Agris Blaubuks vēlētos filmēties kopā ar Stalloni

Agris Blaubuks vēlētos filmēties kopā ar Stalloni

Agris Blaubuks ir Modeļu aģentūras "2Bmodel" īpašnieks, kā arī Misters Rīga 2001, Misters Latvija 2002 un Vice Misters Globe 2005, kā arī strādājis par modeli daudzās pasaules valstīs. Nesen savu prasmi būt uz skatuves Agris kopā ar dejotāju Lauru Kosīti nodemonstrēja arī TV3 raidītajā šovā „Dejo ar zvaigzni 2”.

Šoreiz intervijā portālam IrLaiks.lv, Agris stāsta nevis par dejām, bet gan par savu kino gaumi.

Mūsdienās kinoteātris atkal atgūst savu popularitāti, neskatoties uz to, ka visas filmas ir iespējams redzēt ātri vien tepat, savā mājas datorā. Kino tomēr ir populārs, jo kā gan savādāk vislabāk var, piemēram, just savam elkam, ja ne, redzot to uz lielā ekrāna. Kinoteātra pasaule – tā ir kā sava veida dzīve – cita dzīve, ko dzīvojam šīs pāris stundas, kamēr skatāmies notikumus uz lielā ekrāna. Piemēram, Agris Blaubuks atzīst, ka kino apmeklējumi viņam ir svēta lieta. „Apmeklēju kino apmēram vienu vai divas reizes nedēļā! Vakar skatījos Divas dienas Parīzē! Jauka filma, principā attaisnoja manas cerības, bet arī vairāk ne ar ko nepārsteidza! Taču visspilgtākie iespaidi un vislabāk atmiņā, no pēdēja laikā redzētajām filmām, palikusi laikam jau „Wanted”! Andželina un lieliskie specefekti!!! Visu filmu noskatījos un šķiet, ka pat nepakustējos,” smej Agris. Vēl interesantāk ir aizsit uz kino un zināt, ka būs ar ko kopa izsmieties un, ja vajadzīgs, paraudāt kādam uz pleca, tāpēc bieži kino apmeklējumi ir kompānijas pasākums, kad savācamies kopā bariņš draugu un ejam izklaidēties, vai pavadīt laiku kopā ar savu mīļo cilvēku. „Kino apmeklēt man patīk kopā ar Lauru, bet nesmādēju to apmeklēt arī kopā ar draugiem vai arī vienatnē,” stāsta Agris.

Sekss un Lielpilsēta arī vīriešiem

Pēdējā laikā visi runā par sieviešu elku – filmu „Sekss un Lielpilsēta”. Šķiet nav nevienas sievietes, kura nezina, kas ir Kerija Bredšova vai Samanta Džonsa, taču vai vīrieši arī pārzina šīs filmas daudzkārt izrunāto sižetu un tās varoņus? Jautāts par to, vai Agris arī ir lietas kursā par šo filmu, viņš atbildēja: „Protams, ka esmu lietas kursā un ne tikai vienkārši lietas kursā. Es šo filmu esmu pat noskatījies to kopā ar Lauru! Īsumā varu teikt tā – Laurai ļoti patika, bet man vienkārši patika.”

Kino par visiem 100%

Ja jāizvēlas starp kino lielo ekrānu vai sēdēšanu mājās pie datora, cilvēku domas un izvēles dalās. Citam kino ir brīvdienu izklaide, citam atpūta mājās pie kādas filmas ir labākais laika kavēklis. Nereti cilvēki paši sev mājās uzrīko kino vakaru – sapulcējas kopā draugi un skatās kādu filmu un tas nemaz nešķiet sliktāk par iešanu uz kino. „Man diemžēl mājās televizoru sanāk skatīties ļoti maz, bet dažreiz svētdienas vakaros labprāt paskatos kādu filmu no DVD nomas. Bet, ja jāizvēlas starp kinoteātri vai filmas skatīšanos mājās, es viennozīmīgi izvēlos kino. Jaunākais repertuārs, lieliska skaņa un ekrāns... un... arī našķi pieejami,” stāsta Agris Blaubuks.

