Artura Krūzkopa kino TOP 3

Artura Krūzkopa kino TOP 3

...Gatiņš, Raiņa "Pūt, vējiņi!", Andis – R.Blaumaņa "Pazudušais dēls", Kajs - A.Arbuzova "Cietsirdīgās spēles", šo un daudzu citu nozīmīgu lomu atveidotājs, ir Latvijas Nacionālā teātra ārštata aktieris Arturs Krūzkops.

Arturs darbojas arī Gaļinas Poļišķukas Teātra Observatorijā. Par Romeo lomu V.Šekspīra "Romeo un Džuljeta"(rež. Gaļina Poliščuka) nominēts 2003./2004.gada sezonas Latvijas Teātru skatē kā labākais jaunais aktieris.

Spēlmaņu nakts 2005. laureāts - labākais jaunais aktieris par Gatiņa lomu izrādē "Pūt, vējiņi!" un par Kaja lomu izrādē "Cietsirdīgās spēles."

Irlaiks.lv talantīgais aktieris pastāstīja savām iecienītākajām kinofilmām...

-     Vai Jūs esat kaislīgs kino apmeklētājs, varbūt labāk filmas skatāties mājās?

-     Tā kā man ir ap 500 filmu izlase, kura visu laiku papildinās tad nu sanāk, ka tās skatos mājās! Bet nu ir arī gadījumi kad iemaldos kino!

-     Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties filmas, uz kurām doties?

-     Parasti izvēlos doties uz kino, ja mājas apstākļos filmu nevar pilnvērtīgi baudīt!

-     Vai Jums patīk kino apmeklēt vienam, vai labāk tomēr kompānijā ar citiem?

-     Laikam jau vienam. Un tas arī ir viens no iemesliem kādēļ man īsti nepatīk iet uz kino, man tas vairāk ir tāds intīms pārdzīvojums.

-     Kādu žanru filmas Jūs visvairāk saista?

-     Man žanrs pat nav noteicošais, lai izvēlētos, ko skatīties! Tas vairāk ir atkarīgs no garastāvokļa un galvenais ,lai filma pārsteidz vai iedvesmo, un tur nu žanram nav nozīmes!

-     Vai Jums ir kāds kino režisors, kura filmas Jums īpaši patīk?

-     Nu no visiem varētu izcelt Emiru Kusturicu, Bernardo Bertoluči, lai gan ir ļoti daudz režisoru kam ir vismaz viena ģeniāla filma!!!

-     Kādas ir Jūsu domas par latviešu kino, vai tas Jūsuprāt attīstās?

-     Tagad man šķiet, ka sanāk tāda apgrieztā situācija ,ka mūsu kino ir jāattīstās vismaz līdz tam kāds tas bija Padomju Savienības laikā! Bet, protams, ka arī mūsu kino attīstās, jo IR gan labi režisori, gan aktieri, vienīgi ne vienmēr filmē tie, kas ir talantīgi, bet gan tie kam ir nauda! Vecās filmas varu gandrīz skatīties visas tā, ka grūti pateikt kura ir mīļāka! Nu varbūt „Ezera sonāte”(Režisors – Gunārs Cilinskis, Varis Brasla. Galvenajās lomās : Regīna Ezera un Gunārs Cilinskis. Komponists Imants Kalniņš: irlaiks.lv.)! No jaunajām patika pēdējā Poškusa filma(„Monotonija”: irlaiks.lv)!

-     Kuras no pēdējā laikā redzētajām filmām, Jums īpaši palikušas atmiņā?

-     Pēdējā no redzētajām kas tā paņēma Pavela Lungina „Ostrov” un vēl arī režisora Alejandro Gonzalesa Inarritu veidotā drāma/trilleris „Bābele”(Babel)ar Bredu Pitu un Keitu Blānšetu galvenajās lomās.

-     Vai ir kāda filma, kura Jums lika vilties, jo, piemēram, pēc anotācijas izlasīšanas tā šķita interesantāka?

-     Nē, jo principā anotācijas nelasu un ja nu ir kas par filmu dzirdēts tad arī tad nevari būt drošs , ka tā arī tāda būs! Bet, ja filma nepatīk to var arī neskatīties, tas taču ir tik vienkārši!

-     Jūsu vīriešu un sieviešu lomu atveidotāju TOP3?

-     Leanardo di Kaprio, Džonijs Deps, Entonijs Hopkinss. Nikola Kidmena, Selma Hajaka un Gvineta Paltrova.

-     Mīļāko filmu TOP3?

-     Režisora Bernardo Bertoluči 2003.gada erotiskā drāma „Sapņotāji” (The Dreamers), režisora Aleksandra Rogožkina filma – „Kukuška”, un režisora Teilora Hakforda – „Sātana advokāts”( Devil's Advocate).

-     Ja Jums rastos iespēja filmēties kādā kino lentē, kādu lomu Jūs vislabprātāk atveidotu? Varbūt kā režisors vēlētos veidot kādu filmu?

-     Galvenais gribētu lomu , kas ļauj mainīties! Ja sākumā visi uzskata mani par „labo zēnu” tad beigās izrādās , ka esmu nekam nederīgs maita. Vai nu ,arī otrādi. Es domāju , ka šobrīd nevarētu nevienu filmu uzņemt , jo mani uztrauc tik daudz lietu pasaulē, bet tā globāli nevaru izdalīt ,ko vienu! Un tā kā uzskatu ,ka ir vērts filmēt tad , ja režisoram tas ir dzīvības un nāves jautājums, tad šobrīd sev nevaru atrast tēmu!

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
no latgales
jā filma 'BĀBELE tiešām bij laba filma
26.09.2008. plkst. 14:04
diena
nu jau štata aktieris Nacionālajā teātrī
06.08.2008. plkst. 20:29
kiks
starpcitu kruts aktieris un ārštata nacionālajā tāpēc ka štatā citā teātrī pie poļiščukas...
26.11.2007. plkst. 22:42
kāpēc tikai ārštata ?,
08.11.2007. plkst. 12:47
No tā ārštata aktierīša laikam jau jēgas nav , ar visu viņa Top 3 ,
24.10.2007. plkst. 14:44

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mikipele Itālijā ir pazīstama kā „Topolino”

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...