Lauris Reiniks atsācis apmeklēt sporta zāli

Lauris Reiniks atsācis apmeklēt sporta zāli

Viens no Latvijas jauniešu lielākajiem elkiem dziedātājs Lauris Reiniks, lai vasarā būtu labā formā, nolēmis atsākt apmeklēt trenažieru zāli un aicina arī citus sekot viņa piemēram. «Izskats, pašsajūta un pārliecība par sevi,» viņš min argumentus, kāpēc ir vērts to darīt.

Lielā mīlestība — zirgi
Tikai bezrūpīgs garāmgājējs Lauri Reiniku varētu nodēvēt par kalsnas miesas būves vīrieti, kuram lielākā slodze ir mikrofona turēšana. Patiesībā viņš ar sportu aizraujas jau kopš bērnības. Pamatskolā Lauris trenējās vieglatlētikā, skrēja sprintus. «Vienu sacensību laikā mamma sēdēja tribīnēs un pat raudāja. Viņai šķita, ka es skrienu tikpat labi kā melnādainie, tādiem lieliem un platiem soļiem,» ar smaidu atceras dziedātājs. Skolas laikā viņš gājis arī karatē, tomēr sirdī visvairāk mīlējis jāšanas sportu. Aizraušanās, kā viņš pats saka, esot bijusi pat visai slimīga, jo zirgi bija visa dzīve — pie sienām esot likti plakāti, pirktas statujiņas un grāmatas.
Bez tā visa bijuši arī sportiski panākumi, lielākais no tiem — kļūšana par Latvijas čempionu konkūrā (lēkšana pār šķēršļiem) ar savu zirgu Greznumu. Treneri mēģinājuši pierunāt turpināt trenēties, tomēr jaunietis devis priekšroku mūzikai un televīzijai. Reizēm Reiniks ar draugiem mēdz aizbraukt uz Tērveti un atcerēties jaunību, jo daļa no viņa sirds joprojām pieder zirgiem. To nevarot aizmirst.

Sajauc ar «Bay watch»
Dziedātāji nemitīgi atrodas publikas acu priekšā, tāpēc viņi nedrīkst atļauties nerūpēties par savu izskatu. Lauris atzīst, ka reizēm ir jāpiespiež strādāt ar savu ķermeni. «Man patīk nākt uz zāli, bet ir jāsaņemas, lai to izdarītu. Nebiju trenējies trīs mēnešus, bet februāra beigās piepūtu vaigus un sāku nākt uz trenažieru zāli. Pavasarī būs jāmet nost biezie apģērba gabali, tāpēc gribu uzlabot fizisko formu. Pludmalē nevēlos izskatīties pēc kaulu kambara. Motivācija ir arī veselīgā un neveselīgā dzīvesveida līdzsvarošana. Nav ko slēpt — es smēķēju, bet tādēļ paskrienu uz kardiotrenažiera, lai to kaut nedaudz kompensētu. Trenēšanās palīdz nostiprināt sirds ritmu un pulsu, kas ir svarīgi arī esot uz skatuves,» tā Lauris Reiniks.
Daudziem motivācija mocīties trenažieru zālē ir liekā svara nomešana, bet Lauris ar šādu problēmu nekad nav saskāries (signāls par pieņemšanos svarā esot vaigu izplešanās, jo vēders lielāks nekļūstot). Dzelžu cilāšana palielinot muskuļu un masu un padara izskatīgāku ķermeni. Viņš atceras viesošanos Amerikā pagājušā gada rudenī: «Biju aizbraucis pie paziņām uz Losandželosu, kur, pats par sevi saprotams, bija ļoti karsts laiks. Viendien aizgājām uz pludmali, uzvilku sarkanus peldšortus un vairāki cilvēki mani sajauca ar «bay watch». Pavasarī braukšu uz turieni atkal, tāpēc jāsatrenējas, lai atkal droši varētu vilkt sarkanos šortus (smejas).»

Zāles pret depresiju
«Svaru zālē mēģinu nostiprināt ķermeņa augšdaļu, lai būtu izteiksmīgi pleci un bicepsi. Vēdera prese jātrenē, lai nerastos problēmas ar muguru. Visgrūtākais man ir trenēt kājas,» skaidro Reiniks. Viņš atzīstas, ka nemaz nevēlas iegūt ļoti būdīgu miesas būvi, galvenais esot labs izskats un teicama pašsajūta. Pirms četriem gadiem, kad Lauris ar Lindu Leen piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursā, «City Fitness» māksliniekiem esot uzdāvinājis abonementu. Darbojoties pēc speciālistu izstrādātās treniņprogrammas, Reiniks sācis izskatīties «pēc bifeļa». Viņš nolēmis tik daudz netrenēties, tāpēc šobrīd uz zāli nāk divreiz nedēļā.
«Treniņā izsvīstu, pēc tam ieeju saunā un jūtos lieliski, iegūstu jaunu elpu. Sporta zāle ir laba lieta, ja ir skumjas un depresija. Pērn man tā bija, bet atnācu zāli un domas par problēmām pazuda.» Paralēli nodarbībām svaru zālē Lauris Reiniks cenšas sekot līdzi uzturam, viņš ēd tikai vistas gaļu, viņa ēdienkartē lielā cieņā ir dārzeņi. No alkohola izvēlas tikai stipros dzērienus, piemēram, konjaku vai viskiju. «Dziedātājiem neiesaka lietot burbuļdzērienus, kas veidoti uz rauga bāzes. Tomēr reizēm atļaujos arī alu, jo normas robežās tas balsij neskādē.»

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
laura
you lauri nodarbojies ar sporta aktivitātēm....lol.
05.05.2010. plkst. 18:57
agnese
smuki
25.02.2009. plkst. 20:12
oniksa
kas tur tik slikts kad nedaudz pasporto? veselibai nak par labu!
16.02.2009. plkst. 13:02
Lauris
Vinsh daunis
28.11.2007. plkst. 16:27
tajā bildē neizskatās, ka viņam īpaši patiktu:)
31.07.2007. plkst. 20:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 16. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ja uzturā lietosiet pārāk daudz burkānu, kļūsiet oranžs

Pasākumi

Izdots brīnumpasakas “Reiz bija...” DVD

Brīnumpasakas "Reiz bija..." DVD versija ir Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra “RīBēJa MuTe” dāvana Latvijai un tās iedzīvotājiem nozīmīgajā jubilejas gadā....