Peintbola parks "XGUN"

Peintbola parks "XGUN"

Tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas atrodams nesen – 2006.gada jūnijā – atklātais aktīvās izklaides – peintbola – parks XGUN. Parka teritorijā adrenalīna kārotāji var patiesi izvērsties – tas plešas 6ha lielā teritorijā, kurā pagaidām izvietoti 3 laukumi – „Pilskalns”, „Džungļi” un „Pamestā pilsēta”.


Jau piebraucot pie peintbola parka teritorijas, acīmredzams, ka parka saimnieki ir piedomājuši gan pie kopējā veidola, gan pie detaļām – jau pa gabalu redzamas iespaidīgas būves, milzīgs (pēc saimnieku teiktā – 6 m augsts) aizsargtīkls, kas apjož teritoriju, un ērta infrastruktūra.

Ierodoties ar citiem adrenalīna tīkotājiem uz kārtīgu „šūtautu”, viesus sagaida laipns un aktīvs instruktors, kas izstāsta par drošības noteikumiem, iepazīstina ar vispārējiem spēles noteikumiem un ļauj katram piešaut roku šautuvē.

Peintbola ieroču raidītais šāviņš, atsitoties pret skārda mērķi, rada iespaidīgu troksni un atbraucējiem ir skaidrs – šī nebūs nekāda pastaiga – tas būs ACTION, kas sniegs pilnu sajūtu gammu – no adrenalīna uzplūdiem un sirds ritma paātrinājumam, līdz platam smaidam, iznākot pēc kārtējās kaujas uz „pīppauzi” un daloties emociju iespaidos ar pārējiem „ieroču brāļiem un māsām.”

Sadaloties divās grupās un šķērsojot laukuma robežu, instruktors dod komandu uzvilkt aizsargmaskas sejai, kuras nedrīkst noņemt, atrodoties spēles laukumā. Šai brīdī patiešām saproti, ka viss notiek pa īstam – katrai komandai tiek ierādīta sava bāze pretējās kalna nogāzēs un uzdevums – iznīcināt pretinieku. Noskan tiesneša svilpe – kauja ir sākusies, atskan šāviņu trokšņi, pirmie „kritušie”... Cīņa beidzas pēc kādām 5 minūtēm..

Ar katru nākamo cīņu jau tiek plānotas nopietnākas stratēģijas, „piesegšanas”, slēpņi un tamlīdzīgas taktikas.

Pēc vairākām spēlēm „Pilskalna” laukumā, dodamies uz „Pamesto pilsētu” – no 12 automašīnām izveidots laukumu, kas nav tik liels kā „Pilskalns”, taču šeit patiesi var izšaudīties. Lai izvairītos no lodēm, jāslēpjas aiz mašīnām. Tiek dots uzdevums – jāiegūst čemodāns ar svarīgiem dokumentiem un jāiznes ārpus laukuma.. Šī misija tiek izspēlētas vairākas reizes, līdz kāds no asprātīgākajiem spēlētājiem izdomā aizslēgt busiņa, kur atrodas čemodāns, durvis un metodiski apšauj visus čemodāna kārotājus...

Trešais laukums ir „Džungļi” – šeit mazāk norit šaušana, vairāk psiholoģiskie pārdzīvojumi, jo nezini, no kuras puses nāks pretinieks.. mēģini klusām spert soli, pēkšņi, iebrīkšķas zari zem kājām – vai pretinieks to būs pamanījis.. diemžēl jā un seko intensīva apšaude gluži kā filmā „Plēsoņa” – pa neredzamo ienaidnieku.. Turklāt interesants un baiss ir viens no laukuma rekvizītiem – krātiņā ieslodzīts ķīlnieks...

Pēc vairāk kā 2 stundu šaudīšanās spēles dalībnieki nolemj mest mieru, noteikti solot atgriezties vēl, jo patiesi pa tik labu cenu tādu peintbola laukumu Latvijā diez vai izdosies atrast: sākuma komplekts vienai personai izmaksā 8 Ls (darba dienās) vai 9 Ls (brīvdienās).

Noteikti būs jāizmanto papildus bumbiņas, kuras var pirkt iepakojumos pa 100 (3 Ls), 140 (4,20 Ls), 500 (12,50 Ls) vai veselu kasti ar 2000 bumbiņām (40 Ls).

Papildus iespējams iegādāties un izmantot kaujā krāsu granātas (4 Ls) un dažādas dūmu granātas (sākot no 3 Ls).

Tāpat XGUN piedāvā organizēt pasākumus uzņēmumiem, korporatīvajiem pasākumiem.

Ja ar to vēl ir par maz, iespējams pieaicināt spēlei lidmašīnas, kas veiks zemus uzlidojumus pār laukumam, radot reālu uzlidojumu troksni, un metīs uz laukumu krāsu granātas...!

Nu ko – pašaudīsimies...?!

Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Paintballer
Labākā peintbola vieta Latvijā. Esmu bijis daudzās vietās, tā ka zinu , ko runāju ;) Iesaku!
06.10.2008. plkst. 11:22
O, VARDARBĪGAS IZKLAIDES KO?!;)
27.06.2008. plkst. 18:17
Shii vieta ir iecieniita mum pat ziemaa, nemot veeraa ka piederu pie aktivajiem cilveekiem, piedaliijos vairaakaas speeles...terorists utt. man ljoti patiik peintbols-iesaku iekvienam-iepatixies, buus atkariiba:)))
28.04.2008. plkst. 21:37
Gribu pamēgināt!!
28.04.2008. plkst. 16:26
Airsoft ir labaks:)
27.04.2008. plkst. 23:22

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Grupa „Ēnas” svin debijas albuma iznākšanu

17. aprīļa pēcpusdienā grupa „Ēnas” restorānā, bārā, bistro un klubā „16. korpuss” bija saaicinājuši savus draugus, ģimeni, atbalstītājus un žurnālistus, lai dalītos...