Hostelis 2

Hostel: Part II

Hostelis 2

Trīs amerikānietes, kas studē Romā, plānojot kā pavadīt nedēļas nogali, satiek kādu studiju biedreni. Skaistā eiropiete nolēmusi doties ceļojumā uz "eksotisku vietu" un aicina līdzi arī amerikānietes, solot brīnišķīgu izklaidi un atpūtu. Vai meitenes nonāks tādā miera ostā, par kādu sapņo, vai arī sapnis pārvērtīsies īstā murgā? Vai viņas kļūs par upuriem tūristiem, kas šeit slepus ierodas no visas pasaules, lai realizētu savas pārdrošās un slimīgi šaušalīgās fantāzijas?

IrLaiks.lv recenzija

Quentin Tarantino viennozīmīgi ir viens no mūsdienu kino pasaules savdabīgākajiem personāžiem, kas neseko jaunajām tendencēm, bet pats tās rada. Atcerieties izcilo Pulp Fiction - tas bija vesels apvērsums kinematogrāfā, pēc kura līdzīga stila filmas auga kā sēnes pēc lietus, tikai tām šādus augstumus sasniegt neizdevās. Tarantino taisa tādas filmas, kādas patīk viņam un režisoram nav būtiski, cik un kādas balvas lente galu galā saņems... Hostelis 2 ir tupinājums pirmajai filmai, kas guva lieliskus kases panākumus un pretrunīgus novērtējumus no kritiķu puses. Otrā daļa stāsta par amerikāņu studentēm, kas bauda Itālijas jaukumus, tomēr svešajā zemē nedaudz garlaikojas. Kāda meiča viņām piedāvā doties interesantā izbraukumā un viņas, protams, uz to parakstās ar lielāko prieku. Tomēr, kad kārdinošās daiļavas kļūst par pēc spīdzināšanas un vardarbības izslāpušu jukušo spēļu objektiem, viņas sāk vēlēties, kaut ātrāk mirtu. Kā redzat, sižeta pamatlīnija ir saglabājusies no pirmās daļas - mainījusies ir tikai vide. Jāpiebilst, ka kritika filmu ir uzņēmusi neviennozīmīgi - vieni slavē Tarantino par oriģinālu piedāvājumu laikā, kad kinoteātrus ir pārpludinājušas neskaitāmas prastas šausmenes, bet otri - ka filma ir vienkārši bezjēdzīgs slepkavību atainojums.

JĀREDZ, JO... Ja esat patiess žanra fans, jums šis darbs patiks. Nogalināšana un spīdzināšana ar dažādiem ieročiem ir attēlota patiešām izsmalcināti un ik sekundi jums jābūt gatavam bailēs vai riebumā no ekrāna novērst savas plaši ieplestās acis! Interesanti ir arī pavērot, kā mainījies Tarantino rokraksts (viņs ir filmas producents, nevis režisors, tomēr tik un tā) - vēl pirms gadiem 8 nevarējām iedomāties, ka meistars radīs ko tādu...

VILŠANOS VAR SAGĀDĀT... Ievadā jau minējām par divām kritiķu nometnēm (vieni, kas filmu slavē, otri - peļ). Vairāk gan sliecamies piekrist otrajiem, kaut neapšaubāmi darbs ir krietni kvalitatīvāks kaut vai par Pakalniem ir acis 2. Katrā ziņā vienīgais, ko iegūsiet no šis filmas, iespējams, būs caurs miegs naktī. Neko citu tā nepiedāvā.

SATRIECOŠĀKĀ EPIZODE... Vieta, kur būdīgs džeks pakar meiteni ar kājām gaisā pie griestiem un pēc tam nodzēš gaismu... Sievietes kliedziens ir asinis stindzinošs!
 

Komentāri (30)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
wiwa
cik slimi cilvēki var būt, lai teiktu,ka no filmas ir kaut ko guvuši?
13.09.2008. plkst. 22:57
1 Hosteļa daļa protams ir krietni labāka ....taču brīvdienas vakaram arī šī būs gana laba
10.02.2008. plkst. 14:00
Patika. :) Ticu, ka kaut kur pasaulē, reālajā dzīvē, ir tieši tādas izklaides, kādas attainotas filmā. Cilvēka izvirtībai nav robežu. Nevienā brīdī nepalika garlaicīgi. :)
10.01.2008. plkst. 19:19
Gribētos redzēt ko piedāva šī daļa
14.11.2007. plkst. 00:24
satriecošas epizodes ,
05.11.2007. plkst. 14:00

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 24. februārī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Garākā jebkad uzņemtā filma ilga 85 stundas ar atbilstošu nosaukumu „Zāles pret bezmiegu”

Pasākumi

Izdots grupas Vaidava labāko dziesmu albums!

No šodienas mūzikas ierakstu veikalos un Mp3 mūzikas portālā Doremi.lv ir pieejams leģendārās latviešu astoņdesmito gadu pop roka grupas Vaidava labāko dziesmu albums “Tu būsi vēl”....

Warning: Unknown: Failed to write session data (memcache). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://127.0.0.1:11211) in Unknown on line 0