Ralfs Eilands filmā starp Mērfiju un Sandleru

Ralfs Eilands filmā starp Mērfiju un Sandleru

Ralfs un grupa PeR plašākai publikai kļuva pazīstami pēc piedalīšanās TV šovā „Latvijas zelta talanti”. Šobrīd gados jaunie puiši aktīvi koncertē, nesen kopā ar Sabīni Berezinu un Markusu Rivu piedalījās Eirovīzijā. Ralfs intervijā ar IrLaiks.lv šoreiz dalās savās izjūtās par un ap kino!


-Tu daudz laika pavadi muzicējot, pēdējā laikā aizvien biežāk pamanām Tevi un grupu PeR uzstājoties, redzam jūs televīzijā. Bet saki, vai pa visu Tev atliek laika arī kinofilmām? Vai vari sevi nosaukt par kino cienītāju ar lielo „K”?
-Jā, mani varētu nosaukt par kino cienītāju, jo diez gan bieži skatos filmas. Pārsvarā to daru kādā nozīmīgā brīdī, piemērām, dienu pirms svarīga koncerta noskatos vai nu kādu filmu, kur kādi cilvēki no nullēm kļūst par kaut ko dižu, tikai lai sakāpinātu sevī emocijas un rīt labi uzstātos.

-Bet, ja jāizvēlas starp kinoteātri un televīziju – kas Tev šķiet labāks – kino vakars mājās vai kinoteātrī?
-Tas ir īstenībā situācijas jautājums. Principā dodu priekšroku kinoteātrim, bet ja ir runa par kino vakaru mājās, tad es noteikti filmu skatīšos ar ļoti labiem draugiem vai kādu citu tuvu cilvēku.

-Kas ir pēdējā filma, ko Tu redzēji?
-Nesen noskatījos filmu Teh Wrestler – „Cīkstonis“, kurā galveno personāžu attēlo aktieris Mickey Rourke.

-Un kādi iespaidi par šo filmu?
-Filma atstāja savu iespaidu, bet neteikšu, ka filma bija „pa pirmo“, jo daži brīži bija nedaudz garlaicīgi un sižets varēja būt nedaudz interesantāks. Stāsts jau labs, bet man bija sajūta, ka viss nedaudz tika stiepts gumijā. Tas ir stāsts par stoņdesmito gadu reslinga zvaigzni, kas joprojām pelna naudu ar reslingu, taču ne vairs profesionālā cīņas ringā, bet vietējās sporta zālēs izklaidējot rūdītus reslinga fanus. Viņa dzīvei jēgu piešķir cīņā gūtās emocijas un fanu sajūsma. Taču negaidīti sirdstrieka spiež pamest reslingu un pārvērtēt dzīvi. Viņš mēģina atjaunot saites ar meitu un uzsāk romānu ar dejotāju, kas ir gatava sākt jaunu dzīvi. Taču nekas no tā nelīdzinās kaislībai, ko Rendijam nozīmē reslings, un nespēj slāpēt vēlmi atgriezties ringā.

-Teici, ka pirms uzstāšanās Tev patīk noskatīties kādu filmu, kurā, tā teikt, spilgti redzamas karjeras kāpnes. Saki, vai ir kāda filma, kas pati par sevi, vai kāds tās varonis Teviīpaši iespaido, motivē? Vai varbūt Tev ir kāds elks, kuram ļoti centies līdzināties?
-Man ļoti patīk Samuel L. Jackson un Will Smith! Tie tik tiešām ir mani mīļākie aktieri, ka ir jau radusies šāda situācija – lai arī kāda būtu filma, man viņa patiks, ja kāds no šiem diviem filmā tēlos. Gluži līdzināties es nevienam nevēlos, jo pats sevi veidoju un cenšos nevienam pakaļ neskriet, bet šo to pamācīties no viņiem var! No Smita esmu pamācījies viņa nelielo ironiju pret dažādām lietām, proti,  citreiz atbildēt kādam ar humoru un spēt pats par sevi pasmieties, bet no „Sema“ Džeksona esmu pamācījies nedaudz nopietnākas lietas, kā nepadoties, neklausīties nīdējos, bet virzīties uz savu mērķi ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Jebkurā gadījumā, aktieri ir dažādi un katram no viņiem ir sava „odziņa“.

