Ambera vēlētos filmā atveidot slikto meiteni

Ambera vēlētos filmā atveidot slikto meiteni

Talantīgā dziedātāja, kas piedalījusies muzikālajās izrādēs Cabaret, Allez! un Viva la Bomba, kā arī dziedājusi Denisa Paškēviča projektā The Spirit Shadows pastāstīja, ka ir kaislīga kino apmeklētāja, taču bieži tam nepietiek laika.

Amber stāsta, ka nekad nav gājusi uz kino seansu viena pati, jo daudz labprātāk uz kino iet labā kompānijā, kas ir kļuvis kā sava veida rituāls.

Dziedātājai vislabāk patīk vērot izklaidējoša rakstura filmas, taču viņu saista arī nopietnāki žanri, taču šādas filmas māksliniece apmeklē daudz retāk.

Jautāta par domām par latviešu kino attīstību, skaistā dziedātāja atzina, ka viņasprāt Latvijas kino viss notiek, ir daudz talantīgu kino cilvēku, kas šo industriju virza tālākā attīstībā un dziedātājai ir patiess prieks par to!

No pēdējā laika labākajām filmām, kuru dziedātāja ir redzējusi, minēja kulta režisora un aktiera Kventina Tarantino jaunāko šausmu trilleri – „Nāves pierādījums” (Death Proof) ar Kurtu Raselu, Rozāriju Davsoni, Roza Makgovanu un pašu Kventinu Tarantino galvenajās lomās.

Tieši Kventins Tarantino ir dziedātājas mīļākais kino režisors.

Amber labāko filmu sarakstā ietilpst režisora Džima Džarmuša veidotais pseidovesterns „Mironis”(Dead Man) ar Džoniju Depu, Geriju Fārmeru un Lensu Heinriksenu galvenajās lomās, kā arī režisora Alejandro Gonzalesa Inarritu veidotā drāma/trilleris „Bābele”(Babel) ar Bredu Pitu un Keitu Blānšetu galvenajās lomās.

Savukārt kā neizprotamāko un bezjēdzīgāko no pēdējā laika redzētajām kinolentēm dziedātāja nosauc „Harijs Poters un Fēniksa ordenis”, tomēr vienlaicīgi atzīmējot to, ka viņa nav lasījusi šīs, gluži vai par pielūgsmes objektiem kļuvušās grāmatas un nav redzējusi nevienu iepriekšējo šo sēriju filmu, tāpēc dziedātājai nav izpratnes par filmu sižetu un, iespējams, tāpēc šī filma šķitusi bezgala nesaprotama!

Portālam IrLaiks, Amber atklāj savu mīļāko vīriešu lomu atveidotāju TOP 3: Džonijs Deps, Džordžs Klūnijs un Džūda Lovs, savukārt sieviešu lomu tēlotāju TOP 3: Skārleta Johansone, Halle Berija un Šārona Stouna.

Ja talantīgajai dziedātājai rastos izdevība filmēties kādā kinolentē, viņa labprāt tēlotu kādā piedzīvojumu filmā, piemēram, Džeimsa Bonda stilā un gribētu atveidot kādu slikto meiteni!


Komentāri (18)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
tikai pie sliktajām Ambereu ,
08.11.2007. plkst. 12:48
Turpmāk visas sliktās meitenes lomas dosim tikai Amberai !,
24.10.2007. plkst. 14:46
nolemts , turpmāk dosim Amberai tikai sliktās meitenes lomu ;
18.10.2007. plkst. 14:33
Man arī mīļākais rešisors ir Tarantino .
08.10.2007. plkst. 14:27
man ir līdzīgs sieviešu lomu tēlotāju TOP 3,
02.10.2007. plkst. 10:45

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka II Pasaules kara laikā metāls bija deficīts, Oskari šai laikā tika veidoti no koka

Pasākumi

Seal izdod soulmūzikas klasiku

No 10.novembra Latvijā būs pieejams “Warner Music” izdotais dziedātāja Seal jaunākais albums “Soul”, kurā mūziķis apkopojis labāko soulmūzikas klasiku....