Mūlenrūžas spēks

Arī vizuālās gaumes dalās. Citam savā filmu izvēlē ir paliekošas vērtības, citam gaume un mīļākās filmas tituls mainās gandrīz ik pēc jaunas redzētas filmas. Agris stāsta, ka viņa absolūti mīļā filma ir Mūlenrūža. „Šajā filmā ir lielisks aktieru kopums, kuri dzied, dejo, viņiem ir krāšņi tērpi un visā visumā lieliska aktierspēle!!! Lai gan šo filmu esmu redzējis apmēram desmit reizes, taču katru reizi ieraugu ko jaunu! Vienkārši fantastiska filma, ja vēl kāds nav redzējis, tad tā obligāti jāredz!!!” sajūsmināti stāsta Agris. „Ja, piemēram, runājam par žanriem, tad man jāsaka, ka laikam jau nav tāds noteikts, kas man īpaši patiktu, bet zinu, ka nepatīk šausmu filmas, tā jau ikdienā šausmu lietas notiekas, tā ka papildus tās nav jāmeklē. Laikam tāpēc man labi der Mūlenrūža,” atklāj modeļu aģentūras īpašnieks, „Par seriāliem runājot, tos tagad man nesanāk skatīties, bet esmu skatījies Prison Break un Mājsaimnieces.”

Jautrais limuzīns

Bieži vien tā lielākā vērtība ir mūsu pašu vecajām filmām. Tās filmas, kuras var saukt jau par klasiku un, kuras rāda pat katru gadu uz svētkiem, piemēram, neizpaliks Jāņi, bez vecā, labā limuzīna, vai Ziemassvētki bez jampadrača. Jautāts par savu gaumi latviešu kino, Agris stāsta: „Man patīk vecās, labās filmas, šķiet, tanīs ir kaut kas īpašs! Par mīļāko no latviešu darinājumiem es varētu nosaukt „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, jo no turienes tik daudz jautru jociņu vēl mūsdienās izmanto”.

Labākais desmitnieks

Tā kā tik daudz runājam par kinoteātri, „Lielajām” Holivudas filmām, jautājam Agrim, vai viņš var sastādīt arī savu mīļāko aktieru TOP 5, ko viņš izdarīja ļoti ātri un kā labs filmu eksperts, izveidoja gan sieviešu, gan vīriešu TOP 5:

1. Brad Pit,

2. McGregor,

3. Kolin Farrel,

4. Morgan Freeman,

5. Keanu Reeves.

1. Angelina Jolie,

2. Cate Blanchett,

3. Liv Tyler,

4. Judie Foster,

5. Scarlett Johanson

Romantiska komēdija kopā ar Stalloni

Skatoties filmas, bieži vien netīši pašiem sagribas pabūt kādā no varoņu lomām. Nereti esam pat iztēlojušies, ko mēs darītu un kā, bieži smejamies – vai, tā jau var būt tikai filmās, taču nez vai atteiktos pamēģināt paši izspēlēt ko līdzīgu un aplūkot kā tas top, kā top kino. Arī Agris atzīst, ka gribētu pamēģināt pafilmēties kādā filmā: „Žanrs nav pat tik svarīgs, jo ja man piedāvātu, tad es noteikti neatteiktos... protams, ka ne erotiska rakstura filmā, bet kādā cita gan gribētos. Manuprāt, es varētu būt labs kosmiskais varonis vai arī kāds ļaunais tēls! Ja būtu iespēja izvēlēties no visas pasaules aktieriem, es izvēlētos... Nezinu.... smieklīgi būtu ar Silvestru Stalloni pafilmēties kopā. Bet, ja man būtu dota iespēja būt režisoram es laikam uztaisītu filmu, kas nebūtu saspringta un sarežģīta – tā būtu romantiska komēdija!”

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Veeleeties filmeeties ar Staloni jau vinjsh var...jauks sapnis...un tikai...:)
22.08.2008. plkst. 22:55

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākā jebkad uzņemtā filma ilga 85 stundas ar atbilstošu nosaukumu „Zāles pret bezmiegu”

Pasākumi

"doremi.lv TOP 10" – Latviešu radio ēterā

Svētdien, 11. janvārī plkst. 11.00 Latviešu radio (96,8Mhz frekvencē) sāks skanēt raidījums ‘Doremi.lv Top 10’. Raidījums šajā laikā turpmāk būs dzirdams ik nedēļu, tā vadītājs...