Vanilla stāsta par iecienītākajām kinofilmām un pafantazē, kādu lomu pati vēlētos atveidot...

Vanilla stāsta par iecienītākajām kinofilmām un pafantazē, kādu lomu pati vēlētos atveidot...

Grupas „VIA Meitenes” dalībniece, dziedātāja un Latvijas Neatkarīgās televīzijas jaunā šova „Zvaigžņu lietus” zvaigzne - Marta Kukarane jeb – Vanilla, ar IrLaiks.lv padalījās savos spilgtākajos kino iespaidos un atklāja, ka pati tulko seriālus... Kādus? Uzzināsi, izlasot šo interviju...

-     Vai Jūs esat aktīva kino apmeklētāja, vai varbūt labāk filmas skatāties mājās?

-     Agrāk apmeklēju kinoteātri, bet tagad esmu iesākusi skatīties filmas datorā.

-     Vai skatāties DVD vai lejupielādējat filmas?

-     DVD skatos galvenokārt krievu seriālus, bet lielāko daļu tomēr lejupielādēju.

-     Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties filmas, kuras skatīties?

-     Mans draugs ir liels kino mīļotājs, pārzina režisorus, aktierus, kas spēlē konkrētās filmās, viņš ir tas, kas izvēlas filmas. Es galvenokārt skatos pēc aktieriem vai izlasu kritiķa vērtējumu kādā izdevumā. Tāpat skatos arī filmas, kuras jau ir samērā vecas un pasaulē pazīstamas.

-     Un cik noteicošs ir filmas žanrs?

-     Man nepatīk tā saucamie bojeviki, asa sižeta filmas, arī uz zinātnisko fantastiku skatos ar dalītām jūtām. Pilnīgi noteikti nepatīk vesterni. Man patīk komēdijas, bet krīt uz nerviem visādi Amerikāņu pīrāgi un citi jēli smejam gabali, kur apspēlēta seksa tēma visai seklā veidā.

-     Un kurš ir visiecienītākais žanrs?

-     Man patīk melodrāmas, tāds bābu žanrs :D

-     Vai Jūs spēj aizraut meksikāņu daudzsēriju seriāli?

-     Nekādā gadījumā, nespēju koncentrēties pat 5 minūtes :D

-     Vai Jums ir kādi seriāli, kuriem noteikti sekojat līdzi ik nedēļu?

-     Īpaši nesekoju līdzi, bet tā kā es pati tulkoju seriālus, piemēram, Darma un Gregs TV6, tad citreiz tieši šie seriāli mani aizrauj. Reiz bija seriāls Rescue me («Dzīvības glābēji»: irlaiks.lv.) par ugunsdzēsējiem, kuru skatījos jau sērijā uz priekšu, jo man bija tām pieeja. Ļoti bēdājos, ka nebija dabūjama jaunā sezona :D Tāpat arī biju sajūsmā par Bīstamajām mājsaimniecēm.

-     Tas gan ir nedzirdēts jaunums, ka tulkojat seriālus, tad jau savā ziņā esat visai cieši esat saistīta ar kino jomu Tā ir sava veida priekšrocība - uzzināt pirmajai, kas un kā?!

-     Nu parasti tie ir seriāli, kuri man pašai ne visai interesē. Tāpēc neiedziļinos, kas būs tālāk, un tas nekad nav viss seriāls, kas jātulko.

-     Kādas ir Jūsu domas par latviešu kino? Vai tas jūsuprāt attīstās?

-     Par latviešu kino diemžēl jāatzīstas, ka neesmu redzējusi pēdējo gara darbu Rīgas sargi! Un man jau šķiet, ka galvenā problēma visiem vienmēr ir finansējums, kaut gan ir filmas, kuras es tiešām nesaprotu, liekas, ka režisors domājis tikai par sevi vai augsto mākslu, bet vispār latviešiem ir tendence un negatīvismu, skumjām un ciešanām - happy end nav moderni...

