Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns

Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns

Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns” ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā. Parks piedāvā Tarzāna šķēršļu trases, Tarzāna bērnu parku ar Tarzāna Pirātu trasi, rodeļu trasi, krēslu pacēlāju, katapultu, velokartus un velomobīli, alpīnisma sienu, loka šaušanu kā arī dažādas bērnu aktivitātes: gumijlēkšanas batutus, bērnu kvadraciklus, bērnu autoskolu un bērnu ballītes. 


Siguldas Rodeļu trase ir izveidota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā. Trase darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, ko katrs var ierobežot ar bremzes rokturi. Trases garums 400m. Drīkst braukt divatā ar bērnu, brauciens ir drošs, jo katrs braucējs tiek piesprādzēts ar drošības jostu.

Tarzāna Šķēršļu parks sastāv no 9 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Mūsu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm. Esiet gatavi piedzīvojumiem – pie mums pa trosi būs jābrauc pat ar velosipēdu un sniega dēli, bet Spēka trase liks kārtīgi pasvīst. Savukārt romantiķiem ir izveidota Tiroliešu trase ar 20 trošu nobraucieniem; garākais no tiem – 180 m.

Krēslu pacēlājs ir pirmais un modernākais Baltijā. Brauciena laikā paveras skaists skats uz Gauju un Gaujas ieleju vairāku kilometru garumā. Brauciena ilgums katrā virzienā 4,5 minūtes. Augstākā vieta virs zemes 15m, garums 330m.

Tarzāna Bērnu parks ir paredzēts 3-7 gadus veciem bērniem. Parka šķēršļi ir izvietoti kokos līdz 2 m augstumā. Mazāko bērnu vecākiem jāiet līdzi pa taciņu un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

Bērnu autoskolā bērni brauc ar mazām mašīnītēm pa mazām ieliņām, kas aprīkotas ar ceļa zīmēm un gājēju pārejām. Automašīnas ir aprīkotas ar elektromotoriem un to ātrums ir 4km/h.

Loka šaušana. Izmēģini savas prasmes brīvdabas loka šautuvē. Piedāvājam dažāda izmēra lokus, ar kuriem varēs šaut gan bērni, gan pieaugušie. Mūsu instruktori mācīs rīkoties ar loku tā, lai tu varētu trāpīt mērķī.

Katapultā tu izbaudīsi paātrinājumu un uzlidosi debesīs, kam sekos atrašanās bezsvara stāvoklī, brīvais kritiens atpakaļ un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums 20 metri.

Alpīnisma sienas augstums ir 9m un tai ir divi paralēli celiņi, ar 7 dažādiem maršrutiem.

Velokarti ir lieliska aktivitāte bērniem jau no 3 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem. Noma atrodas pie Siguldas velo celiņa Svētku laukumā, kas nodrošina braucējiem plašas maršruta izvēles iespējas.

Piedāvājam četrvietīgu ģimenes velomobīli ar papildvietu bērnam (max 30kg.). Noma atrodas Svētku laukumā pie Siguldas velo celiņa. Līdzi dodam karti ar 30, 60 vai 90 min. maršrutiem kuri ved caur Siguldas ievērojamākajām vietām.

Tarzāna Pirātu trase ir piedzīvojumu trase bērniem ar 17 dažādiem šķēršļiem, kas ved caur pirātu kuģi. Trasē jāpārvar visdažādākie šķēršļi, kā, piemēram, jālien caur „Liānu taku”, jālido uz „Puķu poda”, jābrauc ar skrituli pa trosi un daudzi citi. Bērniem tā būs aizraujoša izklaide kopā ar fizisku aktivitāti!

Bērnu kvadracikli paredzēti 5 – 10 gadus veciem bērniem. Drošības nolūkos jālieto ķivere un bruņas. Vecākiem ir jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

Gumijlēkšanas batutu atrakcija ļauj ikvienam lēkt uz batuta augstāk un drošāk, iesprādzētam gumijas saitēs.

Bērnu ballītei piedāvājam 2 stundu programmu kopā ar Tarzānu un Džeinu. E-pasts: bernuballites@tarzans.lv

Cenas pieaugušajiem un jauniešiem:

Tarzāna Šķēršļu parks:
Pieaugušajiem 12.00 Ls
Jauniešiem 6.50 Ls

Atsevišķi Tiroliešu trase
Pieaugušajiem
7.00 Ls
Jauniešiem 5.00 Ls

Atsevišķi SuperTarzāns (2 nobraucieni)

Pieaugušajiem 3.00 Ls
Jauniešiem 2.00 Ls

Rodeļu trase (krēslu pacēlājs uz startu iekļauts cenā):
Pieaugušajiem 2.00 Ls
Jauniešiem 1.00 Ls
Bērni līdz 7 gadu vecumam brauc bez maksas un obligāti kopā ar pilngadīgo

Krēslu pacēlājs (vienā virzienā):
Pieaugušajiem 0.50 Ls
Jauniešiem 0.25 Ls


Katapulta 4.00 Ls

Velomobīlis 2 pers. 10 min.3.00 Ls, 30min. 6.00 Ls, 60min. 8.00 Ls

Velomobīlis 4 pers. 10 min.4.00 Ls, 30min. 7.00 Ls, 60min. 10.00 Ls

Alpīnisma siena (viens kāpiens) 1.00 Ls

Loka šaušana (6 šāvieni) 1.50 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

Kompleksā biļete pieaugušajiem 20.00 Ls (atlaide 4.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2,
alpīnisma siena x2 kāpieni, krēslu pacēlājs abos virzienos.

