Elizabete Zagorska vēlētos filmēties filmā par Latvijas 30.-40. gadiem

Elizabete Zagorska vēlētos filmēties filmā par Latvijas 30.-40. gadiem

Dziedāja, eksfabrikante un Muzikālā teātra 7 aktrise Elizabete Zagorska reti apmeklē kino, taču labprāt to dara, ja filmu viņai kāds ir ieteicis, kā arī, ja  izlasītā anotācija par to ir likusies īpaši saistoša un interesanta.

Mākslinieces iecienītākais kino žanrs ir drāmas, tāpēc viņa labprāt skatās Latvijas Televīzijas kino sadaļu – kino gardēžiem.

Jautāta par viņas domām latviešu kino sakarā, Elizabete Zagorska atzīst, ka viņasprāt šobrīd viss jau ejot uz labo pusi, tiek piešķirti finansējumi filmu veidošanai, līdz ar to filmas ir kvalitatīvākas un to veidošanā rodas iespēja izmantot arī labāku un kvalitatīvāku aparatūru.

Dziedātāja atzinīgi novērtē latviešu vecās filmas, īpaši režisora Jāņa Streiča veidotās. Pēc mākslinieces domām tām ir sava īpašā garša! Īpaši sirdij tuvas viņai ir režisora Aloiza Brenča filma – "Ilgais ceļš kāpās", kā arī režisoru Virdžīnijas Lejiņas un Lauras Hiršas, kā arī scenāristes Māras Svīres veidotais latviešu seriāls "Likteņa līdumnieki."

Savukārt bezjēdzīgi un muļķīgi šķietot tā sauktie Holivudas bojeviki, kā arī Amerikāņu lētās komēdijas, kurās parasti piedalās melnādainie reperi!

Dziedātāja uzsver, ka šādas filmas tiek veidotas konveijera principā, īpaši nepiedomājot pie to saturiskās vērtības un kvalitātes un tāpēc šādu filmu skatīšanās neesot vis atpūta un izklaide, bet lieka un nevajadzīga laika nosišana!

Elizabetei visspilgtāk atmiņā palikušas režisora Rona Hovarda četrus Oskarus laimējusī drāma „Brīnišķais prāts”(A Beautiful Mind") ar Raselu Krovu un Dženiferi Koneliju galvenajās komās, kā arī režisora Roberta Zemecka drāma, kura ieguvusi sešus Oskarus – „Forests Gamps”(Forrest Gump) ar Tomu Henku galvenajā lomā, kurš par šo lomu savukārt ieguva Oskara balvu kā labākais aktieris.

Mīļāko vīriešu lomu atveidotāju TOPā Elizabete Zagorska ierindo Melu Gibsonu, Džimu Keriju, kā arī izcilo latviešu aktieri – Ivaru Kalniņu, savukārt sieviešu lomu tēlotāju TOPa galvgalī atrodoties Šārona Stouna, nosakot, ka esot pat mazliet žēl, ka šo aktrisi pēdējā laikā nenākas redzēt kādā lomā, kā arī – izcilā latviešu aktrise Vija Artmane, vecajās latviešu filmās, kurās viņā pēc dziedātājas domām bija satriecoša

Ja dziedātājai pašai rastos iespēja filmēties, kādā kinolentē, viņa atzina, ka nešķirotu žanrus, jo tā būtu laba pieredze, taču iezīmēja, ka labprāt iejustos kādas varones lomā Latvijas 30.- 40. gados!

 

Komentāri (14)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Elizabeti uz 30 - 40 gadiem un labu erotiku ,
24.10.2007. plkst. 15:01
lai Elizabete tiek atpakaļ 30-40 gados;
19.10.2007. plkst. 12:37
Ak ,tad Elizabete ir kino gardēde !
09.10.2007. plkst. 13:56
lai Elizabetei paveicas ar kādu lomu ,
02.10.2007. plkst. 21:04
Tajos gados Elizabetei ar būtu īstā vieta ,
25.09.2007. plkst. 11:47

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pirmā Oskara balvas pasniegšanas ceremonija notika 1929.gada 16.maijā

Pasākumi

Ceturtdien sākas biļešu tirdzniecība uz Madonnas koncertu Tallinā

Koncertaģentūra "FBI" informē: šoceturtdien, 5. martā, plkst. 10.00 sākas biļešu tirdzniecība uz vienīgo Madonnas koncertu Baltijā, kas norisināsies 4. augustā vairāk nekā 70...