Strip Dance

Strip Dance

Strip Dance ir deju aerobikas novirziens, kurā pie lēnas mūzikas tiek izdejotas lēnas, pavedinošas kustības. Daudzi elementi aizgūti no deju veida – striptīza (tulkojumā no angļu valodas: strip – drēbes strēmelīte, tease – ķircināt, kārdināt).

Sievišķīgas ķircināšanas un kārdināšanas paņēmieni tiek izmantoti arī aerobikā – vijīgas gurnu kustības, roku slidināšana gar ķermeni. Jutekliskā un dabiskā intīmā noskaņa, kas raksturīga šīm nodarbībām, atraisa dejot prieku, palīdz labāk apzināties un izjust savu ķermeni un seksualitāti.

Tā kā deju kustības tiek izpildītas lēnas mūzikas pavadījumā, fiziskās slodzes līmenis šajās nodarbībās nav augsts. Dejojot slodzi vairāk saņem kāju, sēžas, roku un muguras muskuļi – tiek izkustinātas viss ķermenis. Šis aerobikas veids ļoti labi palīdz attīstīt kustību plastiskumu, koordināciju un lokanību.

Nodarbības sākumā līdzīgi kā parastās aerobikas nodarbībās, tiek veikti vienkārši iesildīšanās vingrinājumi, tam seko stiepšanās. Tad sākas dejas, apgūstot kustības, tās atkārto vairākas reizes. Kustības izpilda vienu pēc otras, stundas laikā pakāpeniski izveidojot mazu deju. Pēc izdejošanās, lai atbrīvotu muskuļus, atkal veic dažus stiepšanās vingrojumus.

Sievietes ir ļoti dažādas, vienas sākumā kautrējas, citas šī dejošana aizrauj uzreiz. Ja arī no sākuma kāda kustība nepadodas, par to nav jāuztraucas – labāk to uztvert ar smaidu. Labs garastāvoklis - arī tas ir neatņemams šo nodarbību elements. Nodarbībām var pievienoties jebkura sieviete, vecuma ierobežojuma šajās dejās nav, kā arī iepriekšējās sagatavotība nav nepieciešama. Tā var būt kā laba dāvana sev, spēja skaisti un pievilcīgi kustēties.

Strip Dance palīdz attīstīt:
• dejotprasmi;
• kustību plastiskumu;
• koordinācijas spējas;
• lokanību;

Izjust savu:
• sievišķību;
• seksualitāti;

Uzlabot:
• garastāvokli;
• pašvērtējumu.

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jā, esmu dzirdējusi, ka Latvijā ir tāds treniņš
23.10.2007. plkst. 23:18
A latvijā tads ir?
20.08.2007. plkst. 15:56
Un kur es tādas varu pamēģināt? Cik šis process izmaksā?
13.08.2007. plkst. 13:49
hmmm..vajadzes izmeginat;)
26.06.2007. plkst. 15:12
tiešā, interesanti, noteikti izlasīšu arī pārējo doto info;)
26.06.2007. plkst. 10:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ir pierādīts, ka ar smiekliem cilvēki var samazināt alerģiskas reakcijas

Pasākumi

Cēsīs atvērts mūsdienīgs centrs Pils kompleksa apmeklētājiem

Starp Cēsu veco un jauno pili durvis vēris mūsdienīgs Pils kompleksa apmeklētāju centrs – tūrisma informācijas centrs....