Una Jansone - "Kartingi man ir par lēnu"

Una Jansone - "Kartingi man ir par lēnu"

Mūsdienās arvien populārākas kļūst dažādas ekstrēmas izklaides. Cilvēki alksts pēc jaunām, aizraujošām emocijām, kas sniedz adrenalīna devu un ļauj aizmirst ikdienas rūpes un problēmas. Taču ir cilvēki, kuri izmēģinot  kaut ko jaunu un ekstrēmu saprot, ka tas nav domāts viņiem, vēl trakāk ir tad, ja ekstrēmu lietu pamēģināšana noved pie smagām un ilgu laiku ārstējamām traumām, tā ir gadījies arī Unai Jansonei.
  
Diplomētās aktrises un populārā dziedātāja Jāņa Stībeļa menedžeres Unas Jansones dzīvē aktīva atpūta nozīmē došanās izbraukumos pa Latviju, noteikti pie jūras, kā arī došanās uz ārvalstīm

Jautāta par to vai viņa ir mēģinājusi braukt ar kartingiem, ir lēkusi ar gumiju un izpletni, Una Jansone portālam IrLaiks.lv pastāstīja, ka ar izpletni ir mēģinājusi lēkt trīs reizes, taču diemžēl laika apstākļu dēļ tas nav izdevies. Viņa pastāstīja, ka vienu vienīgu reizi ir lekusi ar gumiju no tilta Siguldā un viņa ir vairāk nekā pārliecināta, ka to vairs nekad nedarīs, savukārt par kartingiem diplomētā aktrise nav sajūsmā, jo tie viņasprāt tie viņai esot par lēnu.

Una Jansone pastāstīja, ka noteikti tuvākajā laikā neplāno mēģināt kaut ko ekstrēmu, jo vienreiz smagas sejas traumas dēļ gandrīz beidzās viņas karjera. Viņa atzina, ka, kamēr strādā ar „seju”, neļaujas nekādām ekstrēmām provokācijām.

Una Jansone atzina, ka viņai noteikti nav lemts darīt kaut ko ekstrēmu, jo ir guvusi daudz un dažādas traumas, kā piemēru minēja mēģinājumu iemācīties braukt ar vēja dēli, kas beidzās ar ļoti smagu smadzeņu satricinājumu, kura dēļ viens mēnesis bija jāpavada gultā.

Diplomētā aktrise atzina, ka viņai pietiekami ekstrēmi un aizraujoši šķiet orientēšanās sports pa ārvalstu pilsētām, piemēram, desmitos vakarā nokļūšana no Milānas uz Romu.
 
Jautāta, kā viņa sevi uztur labā fiziskā formā, Una Jansone atzina, ka pēdējos gados ir nedaudz izlaidusies šajos jautājumos, taču, kad viņa sāk just, ka kaut kas vairs nav labi, ceļas kaut vai piecos vai sešos no rīta un cītīgi stundu vingro. Una Jansone pastāstīja, ka viņai ir savs vingrojumu komplekss un viņa labi zina, kas un kā ir jādara, lai uzturētu savu ķermeni labā fiziskā formā.

Uz jautājumu, no kādiem ēdieniem un dzērieniem savā ikdienā Una Jansone izvairās, kas viņasprāt kaitē viņas veselībai, diplomētā aktrise atzina, ka pēdējā laikā alkoholiskos dzērienus lieto vienīgi kā piedevu ēdienam, izdzerot pie attiecīgā ēdiena glāzi laba baltvīna vai sarkanvīna. Una Jansone atzina, ka vienkārša vēlme apreibināties ar alkoholu viņai nešķiet saistoša un norādīja, ka, jo vairāk tiek lietots alkohols, jo vairāk tas aiztur šķidruma un šlakvielu izdalīšanos no organisma, kas nav labi veselībai.

Jāņa Stībeļa menedžere atzina, ka pēdējā laikā viņai tas, kas ir veselīgs uzturā, šķiet arī ļoti garšīgs un baudāms. Viņa atzina, ka ļoti ieklausās savā organismā, jo viņasprāt tas daudz ko pasaka priekšā, kas attiecīgajā situācijā ir nepieciešams. Piemēram, ja ir vēlēšanās apēst divus kilogramus mandarīnu vai baltmaizi ar biezu ievārījumu kārtu, tad viņa to arī darot, kaut varbūt vēlāk tas vairs nešķistu nepieciešams un tāpēc lieto to, ko prasās attiecīgajā situācijā!

Uzturā Una Kupča cenšas lietot tīru ēdienu, nevis treknas mērces ar gaļu, kā arī cenšas ievērot dalīto pārtikas principu, proti, ja ēd gaļu, tad vienīgi to! Savukārt no jūras veltēm viņai ļoti garšo zivis ar tvaicētiem dārzeņiem.

IrLaiks.lv aicināja pastāstīt Unu Kupči portāla lasītājiem par relaksāciju pēc grūtas un nogurdinošas darba dienas; diplomētajai aktrisei vislielāko relaksāciju sniedz ieiešana siltā sāls vannā, kas labi noņem spriedzi - viņa atzina, ka viņai liela vājība ir ūdens, tāpēc parasti sanākot iespaidīgi rēķini par ūdens patēriņu. 

Kā ļoti labu relaksāciju sniedzošu paņēmienu Una Jansone minēja, kādu vingrinājumu, kad apguļas uz muguras, uz grīdas, kājas saliek krusteniski un tādā pozā paguļ kādu laiciņu, tas esot ļoti labs veids kā atbrīvoties no saspringuma, kā arī atbrīvot mugurkaulu.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 16. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ēdiena oranžā nokrāsa dāvā mundrumu. Ir pierādīts, ka ne tikai vitamīnu sastāvs, bet pat ēdienu krāsa ietekmē cilvēka veselību un garastāvokli. Piemēram, burkāni, apelsīni, smilts ērkšķis, persiki, aprikozes, melones, oranžie kabači un ķirbji papildina enerģiju, nostiprina imūnsistēmu, uzlabo asinsriti. Oranžā krāsa izstaro prieku un atbrīvo mūs no negatīvām emocijām, padara par sabiedriskiem un radošiem cilvēkiem

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...