Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns

Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns

Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns” ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā. Parks piedāvā Tarzāna šķēršļu trases, Tarzāna bērnu parku ar Tarzāna Pirātu trasi, rodeļu trasi, krēslu pacēlāju, katapultu, velokartus un velomobīli, alpīnisma sienu, loka šaušanu kā arī dažādas bērnu aktivitātes: gumijlēkšanas batutus, bērnu kvadraciklus, bērnu autoskolu un bērnu ballītes. 


Siguldas Rodeļu trase ir izveidota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā. Trase darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, ko katrs var ierobežot ar bremzes rokturi. Trases garums 400m. Drīkst braukt divatā ar bērnu, brauciens ir drošs, jo katrs braucējs tiek piesprādzēts ar drošības jostu.

Tarzāna Šķēršļu parks sastāv no 9 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Mūsu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm. Esiet gatavi piedzīvojumiem – pie mums pa trosi būs jābrauc pat ar velosipēdu un sniega dēli, bet Spēka trase liks kārtīgi pasvīst. Savukārt romantiķiem ir izveidota Tiroliešu trase ar 20 trošu nobraucieniem; garākais no tiem – 180 m.

Krēslu pacēlājs ir pirmais un modernākais Baltijā. Brauciena laikā paveras skaists skats uz Gauju un Gaujas ieleju vairāku kilometru garumā. Brauciena ilgums katrā virzienā 4,5 minūtes. Augstākā vieta virs zemes 15m, garums 330m.

Tarzāna Bērnu parks ir paredzēts 3-7 gadus veciem bērniem. Parka šķēršļi ir izvietoti kokos līdz 2 m augstumā. Mazāko bērnu vecākiem jāiet līdzi pa taciņu un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

Bērnu autoskolā bērni brauc ar mazām mašīnītēm pa mazām ieliņām, kas aprīkotas ar ceļa zīmēm un gājēju pārejām. Automašīnas ir aprīkotas ar elektromotoriem un to ātrums ir 4km/h.

Loka šaušana. Izmēģini savas prasmes brīvdabas loka šautuvē. Piedāvājam dažāda izmēra lokus, ar kuriem varēs šaut gan bērni, gan pieaugušie. Mūsu instruktori mācīs rīkoties ar loku tā, lai tu varētu trāpīt mērķī.

Katapultā tu izbaudīsi paātrinājumu un uzlidosi debesīs, kam sekos atrašanās bezsvara stāvoklī, brīvais kritiens atpakaļ un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums 20 metri.

Alpīnisma sienas augstums ir 9m un tai ir divi paralēli celiņi, ar 7 dažādiem maršrutiem.

Velokarti ir lieliska aktivitāte bērniem jau no 3 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem. Noma atrodas pie Siguldas velo celiņa Svētku laukumā, kas nodrošina braucējiem plašas maršruta izvēles iespējas.

Piedāvājam četrvietīgu ģimenes velomobīli ar papildvietu bērnam (max 30kg.). Noma atrodas Svētku laukumā pie Siguldas velo celiņa. Līdzi dodam karti ar 30, 60 vai 90 min. maršrutiem kuri ved caur Siguldas ievērojamākajām vietām.

Tarzāna Pirātu trase ir piedzīvojumu trase bērniem ar 17 dažādiem šķēršļiem, kas ved caur pirātu kuģi. Trasē jāpārvar visdažādākie šķēršļi, kā, piemēram, jālien caur „Liānu taku”, jālido uz „Puķu poda”, jābrauc ar skrituli pa trosi un daudzi citi. Bērniem tā būs aizraujoša izklaide kopā ar fizisku aktivitāti!

Bērnu kvadracikli paredzēti 5 – 10 gadus veciem bērniem. Drošības nolūkos jālieto ķivere un bruņas. Vecākiem ir jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

Gumijlēkšanas batutu atrakcija ļauj ikvienam lēkt uz batuta augstāk un drošāk, iesprādzētam gumijas saitēs.

Bērnu ballītei piedāvājam 2 stundu programmu kopā ar Tarzānu un Džeinu. E-pasts: bernuballites@tarzans.lv

Cenas pieaugušajiem un jauniešiem:

Tarzāna Šķēršļu parks:
Pieaugušajiem 12.00 Ls
Jauniešiem 6.50 Ls

Atsevišķi Tiroliešu trase
Pieaugušajiem
7.00 Ls
Jauniešiem 5.00 Ls

Atsevišķi SuperTarzāns (2 nobraucieni)

Pieaugušajiem 3.00 Ls
Jauniešiem 2.00 Ls

Rodeļu trase (krēslu pacēlājs uz startu iekļauts cenā):
Pieaugušajiem 2.00 Ls
Jauniešiem 1.00 Ls
Bērni līdz 7 gadu vecumam brauc bez maksas un obligāti kopā ar pilngadīgo

Krēslu pacēlājs (vienā virzienā):
Pieaugušajiem 0.50 Ls
Jauniešiem 0.25 Ls


Katapulta 4.00 Ls

Velomobīlis 2 pers. 10 min.3.00 Ls, 30min. 6.00 Ls, 60min. 8.00 Ls

Velomobīlis 4 pers. 10 min.4.00 Ls, 30min. 7.00 Ls, 60min. 10.00 Ls

Alpīnisma siena (viens kāpiens) 1.00 Ls

Loka šaušana (6 šāvieni) 1.50 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

Kompleksā biļete pieaugušajiem 20.00 Ls (atlaide 4.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2,
alpīnisma siena x2 kāpieni, krēslu pacēlājs abos virzienos.

