Treniņi un sekss

Treniņi un sekss

Vīriešiem, kas nopietni trenējas, šie var būt būtiski jautājumi – Kā treniņi ietekmē seksuālo dzīvi? Vai biežs sekss atstāj iespaidu un treniņiem?

Viens no galvenajiem hormoniem ķermenī, kas ietekmē gan treniņus, gan seksuālo dzīvi, ir testosterons, kas ir viens no galvenajiem seksuālajiem hormoniem. Tāpēc nav brīnums, ka abi faktori iet roku rokā.

Jūsu dzimumtieksme

Pirmā lieta, kas jāaptver, ir jūsu seksualitāte. Vai treniņi ietekmē to, cik bieži jūs vēlaties nodarboties ar seksu?

Aplūkosim ciešāk testosterona lomu šajā procesā:

Nav noslēpums, ka augstāks šī hormona daudzums palielina seksuālo apetīti. Kad hormona līmenis, vīrietim novecojot vai dēļ citiem faktoriem krītas, mazinās arī dzimumtieksme. Reizēm, ja apstākļi atļauj, ārsti vīriešiem izraksta testosterona nomaiņas terapiju, kas ļauj šo līmeni atgriezt iepriekšējā atzīmē. Līdz ar to dzimumtieksme atkal palielinās un seksuālās spējas (reizēm zems testosterona līmenis var izraisīt nelielu disfunkciju) atkal uzlabojas.

skvat1.jpg - 6.86 KBJā, mēs zinām, cik ļoti tev nepatīk pietupieni, bet tici mums - ja vēlies būt spēcīgs ne tikai sporta zālē, bet arī savā guļamistabā, pietupieni ar svaru stieni ir efektīvākais testosterona līmeņa pieauguma katalizators..

Taču arī jūs pats varat šo hormona līmeni paaugstināt. Un šeit talkā nāk svari. Kad vīrietis cilā svarus vai nodarbojas ar spēka vingrinājumiem, testosterona līmenis asinīs paaugstinās (protams, ja treniņa programma ir pareiza). Ņemiet vērā, ka pārslodze šo līmeni samazinās divtik ātri!

Programmā kopējam vingrinājumu piegājienu skaitam jābūt robežās 20-40 piegājieni, turklāt visu laiku jāuzmanās no pārslodzes. Vienlaikus pārliecinieties, ka visu laiku cilājat patiešām smagus svarus. Principā tieši svars šeit ir galvenā atslēga.

sq2.JPG - 48.43 KB...tomēr nesapriecājies, ka tupjoties ar 60 kg stieni, kļūsi par mīlas dievu! - Lai būtu efekts, svariem jābūt tuvu tavām maksimālajām spējām. Aizmirsti, ka tev ir grūti - saņemies, un to drīz vien novērtēs arī tava sieviete!

Jāpiemin, ka daži vingrinājumi uzlabos dzimumtieksmi labāk par pārējiem. Lai pēc iespējas vairāk paceltu hormona līmeni, obligāta prasība ir pietupieni ar stieni, jo tajos tiek nodarbināts tik daudz muskuļu šūnu, ka testosterona izdalīšanās tiek veicināta sevišķi labi. Bez pietupieniem iesakām arī šādus vingrojumus: vēdera presīti, stieņa celšana no zemes pie krūtīm, izklupieni ar stieni, spiešana pleciem un pievilkšanās. Iesaistot šos vingrinājumus savā treniņā jūs viennozīmīgi uzlabosiet savu seksuālo dzīvi.

Sekss un izturība

Nākamais punkts ir jautājums par to, kā sekss var ietekmēt ķermeņa spēku un darbību treniņos. Daži vīrieši tik ļoti nododas sportam, ka baidās no tā, ka sekss var atstāt negatīvu iespaidu uz panākumiem.

shoulderpress.jpg - 10.74 KBTreniņu plānā jāiekļauj arī spiešana pleciem - kaut arī nav tik efektīvs testosterona "būsters" kā pietupieni, arī šis vingrinājums dos savu artavu seksuālo spēju pieaugumā

Patiesībā tā nemaz nav, jo ir pierādīts, ka bieži vien seksam ir pozitīvs efekts, jo tas palielina testosterona izdalīšanos, kas savukārt ir ļoti vērtīgi fiziskajām aktivitātēm. Vienīgais, kas jāņem vērā – uzreiz pēc seksa nevajadzētu ķerties pie svariem, jo muskuļos tomēr būs nogurums, kas tomēr ir jāpārlaiž (citiem tas notiek ļoti ātri, citiem – lēnāk).

