Santa Didžus iecienījusi filmas par vampīriem

Santa Didžus iecienījusi filmas par vampīriem

Aktrise un TV raidījuma "Māmiņu klubs" vadītāja Santa Didžus atzīst, ka ir kaislīga kinoteātra apmeklētāja un skatītāja, taču ne vienmēr tam sanāk laika.

Aktrisei patīk apmeklēt kino gan ar ģimeni, gan vienai, taču viņasprāt liela nozīme ir arī kinoteātrī blakus sēdošajai publikai, jo, ja kādā vietā, kas šķiet īpaši smieklīga – iesmejies, taču pārējie to nedara esot dīvaini!

"Māmiņu kluba" vadītājai patīk dažādi kino žanri, sākot ar labām komēdijām, (kā vienu no pēdējā laika labākajām komēdijām aktrise minēja – 2002. gada „Laipni lūgti Kolinvudā”(Welcome to Collinwood) ar Džordžu Klūniju un Īzaku Vašingtonu un galvenajās lomās, kuru viņa iesaka noskatīties arī IrLaiks.lv lasītājiem! Tāpat Santa labprāt skatās arī šausmu filmas par vampīriem, savukārt ne pārāk saistoša viņai šķiet režisora Pītera Džeksona episkā drāma – Gredzenu pavēlnieks.

Kā mīļākos režisorus Santa Didžus atzīst Robertu Rodrigesu, kā arī Timu Bērtonu, kas iepaticies pēc tādām filmām, kā – „Edvards Šķērrocis”(Edward Scissorhands) ar Džoniju Depu galvenajā lomā, režisora melnajā stilā ieturētā animāciju filma „Līgava – līķis,”(Tim Burton's Corpse Bride) „Čārlijs un šokolādes fabrika”(Charlie and the Chocolate Factory) ar Deividu Bleiku Kelliju galvenajā lomā.

Aktrise atzīst, ka viens no kritērijiem vai filma viņai patiks vai nē ir tās pirmās piecpadsmit minūtes, ja tās nespēj viņu uzrunāt, tad filmu nav vērts turpināt skatīties.

 

No pēdējā laika atmiņā paliekošākajām filmām, raidījuma „Māmiņu klubs” vadītāja nosauc Pāvela Lungina filmu „Sala” („Остров”), filma ir ieguvusi nacionālā kino prēmiju „Zelta ērglis”, kā arī augstu Svētīgākā Maskavas un visas Krievijas Patriarha Aleksija novērtējumu, aktrise to iesaka noskatīties arī citiem.

Santas Didžus aktieru topā atrodas tādi vīriešu lomu atveidotāji ir Džons Malkovičs, kura parādīšanās lomā, aktrisei ir sava veida garants, ka filma būs ļoti laba, Džonijs Deps, Kolins Farels, Stīvs Bušemi, kā arī Džims Kerijs, kuram pēc aktrises domām ir laba ķermeņa plastika, viņš lieliski pārvalda to, savukārt sieviešu topa augšdaļā tiek ierindotas – Šarlote Geinsburga un Selma Haijeka. Santa Didžus atzina, ka viņai daudz labāk patīk neklasiskie aktieru tipi.

"Māmiņu klubs" vadītāja atzina, ka pati vēlētos piedalīties filmā, kurai būtu labs sižets, filmā, kurā saskatītu aspektus, kurus gribētu pateikt un pavēstīt skatītāju auditorijai. Viņasprāt aktierim interesanti būtu tēlot psihiski slimos personāžus, tas ir interesants izaicinājums ar savu īpašo domu gājienu. pats svarīgākais ir – personāžs. Tā noteikti nebūtu Amerikāņu Pīrāga tipa filma!


Komentāri (18)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Santu piecpadsmit minūtēs filma var arī nespēt uzrunāt ,
24.10.2007. plkst. 14:52
Interesanta tai Santai gaume!
22.10.2007. plkst. 18:19
jāpiedāvā Santai nospēlēt psihiski slimo personāžu , vai būs pašai interesanti ?;
19.10.2007. plkst. 12:21
Santa un vampīri - divas nesavienojamas lietas!
09.10.2007. plkst. 13:55
Santa un vampīri - divas nesavienojamas lietas!
09.10.2007. plkst. 13:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Titānika uzbūvēšana izmaksāja 7 miljonus USD, bet filmas uzņemšana par to izmaksāja 200 miljonus USD

Pasākumi

"Very Cool People" klubā Sunny Melody

Piektdien, 31. jūlijā, klubā Sunny Melody ar koncertu uzstāsies jazz-funk grupa "Very Cool People".

Ieeja: 5Ls (ar flaijeriem 4 Ls, tas ir pieejams VCP profilā draugiem.lv...