Kompleksā biļete jauniešiem 14.00 Ls (atlaide 5.00 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2,
alpīnisma siena x2 kāpieni, krēslu pacēlājs abos virzienos.

 

7-12 gadus veciem bērniem:

Tarzāna Pirātu trase (līdz 2 stundām) 4.00 Ls

Rodeļu trase 1.00 Ls

Krēslu pacēlājs (vienā virzienā) 0.25 Ls

Alpīnisma siena (viens kāpiens) 1.00 Ls

Loka šaušana (6 šāvieni) 1.50 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

SuperTarzāns (180m nobrauciens pa trosi) 2.00 Ls

Bērnu kvadracikli (10 minūtes) 2.50 Ls

Velokarti 10 min.1.50 Ls, 30min. 3.00 Ls, 60min. 5.00 Ls

Kompleksā biļete 7-12 gadus veciem bērniem 12.00 Ls (atlaide 4.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2, krēslu pacēlājs abos virzienos, alpīnisma siena x2 uzkāpeni, kvadracikli vai velokarti pēc izvēles.

 

3-7 gadus veciem bērniem:

Tarzāna Bērnu parks (līdz 1,5 stundām) 3.00 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

Bērnu autoskola (5 minūtes) 1.00Ls

Kompleksā biļete 3-7 gadus veciem bērniem 7.00 Ls (atlaide 1.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet bērnu autoskola 15 minūtes.


Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:58
Finanšu aizdevuma piedavajums
Finanšu aizdevuma piedavajums ar procentiem 3% Sveicinati Lai uzlabotu grutibas nonakušo cilveku situaciju vai noraiditu banku, es nolemu viniem palidzet, isa un ilga termina veicot aizdevumus starp individiem no 2 000 € lidz 500 000 € visiem nopietni cilveki ir realas vajadzibas, procentu likme ir 3%, lai pilniba atmaksatu aizdevumu, nevilcinieties sazinaties ar mani, pasakot man, cik daudz jus velaties aiznemties un cik ilgi jus atmaksasit mani atpakal? e-pasts: rachidtamsam18@gmail.com e-pasts: rachidtamsam18@gmail.com e-pasts: rachidtamsam18@gmail.com e-pasts: rachidtamsam18@gmail.com sazinieties ar mani WHATAPP: +33644698264
14.01.2019. plkst. 11:33
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:47
Kate
Lieliska un saprotoša administrācija, pasniedzēji un instruktori www.krustojumi.lv/
25.08.2018. plkst. 18:45
Nicholas Shields
•★COMPOSITE HACKS ★• Are You Seeking For A LEGIT PROFESSIONAL HACKER Who Will Get Your Job Done Efficiently With Swift Response?? CONGRATULATIONS, Your Search Ends Right Here. ★ WHO ARE COMPOSITE HACKS ??? • We are a Team Of Professional HACKERS , a product of the coming together of Legit Hackers from the Dark-Web (pentaguard, CyberBerkut, White Hack and Black Hat,) we have been existing for over years, our system is a very strong and decentralized command structure that operates on ideas and directives. ★ JOB GUARANTEE: Whenever We Are been hired as a Team Hackers We typically only take jobs that We find somehow original, challenging, or especially helpful to the community. We’ve never wanted to sit around defending some video game company’s source code from network intruders – We prefer to help nonprofits, private investigators, Private Individuals, government contractors, and other traditionally underserved populations.  And We’d rather match skills against the best in the field of state-sponsored hackers engaged in economic espionage than put some kid in prison for pranking the phone company. When a company tries to hire Us, the first question I ask is: “Who is this going to help?” I know COMPOSITE HACKS is Well known for LEGIT HACKING SERVICES, but i always try to avoid people thinking We’r proud or making Many individual think its only the big companies that can hire Us, fine, here is Our mail: “”””compositehacks@gmail.com”””” You Can Reach Out To Us for Your Desired HACKING Services Ranging from: * Penetration Testing On your Website. * Phishing * Jail Breaking. * Phone Hack: Giving you access to the Target’s Call Log, messages, chats and all social media Apps . * Retrieval Of Lost Files * Location Tracking. * Clearing Of Criminal Records. * Hacking Of Server, Database And Social Media accounts e.g Facebook, twitter, Instagram Snapchat etc ★ SOME SPECIAL SERVICES WE OFFER
19.08.2018. plkst. 16:33

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Netīrās dejas "Dirty Deal Cafe"

Piektdien, 21. augustā, Maskavas ielā 12/k2 viesosies Quazar un Justas Fresh - puiši no mākslinieku apvienības „Mondayjazz” (Jazz for the Working Class), kas rīko labākās ballītes...