-Un, ja Tev pašam būtu iespēja filmēties kādā „lielā” filmā un tev būtu iespēja izvēlēties sev partnerus no jebkuriem pasaules aktieriem – kuri tie būtu un kāpēc tieši šie cilvēki? Droši vien, ka arī ar šiem saviem elkiem Tu neatteiktos kopā izveidot kādu labu filmu?
-Es noteikti filmētos komēdijā ar Ediju Mērfiju un Adamu Sandleru un protams, ka ar Smitu un „Semu“ Džeksonu! Par Smitu un Džeksonu jau ir skaidrs kāpēc, bet ar Mērfiju un Sandleru es labprāt filmētos, jo Mērfijā es saskatu dažas līdzības ar sevi – humors, šad tad visu laiku (bez apstājas varu visu dienu jokoties). Savukārt Sandlers mani fascinē ar savu vienkāršumu! Tāda sajūta, ka viņš atnāk, izlasa scenāriju, visu mierīgi norunā un tas sanāk pa pirmo! Drāmā, es domāju, ka man nebūtu ko darīt, kur nu vēl trillerī.

-Ja jau par aktieriem runājam, parunāsim arī par pašām filmām. Vai Tev ir sava mīļākā vai pat varbūt vairākas mīļākās filmas?
-Visas “Shaft” daļas! Droši vien daži portāla apmeklētāji šo filmu nezina, jo tā ir septiņdesmito gadu (laikā, kad valdīja rasisms) filma par Afro Amerikāņu detektīvu Džonu Šaftu! Viņu atveido aktieris Richard Roundtree un viņš arī ir tas, kurš man like tupēt pie televizora ikriezi, kad filmu rāda! Viņš savu lomu atveido ar milzīgu ironiju un tai pašā laikā nopietnību! Protams, man arī ļoti patīk filmas par grūtiem laikiem (karu, rasismu utt.) patīk vērot un saprast, ka cilvēki agrāk tomēr nepadevās un cīnijās par saviem mērķiem, kas ļoti pietrūkst musdienās! Vēl man patīk „Pulp Fiction“ – man jau tā liekas, ka Tarantino filmas (visas izņemot Kill Bill) ir unikālas un šī filma man patīk visvairāk! Kāpēc? Grūti atbildēt! Laikam filmas uzbūve – vairākas mazas notikumu etīdes ar vairākiem aktieriem savienotas vienā, lielā notikumā. Un vēl „The Longest Yard“ (2005) – nekad vēl neesmu tā smējies! Filma brīžiem ir muļķīga, bet ir nepieciešams pasmieties arī par muļķīgām lietām, jo mūsdienās esam pārāk nopietni. Patika, ka filmā bija arī kārtīgs sporta gars un pārdzīvojuma mirklis, kurā sanāca arī drusku pabēdāties.

-Un, kas Tev ir pret „Kill Bill“? Kas ir tas, kas Tevi atgrūž no tām? Par abām šīs filmas daļām liela daļa cilvēku bija sajūsmā, sakot, ka tās ir no Tarantino filmu „labākā gala“.
-Tāpēc, ka filmā pārāk daudz runā, neko nedara, notikumus stiepj garumā. Tā nav arī filma ar tik ļoti dziļu domu, kuru būtu visas filmas garumā jāsagremo un jāsaprot, tāpēc arī uzskatu, ka lielā runāšana filmā bija lieka. Pārāk garlaicīga, priekš manis, bija šī filma. Tarantino bija saglabājis savu "rokrakstu", bet kaut kas tomēr pietrūka!

-Varbūt ir vēl kāda filma, kura Tev šķiet pilnīgi garām?
-„Disaster Movie“ – tik tiešām atbilst savam nosaukumam. Atvainojos par izteicienu, bet nu filma ir kaķim zem astes… Tādu murgu vēl nebiju redzējis. Es jau četras reizes nošāvos pēc visiem „Scary Movie“, bet pēc šis filmas sapratu, ka „Scary Movie“ ir ideāla un ļoti smieklīga filma! Godīgi sakot, tā „Filma Katastrofa“ ir jāredz, lai atkal spētu cilvēki atcerēties labos laikus 5. klasē, kad visi jokoja par krāniņiem un pupiem 

-Vai Tev ir svarīga mūzika, kas skan filmās?
-Mūzika dod lielākas emocijas uz konkrēto brīdi filmā, piemēram, ja Jānīts filmā pasaka kaut ko biedējošu, tad sāk skanēt biedējoša mūzika un cilvēkiem zālē tiek sakāpinātas emocijas trīs reizes lielākas. Jā, mūzika ir svarīga! Bieži vien pēc filmām nopērku to „soundtrack’us“!

-Kāda žanra filmas vispār Tev vislabak patīk? Un, kādas ne tik?
-Man patīm dažādas filmas! Komēdijas, drāmas, trilleri, šausmu filmas. Izvēle ir atkarīga no aktieriem, vai režisora, vai arī noskaņojuma! Pavisam noteikti varu pateikt, ka man nepatīk „Scary Movie“ trulo parodiju varianti… Pē! Maziem bērniem jau ir jautri, bet domājoši cilvēki tikai bojā savu nervu sistēmu skatoties kaut ko tādu! Pat Borats man likās smieklīga filma, bet tie visi „Scary Movie“ tipiņi!!! Piedodiet, esmu uzvilcies!