-     Kuras ir Jūsu vismīļākās latviešu filmas?

-     Teātris, Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Tās dullās Paulīnes dēļ, fantastiskas filmas, Streičs ir lielisks režisors!!!

-     Tā kā esat mamma, ko ļaujat skatīties savai meitiņai, jo šobrīd ir radies tāds priekšstats, ka reti kurā mūsdienu multiplikāciju filmā nešauj, nedur un nelamājas?

-     nu...dažreiz ir grūti nosargāt bērnu no kaut kā tāda, jo multiplikāciju filmas ir neparedzamas, bet citreiz pērkam paši DVD un tad izvēlos kaut ko maigāku, bet mana meita labprātāk skatās pasaku filmas, piemēram, Maiju un Paiju un pie TV tik ļoti nemaz neraujas...

-     Tagad parunāsim par ārvalstu filmām - vai Jums ir kāds kino režisors, kura filmas Jums īpaši patīk?

-     Jā, tie ir vairāki režisori – Deivids Finčers, Pīters Grīnvejs un Emirs Kustorica

-     Kuras no pēdējā laikā redzētajām filmām, Jums īpaši palikušas atmiņā?

-     Fracture (Lūzums) ar Entoniju Hopkinsu, tad – Crash (Sadursme) - nesen rādīja pa TV, iespaidīga filma.

-     Vai kāda filma ir likusi arī vilties, jo, piemēram, izlasot anotāciju tā šķita interesantāka?

-     Oi, tādas ir bieži, tagad nemaz nevaru precīzi nosaukt, jo ik pa laikam gadās, ka izreklamē un nekā...! Piemēram, man patika pirmās divas Karību pirātu daļas, bet trešā vairs nebija līmenī satura ziņā, un arī tā bija krietni par garu!

-     Vai varat nosaukt sieviešu un vīriešu lomu atveidotāju TOP3?

-     Sievietes - 1.Keita Blanšeta, 2.Džūdija Denča, 3.Džūdija Fostere. Vispār patīk arī Odrija Tatū. Vīrieši - 1.Džeks Nikolsons, 2.Breds Pits, un 3.Daniels Greigs.

-     Un vai varat nosaukt mīļāko filmu TOP 3?

-     Tā....nu tas būs grūti! Tas tops ik pa laikam mainās! Nu nemainīgi laba man liekas filma Dejotāja tumsā (Dancer in the dark), filma Bābele (Babel), kā arī – Pītera Grīnveja filma "Pavārs, zaglis, viņa sieva un viņas mīļākais" (“The Cook the thief his Wife & her Lover“)

-     Tā kā esat dziedātāja, kurā filmā, Jūsuprāt, skan visskaistākā mūzika?

-     Noteikti – Klavieres (The Piano)!

-     Vai Jūs pati labprāt savā repertuārā izvēlētos dziesmas no kinofilmām?

-     O, jā, tas būtu ļoti interesanti, un tas parasti arī piedod dziesmai savu īpašo raksturu, bet man gan nav nācies neko tādu īpašu izpildīt, jo filmu mūzika bieži ir bez vārdiem...

-     Un, kura pēc Jūsu domām ir visromantiskākā filma?

-     Medisonas apgabala tilti (Bridges of Madison County).

-     ... filma ar visskaistākajiem dabas skatiem?

-     Rudens leģendas (Legends of the fall), kura arī ir ļoti laba filma visādā ziņā!

-     Kā Jūs kā dziedātāja skatāties uz to, ka biezi daudzas dziedātājas iejūtas arī aktrises ampluā, piemēram, Madonna, Dženifera Lopesa un citas? Kurai no viņām pēc jūsu domām piemīt arī aktrises talants?

-     Starp šīm abām man būtu grūti izvēlēties, bet padomāšu kādu citu... Jāsaka, Britnija kā aktrise gan bija galīgi nekāda :D Lieliska bija – Šēra: viņa pat ir dabūjusi Oskaru! Bjorka vispār ir ģeniāla!

