Dons uztur sevi formā Body-Bike nodarbībās

Dons uztur sevi formā Body-Bike nodarbībās

Dons, jeb īstajā vārdā Artūrs Šingirejs ir bijušais šova “Talantu Fabrika” dalībnieks, kas vien lika skatīties šovu lielam vairumam Latvijas meiteņu. Nu jau ilgs laiks, kopš šovs ir beidzies, taču Artūrs aizvien turpina mūziķa karjeru, jo mūzika esot kā lipīga slimība, no kuras viņš nemaz nevēlas izārstēties. Šoreiz ar Artūru parunājām par atpūtu, par izklaidi un viņš laipni ierosina, ko var iesākt, ja gribas kaut kur aiziet izklaidēties, vai vienkārši atpūsties.

Atpūta, tā ir katra cilvēka dzīves neatņemama sastāvdaļa, tāpēc arī Donam jautājām, kā viņam vislabāk patīk atpūsties. “Labākā atpūta man ir braukt ar moci, baudu laiku, kamēr vēl nav sniegs, kamēr nav ļoti auksts, braucu ar moci, ko daru arī pašlaik,” stāsta Artūrs. Jautāts, kāds tad mocis ir viņa īpašumā, Dons atbild īsi : ”Čoperis!”

“Iecienītākās atpūtas vietas konkrētas, noteiktas nav, jo tas ir atkarīgs no garastāvokļa. Tik pat labi tā var būt kaut kāda lauku kafejnīca, kura var pasēdēt ar draugiem kopā un, piemēram, vasarā ieēst sašliku un tik pat labi tas arī var būt liels klubs. Tas parasti ir pēc situācijas, pēc garastāvokļa,” atklāj Dons.

Arī aktīvā atpūta ir svarīga. Kurš gan reizi pa reizei nepiekrīt, piemēram, kādam izbraucienam ar laivu, vai vienkārši pludmales volejbola partijai? Par aktīvo atpūtu Artūrs stāsta :” To es principā piekopju vairāk vasarā, pie jūras spēlējot pludmales volejbolu, vai futbolu ārā spēlējot. Dažreiz sanāk arī ziemā, kad ar draugiem ejam uz zāli basketbolu uzspēlēt.”

Veselīgs un pareizs uzturs ir tiešā mijiedarbībā ar mūsu veselību un labsajūtu, taču īsti veselīgs dzīvesveids, domājams, ir grūti piekopjams un saglabājams. Jautāts par to, kas viņaprāt ir veselīgs dzīvesveids, Artūrs pastāsta :” Tas ir plašs jēdziens. Piemēram, dažam šķiet, ka veselīgi ir nedzert un nepīpēt, taču tajā pašā laikā tiek ēsta nemodificēta pārtika, un tiek uzskatīts, ka baigi veselīgs dzīvesveids. Veselīgs dzīvesveids ir tāds, es domāju cik nu kurš var atļauties savas veselības labā.”

Aktīva atpūta, izklaide, bet tomēr reizi pa reizei varbūt uzmanība tiek pievērsta nopietnākām fiziskajām nodarbēm, tāpēc arī vaicāju par to, vai Artūrs apmeklē kādas sporta zāles, svaru zāles, uz ko viņš pastāsta: “Jā, protams, es pats arī apmeklēju sporta zāles. Eju uz BodyBike, ļoti man patīk sporta klubs F1. Vairāk vai mazāk trīs, četras reizes nedēļā apmeklēju.”

Komentāri (14)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Lai jau jaunietim ar tiek body - bike ! ,
27.10.2007. plkst. 18:53
es gan Body - Bike neieteiktu ;
16.10.2007. plkst. 11:23
Pusaugu puika gan.
12.10.2007. plkst. 16:52
nebūtu par skādi uztrennēties, tāds pusaugu puikas rumpis vien izskatās...
04.10.2007. plkst. 16:25
es tālāk no body - bike ,
01.10.2007. plkst. 21:01

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 15. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Visefektīvākais līdzeklis, lai pamostos, ir nevis kofeīns, bet āboli

Pasākumi

Māris Subačs Plakāti un domas

Aizsākot ziemas / pavasara’ 2009 sezonu Svētdienas sarunām muzejā, 11.janvārī plkst. 15:00 filozofiski lakonisko darbu autors Māris Subačs un mākslas zinātniece Elita Ansone aicina visus...