-Labi, tad par mierīgākām lietām! Kā ir ar latviešu kino – vai ir kādas mūsu pašu filmas, kuras Tev patīk? Jo bieži vien jaunieši vairs nezina mūsu pašu vērtības, vecās filmas, aktierus...
-Man patīk vecās filmas – „Dullās Paulīnes Dēļ“, „Cilvēkbērns“, „Vella Kalpi“ un noteikti ka „Limuzīns Jāņu Nakts Krāsā“! No jaunajām filmām iepatikās „Rīgas Sargi“! Patika, kā tēloja Jānis Reinis! Pats esmu ar viņu vienā izrādē tēlojis un tik tešām – ļoti pozitīvs cilvēks. Es jutos lepns skatoties „Rīgas Sargus“ un jutos pagodināts, ka Latvieši vēl jo projām „cep“ labas filmas!

-Un kā ar latviešu aktieriem? Ir kādi, kuri patīk vislabāk? Jānis Reinis?
-Viennozīmīgi Jānis Reinis! Ja Intars Busulis būtu aktieris, tad viņš arī man patiktu, kā aktieris.

-Zināms, ka bieži ir tādas multfilmas, kuras skatās pat pieaugušie un sajūsminās, bet, saki, vai Tev arī ir kāda sirdij tuva multfilma? Vienalga vai tā būtu no mūsdienu multfilmām vai no tām, kas palikušas atmiņā no bērnības?
-Man patīk Disneja „Sniegbaltīte Un Septiņi Rūķīši“, kā arī „Karalis Lauva“, bet no mūsdienu multenītēm – „Monsters INC“ un „Finding Nemo“! Multenītes vienmēr ir bijušas daudz mīļākas par citām filmām un no multenītēm arī esmu iemācījies angļu valodu! Paldies vecākiem, ka viņi man ļāva, kad biju maziņš, ilgāk, kā citiem pasēdēt pie televizora!

-Varbūt ir kāda filma, kura Tev tik ļoti ir patikusi un, no kuras tik daudz esi iespaidojies, ka to noteikti varētu ieteikt noskatīties jebkuram?
-„Glory Road“, „Gridiron Gand“ – visiem tiem, kuri vēlas sajust līdzjutēju emocijas un saprast, ka vajag virzīties uz mērķi!

-Vai ir arī kādi seriāli, kuriem centies sekot līdzi?
-Nē, seriālu nav. Dažus jau skatos, bet līdz es nesekoju (dažreiz skatos, dažreiz nē)

-Vai Tu pats gribētu filmēties kādā seriālā vai filmā? Kāpēc? Kādu sižetu Tu izvēlētos?
-Seriāli man tā ne pārāk… Lūdzu sevi, lai nekad nefilmētos nevienā meksikāņu romantiskajā seriālā! Ja tas kādreiz notiks, tad es sevi pamatīgi saPeRšu!

-Ja Tu varētu būt režisors, kādu filmu Tu izveidotu? Par ko tā būtu?
-Tā būtu par mūziķiem, jo daudzi cilvēki mūsdienās nezina, kā ir but mūziķim un cik grūti tas patiesībā ir!

-Ko Tu varētu nobeigumā novēlēt portāla lasītājiem – ko ikvienam vajadzētu ikdienā paveikt, lai būtu priecīgs prāts?
-Ja ejat uz kino, tad tikai vakarā – citas emocijas! Sargiet sevi, neklausieties nīdējos, ja jums tagad ir 5 nīdēji, tad parūpējieties, lai aprīlī būtu 35, jo ja ir nīdēji, tad tu esi uz pareizā ceļa! Un atcerieties, ka viņi (nīdēji) dara savu darbu – ienīst, tā pat kā mēs savu – muzicējam, rakstam grāmatas, filmu recenzijas vai kaut ko citu... Miers un noteikti fanojiet par grupu PeR!

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vážná a rychlá soukromá p
Vážná a rychlá soukromá půjčka Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme ochotni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě molikadom@seznam.cz
11.12.2019. plkst. 09:51
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm002@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:48
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:17
Fernada kredit
Labdien / labvakar Patiesa liecība par aizdevuma piedāvājumu starp konkrētu godīgu sievieti visur, kur es nodošu, es teiktu, ka tas padara mani par nesalīdzināmu ar citiem, kas mani vilina kopš Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:30
ELLINASFinances@gmail.com
Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com)),,,
23.02.2018. plkst. 20:35

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Voltu Disneju reiz atlaida no darba laikraksta izdevējs par iztēles trūkumu

Pasākumi

Netīrās dejas "Dirty Deal Cafe"

Piektdien, 21. augustā, Maskavas ielā 12/k2 viesosies Quazar un Justas Fresh - puiši no mākslinieku apvienības „Mondayjazz” (Jazz for the Working Class), kas rīko labākās ballītes...