-     Un Madonna, Dženifera - vai viņas Jūsu skatījumā ir vienlīdz labas aktrises - kā dziedātājas?

-     Nu nevienai ne otrai nav nekādas mega balsis, šīs dāmas ir īstas dīvas šova taisīšanā! Dzīvajā tur ir švaki, bet tas nav galvenais: viņas savu ir sasniegušas ar milzīgu darbu un apņemšanos!!!

-     Ja Jums rastos iespēja filmēties kādā kino lentē, vai Jūs piekristu un kāda stila, žanrā filma tā būtu?

-     Tas ir tāds grūts jautājums...droši vien skatītos, kāda filma, kāds režisors. Tā kā es neesmu aktrise, tad man vajadzētu kādu, uz ko ļoti paļauties un kam uzticēties. Es uzskatu, ka filmēšanos tomēr jāuztic profesionāļiem, jo tas, ka tu ļoti gribi piedalīties vai ka pietiek tam drosmes un esi populārs mūziķis, vēl nenozīmē, ka tev arī ļoti labi sanāks kā aktierim. Bet ja režisors būtu izvēlējies tieši mani un man uzticētos, kāpēc nē...

-     Tātad - Jūs uzdrošinātos?! Kādu lomu Jūs vislabprātāk atveidotu? Varbūt cita gadsimta personību vai varat "pasapņot" mazliet par to?

-     Cits gadsimts...tas jau būtu grūts uzdevums, jo tur bija cita domāšana, citas uzvedība manieres. Bet lomas apgūšanai jau vienmēr vajadzīgs laiks. Vislabprātāk laikam startētu kādā mūsdienu filmā, un, kā jau zināms, ļaundaru lomas ir spilgtākas un interesantākas. Nu nekāda Baibiņa es laikam negribētu būt :D Bet ir aktieri, kuriem šādas lomas ir kā radītas, piemēram, Esmeraldai Ermalei.

-     Ar kādiem aktieriem Jūs vislabprātāk vēlētos kopā filmēties? Vai tie būtu no jūsu Top 3 vai citi?

-     Tā...nu te jau atkal jāpasapņo! Droši vien, ja jau tie ir mani mīļākie aktieri, tad gribētu ar viņiem arī filmēties! :D

-     Varbūt Jūs vēlētos attēlot kādu dziedātāju, viņas dzīvesstāstu?

-     Dziedātājas dzīvi laikam nē, jo parasti tie dzīvesstāsti, par kuriem uzņemtas filmas, ir traģiski. Man arī nav nevienai pielīdzināms balss tembrs, ja nu vienīgi man brīžiem sanāk atdarināt Olgu Rajecku! :D

Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
paula
Baigi labaa intervija!!!
16.02.2009. plkst. 17:54
roberts
neka intresanta nebija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17.12.2008. plkst. 20:20
no latgales
laba intervija tikai gribētos teikt ka labāka kā aktrise ir Lopesa es īsti nepiekrisatu ka vinja vairāk ir dziedātāja nekā aktrise viņai ir daudzas labas filmas kurās filmējusies
26.09.2008. plkst. 14:01
laba intervija!
08.07.2008. plkst. 10:51
Paldies Vanillai , ka Tu esi, paldies irlaikam !!
27.05.2008. plkst. 13:35

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 20. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākā jebkad uzņemtā filma ilga 85 stundas ar atbilstošu nosaukumu „Zāles pret bezmiegu”

Pasākumi

Gaetāno Doniceti Mīlas dzēriens

Feličes Romani librets

Pirmizrāde 2009. gada 12.februārī Latvijas Nacionālajā operā
Pirmizrādes tiešraide – Latvijas Radio programmā Klasika
Iestudējums top ar AS Latvijas Balzama...