiem, šļircēm, pudelēm, bumbām, ķiverēm un vēl dažādiem interesantiem priekšmetiem, kad liek pasmaidīt... Taču, ja vēlaties šeit atrasties, tad noteikumi būs vien jāņem vērā!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
mmm...hokejs
19.07.2007. plkst. 11:46

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Dziedātāja Emi pavedina futbolistus

Šī gada 23.maijā izklaides un atpūtas centrā Riga Plaza norisinājās Ielu Futbola turnīru atklāšana. Pasākumā kopumā piedalījās 48 komandas. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir...