ladysany

Dzīvesvieta

Nav norādīta

Sporta klubs

Neapmeklē

Mērķis

Kļūt skaistākai un aktīvākai zaudējot liekos! :)

Sākuma svars: kg Plānotais beigu svars: kg
1. nedēļa: Nav norādīts
2. nedēļa: Nav norādīts
3. nedēļa: Nav norādīts
4. nedēļa: Nav norādīts
5. nedēļa: Nav norādīts
6. nedēļa: Nav norādīts
7. nedēļa: Nav norādīts
8. nedēļa: Nav norādīts

Motivācija

Tuvojas vasara!;)

Lielākā vājība

Našķi! Našķi! Našķi! Un laika trūkuma dēļ retas,bet kārtīgas ēdienreizes! Saprotu jau,ka vajag biežāk un mazākām porcijām! :)

Piedalies arī Tu

Komentāri (11)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Nu jau otro dienu minos ar ričuku! Un kājās jau arī sāk just to savādāko slodzīti!;) Bet sajūtas braucot mājās no darba pa ceļu gar ziedošiem un smaržīgiem ceriņiem ir neaprakstāmas! Fantastiski! Es braucot atpūšos,un iedvesmojos!!! :) Lai jauks vakars visiem!
22.05.2009. plkst. 21:40
Paldies,ZMARCART! Ņemšu tavu ieteukumu vērā! Vakar ar darba kolēģi sarunāju uz divām nedēļām velosipēdu! Sāku braukt uz un no darba ar ričuku! Pluss vēl papildus ar nākamā mēneša sākumu sākšu apmeklēt sporta zāli! Noteikti atradīšu laiku,lai veltītu sporta aktivitātēm! Un kāda varētu būt vaina,ja organismā uzkrājas ūdens??? Ko darīt lietas labā??? Zmarcart-varbūt tu zini???
20.05.2009. plkst. 19:37
ZMARCART
Nedusmojies uz sevi - iespējams, ka organismā kaut kādu iemeslu dēļ ir ūdens aizture. Visam klāt, paprovē nedaudz nogriezt porciju izmēru un varbūt kaut ko nedaudz pamainīt ēdienkartē (nelielu šoku organismam iedot). Un, protams, turpināt - dažiem ir dabīgā svara robeža, kad organisms vienkārši sāk spītēties un tad jautājums ir par izturību, kurš kuru.
20.05.2009. plkst. 10:48
Nesaprotu kas notiek! Svars ta krītās,tad atkal ir augšā!!! Nu kā lai tam tiek visam pāri! Brīžiem liekas,ka vieglāk padoties un viss! Bet nevaru! Neesmu no tiem cilvēciņiem,kas met plinti krūmos!!! Vajdzīgs atbalsts! Man prieks par tiem,kas izdodas...un tajā pašā laikā dusmas uz sevi! :(
18.05.2009. plkst. 23:21
Jā par tām hroma tabletēm esmu lasījusi,bet tā arī nebiju sadūšojusies tās iepirkt! Nez...jāapsver šī doma:)! Bet domāju visu var panākt arī saviem spēkiem...galvenais,lai būtu tas gribasspēks! Patiesībā,ja par našķiem nemaz nedomā,tad tos arī nemaz i negribās! Pārbaudīts!;) Šodien galīgi man nav ēstgribas....brokastīs idzēru tasi kafijas,bet pusdienās griķus + savus ņammīgos salātiņus + kefīrs!!! Veselīgi un bezgala garšīgi!!! :))
08.05.2009. plkst. 15:38

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Jūsu mēle ir brīva no baktērijām tikai tad, ja tā ir rozā krāsā. Ja tā ir balta, tas liecina par to, ka uz tās ir plāna baktēriju kārta

Pasākumi

Izveidota jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”

Ar singlu “Melnais zirgs” sevi piesaka jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”, kurā apvienojušies pazīstami Latvijas rokmūziķi....