Lūzums

Fracture

Lūzums

Uzzinājis, ka viņa sieva ir kļuvusi neuzticīga, Teds Kroufords nekrita izmisumā un nesarīkoja ģimenes skandālu. Viņš izplānoja sievas slepkavību - ideālu slepkavību, parūpējoties par to, lai tai būtu liecinieks un policija ierastos notikuma vietā pēc iespējas ātrāk. Teds Kroufords atzinās noziegumā un atteicās no advokāta, uzticot aizstāvēšanu pašam sev. Veikli izmantojot dažādas nepilnības juridiskos normatīvos, Kroufords cenšas realizēt savu plānu un būt attaisnotam acīmredzamā slepkavībā. Taču viņa pilnīgas attaisnošanas ceļā nostājas prokurora palīgs Villijs Bīčems - ambiciozs likuma kalps, kurš ir gatavs upurēt savu karjeru taisnības labā.

IrLaiks.lv recenzija

Sers Entonijs Hopkinss - šis vārds nevienam vairs komentārus neprasa. Ar izcilajām lomām (mums vairāk zināmas ir Rudens Leģendas, Hanibāls) dažādos darbos šis aktieris ir izpelnījies vietu kino klasiķu sarakstos. No 16. 08.2007. Rīgā skatāmā filma Lūzums pierāda, ka Hopkinss joprojām ir lieliskā formā un spēj tēlot tik ticami, ka skatītājam gribot negribot uz brīdi jāzaudē laika un telpas izjūta. Šoreiz aktieris atkal iejuties inteliģenta slepkavas ādā. Viņa atveidotais varonis ir juridisko sistēmu ļoti labi pārzinošs cilvēks, kas, pieķēris sievu krāpšanā, izšķiras par slepkavību, turklāt ideāli izplānotu! Par laimi, viņa labās zināšanas ļauj viņas izsprukt sveikā... uz kādu brīdi, jo lietas izmeklēšanā iesaistās jauns likuma izstāvis Villijs Bičems, kas stingri nolēmis atrisināt šo lietu par spīti pierādījumu trūkumam... Esat ko līdzīgu dzirdējuši? Hanibāls, protams. Arī tur Hopkinss attēloja ar izcili asu prātu apveltītu slepkavu, kuru vajāja centīga policiste. Galvenā atšķirība ir tā, ka Lūzumā nav asiņainu un šokējošu skatu, kas ietekmētu skatītāju - tā vietā publika tiek vairāk pakļauta psiholoģiskajam teroram!

JĀREDZ, JO... Izcila aktierspēle Entonija Hopkinsa un Raiena Goslinga izpildījumā (sen nav nācies redzēt tik izcilu tandēmu, kur apvienota pieredze ar jaunību)! Pateicoties šiem abiem aktieriem, filma notur spriedzi līdz pat finālam! Katrā ziņā filma ir ļoti interesanta, jo līdz pat pēdējam brīdim nav īsti skaidrs, kurš no abiem ņems virsroku...

VILŠANOS VAR SAGĀDĀT... Ja esat daudz skatījies tā sauktās tiesu drāmas, šī jums var likties neorģināla, jo sižetiskajā ziņā šeit nav nekā oriģināla. Tomēr tas arī nav galvenais, jo filmas trumpis ir tieši aktierspēle un nemitīgā spriedze!

KRUTĀKAIS VERĶIS... Teda Krouforda (Hopkinss) istabā esošā instalācija ar lodīti, kas pārvietojas pa dažādiem labirintiem - kaut ko tādu uzkonstruēt var tikai ģēnijs!!!

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Ļoti patika filma. Entonijs Hopkins nospēlēja lieliski,un arī advokāts tika labi galā.Filmas sižets bija interesants,kā tiek atrisināta sievas slepkavība,ko visticamāk izdarījis viņas vīrs. Interesanti ir tas ka slepkavības izmeklēšanā piedalās sievas mīļākais.
21.01.2008. plkst. 23:00
Manupraat, viena no labaakajaam filmam shaa gada laikaa.Gjeniaalaa Entonija Hopkinsa aktierspeele nekad nav likusi vilties, taapeec nenozheeloju savu izveeli, aizejot uz sho filmu.Noteikti iesaku arii citiem.
02.12.2007. plkst. 13:44
Filma o.k., ja neskaita juridiskas neprecizitaates. Varbuut taa ir kasiishanaas, bet tomeer nepatiikami, ja Holivuda skatiitaajus uzskata par durakiem. Kursh ir redzeejis filmu, piekritiis, ka beigu apsuudziiba Hopkinsa varonim slepkaviibaa ir neiespeejama, jo vinja sieva nenomira shaaviena rezultaataa, bet gan pilniigi juridiski legaalu darbiibu rezultaataa...
28.09.2007. plkst. 17:07
Hopkinss vienmēr lieliskā formā !
25.09.2007. plkst. 12:08
malacis Teds ,
19.09.2007. plkst. 20:34

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 25. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākā jebkad uzņemtā filma ilga 85 stundas ar atbilstošu nosaukumu „Zāles pret bezmiegu”

Pasākumi

“MELO-M” + “BONEY M” = “DADDY COOL”

Čellu rokgrupa “Melo-M” laiž klajā sadarbībā ar savulaik ļoti populārās disko mūzikas grupas “Boney M” dalībnieci Meiziju Viljamsu tapušo dziesmas “Daddy Cool” jaunu versiju....