Netieša treniņu ietekme uz jūsu seksuālo dzīvi

Visbeidzot – pēdējais faktors, kas jāņem vērā, ir netieša treniņu ietekme uz jūsu seksuālo dzīvi.

Tie, kas trenējas, lai nomestu svaru līdz minimumam, bieži vien sūdzas par seksuālo mazspēju. Līdzīgi notiek arī ar tiem, kas ievēro diētu ar ļoti nelielu kaloriju daudzumu. Seksualitātes mazināšanos var izraisīt arī pārpūle treniņu procesā. Ja būsiet pārpūlējies, jūs zaudēsiet interesi ne tikai par ikdienišķām lietām, bet arī par seksu.

Tāpēc uzmanīgi sekojiet tauku līmenim ķermenī un kārtīgi atpūtieties starp treniņiem, jo tā jūs pasargāsiet gan ķermeņa, gan seksuālo veselību.

Vēl viens netiešais faktors, kas ietekmē ķermeni pozitīvi, ir stresa samazināšanās, ko rada fiziskas aktivitātes. Daudzi vīrieši cilā svarus, lai aizmirstos no ikdienas stresa un, tā kā stress ir viens no lielākajiem seksualitātes ienaidniekiem, efekts tik tiešām ir ļoti pozitīvs.
Pēdējais fakts, jo ņemiet vērā, ir tas, ka seksuālo dziņu var ietekmēt visdažādākie uztura bagātinātāji.

Steroīdi šajā ziņā ir ļoti kaitīgi, turklāt tie var izraisīt arī impotenci un sēklinieku atrofiju. Tāpēc steroīdu pozitīvo efektu pilnībā nomāc to negatīvā ietekme. Tāpēc iesakām jums uzmanīties ar jebkāda veida palīglīdzekļiem un formas uzlabotājiem. Daži vīrieši maldās, ka augšanas hormons (HGH) palīdzēs uzlabot dzimumtieksmi, taču medicīniski tas nav pierādīts.

Trenējies pareizi!

Nākamreiz, kad debatēsiet par to, vai treniņi ietekmē seksu, paturiet prātā šo informāciju. Kamēr vien jūs nepārspīlēsiet, jūs redzēsiet, ka regulāras fiziskās aktivitātes sniegs vērā ņemamus uzlabojumus - ne tikai sniedzot vairāk enerģijas, bet arī pastiprinot jūsu spējas gultā.

Ja jūtat, ka seksuālā apetīte krītas, paņemiet brīvu nedēļu bez treniņiem – ja tas nepalīdz, tad gan pēc iespējas ātrāk dodieties uz konsultāciju pie ārsta...

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Ir
nujotajiem.lv ir nūjošanas grupu saraksts. Iesaku.
03.04.2012. plkst. 11:02
Atvars Stienis
njeznakomka-dildo
11.02.2012. plkst. 19:35
Monocepss
bet sakiet, vai ir kāds līdzeklis priekš sievietēm, lai mazinātu dzimumtieksmi? 04.04.2008. plkst. 16:12 Jaa, kaartiigi nodraazoties, bishki mazinaasies tieksme :P
24.10.2008. plkst. 13:33
rasans84
te biški rakstā blēņas, jo uztaisot 40 reizes ar 60kg, kājas piedzītas :-)! Ja taisa tuvu maksimumam, tad tās būs apm. 4-6 reizes! Bet to nevar noliegt- sports paplielina sexuālo apetīti!!!!
03.07.2008. plkst. 15:07
njeznakomka
nu tāpēc ka iepazīstos ar nepareizajiem vīriešiem, labāk, lai tās tieksmes nav...
08.04.2008. plkst. 14:36

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Katru reizi, kad šķaudāt, iet bojā viena smadzeņu šūna

Pasākumi

Izveidota jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”

Ar singlu “Melnais zirgs” sevi piesaka jauna rokmūzikas apvienība “Riga Rock”, kurā apvienojušies pazīstami Latvijas rokmūziķi....