Skeletonists Tomass Dukurs iesaka rīta rosmi un suši

Skeletonists Tomass Dukurs iesaka rīta rosmi un suši

Latviešu skeletonists Tomass Dukurs ir izcīnījis 8.vietu pasaules kausa izcīņas pēdējā 7.posmā Leikplesidā. Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā Tomass Dukurs sezonu noslēdza 17.vietā. Tomass ir viens no perspektīvākajiem skeletonistiem Latvijā un jau šobrīd ar saviem sasniegumiem ir pazīstams Latvijā, Eiropā un arī citviet pasaulē. Augstākie puiša sasniegumi ir 2003.gadā Eiropas čempionāts, kurā ieguva Eiropas kausu, 2004.gadā Eiropas čempionātā ieguva 8. vietu un Pasaules kausa izcīņas posmā 2004. gadā – 1. vietu un 2005.gadā 8. vietu Pasaules kausa izcīņā.

Jautāts par ieteikumiem fiziskās formas uzturēšanai, Tomass iesaka: ”Ja cilvēks ļoti intensīvi strādā, varbūt pietiktu ar kādu nelielu rīta rosmi, krosu, tad tādu tonusu no rīta arī dabūtu. Amatierim tieši kādu krosu, vai vasarā peldi.”

Sportists atklāti izstāsta arī to, kā viņš labā fiziskajā formā uztur pats sevi: ”Man ir regulāri treniņi ziemā. Principā man vajag, lai es labāk brauktu, pēc iespējas vairāk praktizēties trasē. Tie ir braucieni kamaniņu un bobsleja trasē. Lai ātrāk skrietu, es eju uz stadionu, tur ir visi vieglatlētikas vingrinājumi un mums ir arī trenažieris, tieši startu, lai varētu trenēt. Respektīvi, vasarā trenē startus, ziemā vairāk trenējas uz braukšanu, jo tad sākās sacensību periods. Apmeklēju arī svaru zāles, bet mums tas nav tik būtiski, jo tas nav primārais mūsu sporta veidā. Protams, vajag, lai būtu arī kaut kāds spēks, bet tas ir tā vairāk papildus.”

Par aktīvo atpūtu Tomass pastāsta: ”Man patīk kaut kādas sporta spēles uzspēlēt, kādreiz volejbolu, pludmales volejbolu, tas pats kartings ir ļoti interesants, reizēm, protams, var arī uz kino aiziet, boulingu šad tad var uzspēlēt. Tādas lietas, kas tīri vairāk saistītas ar sporta aktivitātēm. Arī aktīvais tūrisms ar laivām.”

Par iecienītākajām atpūtas vietām, kur vienkārši pasēdēt kopā ar draugiem vai ģimeni, Tomass atzīst: ”Siguldā man patīk, principā vislabāk no visiem, man patīk Aparjods. ("Aparjods " – etnogrāfiskā stilā būvēts ēku kopums ar koka lubiņu un niedru jumtiem. 2000. gadā “Aparjods” ieguva pirmo godalgu Eiropas Padomes Kultūras mantojuma departamenta rīkotajā konkursā “Koka būves Latvijā”. Tas atrodas Ventas ielā 1A, Siguldā). Rīgā man patīk ķīniešu virtuve. Siguldā tādas nav, tāpēc mēs diezgan bieži braucam uz Gan Bei, kur ir ķīniešu ēdienu un arī suši. Alfā ir, Dominā arī. Tas man patīk.”

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
tv
Tomass šosezon diemžēl pamatīgi regresēja..
16.03.2009. plkst. 22:13
ADMINISTRATOR
maxmu.oo.lv
10.12.2008. plkst. 18:55
neznaju :)
G_no
10.12.2008. plkst. 18:55

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 17. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sešus gadus veci bērni smejas vidēji 300 reizes dienā; pieaugušie – vien 15 līdz 100 reizes dienā

Pasākumi

Izveidota jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”

Ar singlu “Melnais zirgs” sevi piesaka jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”, kurā apvienojušies pazīstami Latvijas rokmūziķi....