Avio Rīga

Avio Rīga

Jau kopš senseniem laikiem cilvēki ir apskauduši putnus, kas tik brīvi lidinās debesu jumā, un tikpat ilgi cilvēki ir mēģinājuši pacelties gaisā.

Ja vēlaties izbaudīt, kādas sajūtas pārņem paceļoties no skrejceļa, izjust brīvā kritiena radīto adrenalīna līmeņa paaugstinājumu, noraudzīties uz pilsētas panorāmu no putna lidojuma, šī informācija ir tieši Jums.


Apzvaniet draugus, paņemiet līdzi labu garastāvokli un dodieties uz Ādažu lidlauku, kur SIA „Avio Rīga”profesionāla pilota vadītā lidaparātā gūsiet neaizmirstamas emocijas!

Lidojumi notiek ar Ultravieglās klases lidaparātu, kas lidojuma emocijas padarīs vēl iespaidīgākas!

Iekāpjot lidaparātā, Jūs instruēs par to, kā jāizturas lidojuma laikā, piesprādzēs un lidaparāts sāks ieskrējienu. Tam ir nepieciešami tikai 300 metru skrejceļa, lai spētu pacelties gaisā.

Droši varat ņemt līdzi fotoaparātu, lai iespaidīgos skatus varētu iemūžināt un parādīt draugiem. IrLaiks.lv gan īpaši iesaka, lai kāds tieši Jūs nofotografē pirms lidojuma ar satrauktu seju un pēc lidojuma – starojošu un emocijām pārpildītu.

Lidojuma laikā varēsiet pieredzējušajam pilotam palūgt arī kādu sarežģītāku virāžu vai brīvā kritiena nodemonstrēšanu.

Ja domājat, ka šis prieks maksā bargu naudu, kuru var atļauties tikai miljonāru sarakstā atrodamie personāži, IrLaiks.lv uzreiz kliedēs Jūsu bažas – 10 minūšu lidojums maksā tikai 15 Ls.

Tomēr IrLaiks.lv iesaka atteikties no viena vakara gājiena pa Vecrīgas klubiem par labu 30 minūšu lidojumam, kas maksās 45Ls, taču tas ir katra iztērētā lata vērts.

Ja arī pusstunda šķiet par maz, varat izmest kārtīgu līkumu gaisā stundas garumā (90Ls).

Ja lidošana ir aizķērusi dziļākās dvēseles stīgas, IrLaiks.lv Jums ir lieliska ziņa, jo SIA „Avio Rīga” ir noorganizējuši pilotu skolu, kurā studenti pieredzējuša pilota – instruktora vadībā apgūst, gan lidojumu teoriju, gan piedalās praktiskajās nodarbībās Ādažu lidlaukā.

Nu ko, palidosim?!


Komentāri (27)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
xxx
Cik cilwēki wienlaikus war lidot?
20.08.2012. plkst. 14:50
krabis
Izmantoju šo izdevību , bija super !!!!!!!!!
05.11.2010. plkst. 11:40
faa
a ziemaaa tas ir iespeejams ?
02.10.2008. plkst. 14:24
aldis
izdevigak braukt uz berlini pa tadu naudu un busi 4 st gaisa
11.07.2008. plkst. 11:41
eS JAU LIIIIDOOOJUUU!!!!!
27.06.2008. plkst. 18:19

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Mākslas dienas 2009 Latgales Kultūrvēstures muzejā

Kā katru pavasari, arī šogad, visā Latvijā 18.aprīlī ir sākušās un līdz 17.maijam turpināsies Mākslas dienas 2009. Rēzeknē ikviens tiek aicināts „ķert mākslu”, ko tiešā un...