Kompleksā biļete jauniešiem 14.00 Ls (atlaide 5.00 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2,
alpīnisma siena x2 kāpieni, krēslu pacēlājs abos virzienos.

 

7-12 gadus veciem bērniem:

Tarzāna Pirātu trase (līdz 2 stundām) 4.00 Ls

Rodeļu trase 1.00 Ls

Krēslu pacēlājs (vienā virzienā) 0.25 Ls

Alpīnisma siena (viens kāpiens) 1.00 Ls

Loka šaušana (6 šāvieni) 1.50 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

SuperTarzāns (180m nobrauciens pa trosi) 2.00 Ls

Bērnu kvadracikli (10 minūtes) 2.50 Ls

Velokarti 10 min.1.50 Ls, 30min. 3.00 Ls, 60min. 5.00 Ls

Kompleksā biļete 7-12 gadus veciem bērniem 12.00 Ls (atlaide 4.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet rodeļu trase x2, krēslu pacēlājs abos virzienos, alpīnisma siena x2 uzkāpeni, kvadracikli vai velokarti pēc izvēles.

 

3-7 gadus veciem bērniem:

Tarzāna Bērnu parks (līdz 1,5 stundām) 3.00 Ls

Gumijlēkšanas batuti (10 minūtes) 2.50 Ls

Bērnu autoskola (5 minūtes) 1.00Ls

Kompleksā biļete 3-7 gadus veciem bērniem 7.00 Ls (atlaide 1.50 Ls) - Visas atrakcijas, bet bērnu autoskola 15 minūtes.


Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Kate
Lieliska un saprotoša administrācija, pasniedzēji un instruktori www.krustojumi.lv/
25.08.2018. plkst. 18:45
Nicholas Shields
•★COMPOSITE HACKS ★• Are You Seeking For A LEGIT PROFESSIONAL HACKER Who Will Get Your Job Done Efficiently With Swift Response?? CONGRATULATIONS, Your Search Ends Right Here. ★ WHO ARE COMPOSITE HACKS ??? • We are a Team Of Professional HACKERS , a product of the coming together of Legit Hackers from the Dark-Web (pentaguard, CyberBerkut, White Hack and Black Hat,) we have been existing for over years, our system is a very strong and decentralized command structure that operates on ideas and directives. ★ JOB GUARANTEE: Whenever We Are been hired as a Team Hackers We typically only take jobs that We find somehow original, challenging, or especially helpful to the community. We’ve never wanted to sit around defending some video game company’s source code from network intruders – We prefer to help nonprofits, private investigators, Private Individuals, government contractors, and other traditionally underserved populations.  And We’d rather match skills against the best in the field of state-sponsored hackers engaged in economic espionage than put some kid in prison for pranking the phone company. When a company tries to hire Us, the first question I ask is: “Who is this going to help?” I know COMPOSITE HACKS is Well known for LEGIT HACKING SERVICES, but i always try to avoid people thinking We’r proud or making Many individual think its only the big companies that can hire Us, fine, here is Our mail: “”””compositehacks@gmail.com”””” You Can Reach Out To Us for Your Desired HACKING Services Ranging from: * Penetration Testing On your Website. * Phishing * Jail Breaking. * Phone Hack: Giving you access to the Target’s Call Log, messages, chats and all social media Apps . * Retrieval Of Lost Files * Location Tracking. * Clearing Of Criminal Records. * Hacking Of Server, Database And Social Media accounts e.g Facebook, twitter, Instagram Snapchat etc ★ SOME SPECIAL SERVICES WE OFFER
19.08.2018. plkst. 16:33
GUICHARD
Kredita formulas starp individiem guichardmarc739@gmail.com sanemt kreditu ar parliecibu.
12.04.2018. plkst. 10:16
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: justinemr9@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pastu: justinemr9@gmail.com
15.11.2017. plkst. 09:42
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:44

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Ceļojoša izstāde par rūpniecību un modernismu Baltijas jūras reģionā no 1945. līdz 1990. gadam Sapņu rūpnīcas?

Latvijas Arhitektūras muzejā Rīgā, M. Pils ielā 19 17. jūnijā plkst. 17.00 tiks atklāta ceļojoša izstāde par rūpniecību un modernismu Baltijas jūras reģionā no 1945. līdz 1990. gadam Sapņu rūpnīcas?...