Norbits

Norbit

Norbits

Lēnprātīgajam Norbitam nekad nav klājies viegli. Kad viņš bija mazs, māte viņu pameta uz ķīniešu restorāna kāpnēm, kur viņu atrada un savā ģimenē pieņēma Vonga kundze. Viņa dzīve par īstu murgu pārvēršas dienā, kad viņš ir spiests apprecēt ļauno un ļoti, ļoti resno Rasputiju. Kad Norbita dzīve burtiski jau karājas mata galā, pilsētā ierodas viņa bērnības "sirds āķītis" Keita...

IrLaiks.lv recenzija

Tiem, kas sajūsminājās par Eddie Murphy izdarībām filmās Ķertais profesors, nu atkal ir jauns iegansts, lai kādā pavasara novakarē aizstaigātu līdz kino teātrim, jo pie mums skatāma jaunākā šī aktiera filma Norbits. Filmas centrā ir puisis, kas nepavisam nav no atjautīgajiem un fiksajiem. Dzīve Norbitu nav žēlojusi, tomēr, kad pamātes iespaidā puisim ir jāiestūrē laulības ar nemīlamu un visai drausmīgu bābieti, sliktāk vairs nevar būt. Tomēr, kad pilsētā ierodas jaunekļa senā mīlas dieviete, liekas, ka Norbits izrausies no nolemtības važām... Protams, korpulentā Rasputija tik viegli Norbitu vaļā nelaidīs.
Lai arī iemiesošanās vairākos tēlos Murphy nav nekas jauns, jo tieši viņš bija viens no tiem, kas aizsāka šo multiplicēšanu ASV komēdijās, Amerikā filmas panākumi ir visai labi. Tam par pamatu visticamāk kalpo amerikāņu tieksme pēc ņirgšanas, cieši apskaujot trekno uzkodu turzas. Ja labi pavēro, liekas, ka filmas veidotāji būtībā ķer uz muļķa tieši ASV auditoriju (nav noslēpums, ka amerikāņus dēvē par resnvēderu nāciju), jo liek tiem smieties pašiem par sevi... Veikls triks!


JĀREDZ, JO... Eddie Murphy viennozīmīgi ir kvalitātes zīme jebkurā kino darbā. Ar saviem eksperimentiem pārtapšanā dažādos tēlos viņu šobrīd pārspēt nevar neviens. Der atcerēties, ka šis smīdinātājs un publikas āksts ir arī izcils aktieris, par ko liecina viens no pēdējiem kino šedevriem DREAM GIRLS. Turklāt vairākas epizodes filmā ir patiešām smieklīgas un ironiski ļoti trāpīgas!


VILŠANOS VAR SAGĀDĀT... Ja Norbits būtu pirmā šāda veida Murphy filma, to varētu uzskatīt par sava veida novitāti industrijā, tomēr pēc Ķertajiem profesoriem tas viss jau liekas kaut kur redzēts.


INTRIĢĒJOŠĀKAIS FAKTS...
Iznāk ļoti interesanti – Norbits guļ ar Rasputiju, Eddie Murphy attēlo abus šos varoņus - tātad, aktieris būtībā uz ekrāna pārguļ pats ar sevi!!!

Komentāri (7)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Laura :)
Ak dievs si filma ir vnk dieviga :D Gribu redzet to vel un vel.................
19.10.2009. plkst. 13:30
3 vaardi, ar kuriem vislabaak var raksturot sho "kaarklu shedevru": truls, jeels un bezgaumiigs...
14.08.2007. plkst. 16:47
reeciiga
02.07.2007. plkst. 17:31
diezgan garlaiciga un jela amerikanju komedija, vairak par smiinu neizspiedu.
26.06.2007. plkst. 17:50
man šī filma nepatīk! tā nav komēdija tas ir dzīves stāsts! man piemēram no komēdijām (jaunajām) labāk patīk mežonīgais četrinieks!!
26.06.2007. plkst. 12:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 26. maijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Pirmā Oskara balvas pasniegšanas ceremonija notika 1929.gada 16.maijā

Pasākumi

Kārlis Kazāks "Tu neguli"

Dziesminieks Kārlis Kazāks jau tuvākā mēneša laikā gatavojas laist klajā solo albumu, kas būs pirmais jaunais mūziķa publicētais materiāls kopš 2002. gada grupas Oceanfall ieraksta Upe...