Kranking: riteņbraukšana ar rokām

Kranking: riteņbraukšana ar rokām

Droši vien būsi pamanījis Madonas lielisko augumu – perfekti trenētās rokas, plecus un krūtis? Ja arī Tu vēlies šādu augumu un neskaitāmie trenažieri ķermeņa augšdaļas trenēšanai jau sāk apnikt, tad zini, ka šai problēmai ir rasts risinājums.

Džonijs G un Karls Grambergs no Kalifornijas ir izveidojuši unikālu riteni (kranking), kas trenē ķermeņa augšdaļu.  Šis unikālais ritenis, kas trenē ķermeņa augšdaļu, Latvijā vēl nav pieejams, ar to „vizināties” pagaidām var tikai dažu Amerikas sporta klubu apmeklētāji.

Ritenis darbojas līdzīgi kā mums visiem labi zināmais divritenis, taču šajā gadījumā pedāļi ir jāmin nevis ar kājām, bet rokām.

ritenis.jpg - 75.2 KBRiteņa augstums ir no aptuveni 105 cm līdz 120 cm, tas ir aptuveni 130 cm plats un sver ap 60 kilogramus.

Kranking principi ir sekojoši: miers, līdzsvars, pacietība, disciplīna un gudrība.

„Lai cilvēks rastu dzīvē līdzsvaru, tam ir nepieciešams miers. Lai iegūtu mieru, ir jābūt pacietīgam, kas bez šaubām prasa lielu disciplīnu. Bet gudrību mēs iemācāmies no citiem”, tā Džonijs B par jaunatklāto riteni.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Ko tik tie cilveecinji neizdomaa.....:)))
11.09.2008. plkst. 17:51

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Tikai 2% samazinājums ķermeņa ūdens daudzumā var izsaukt atmiņas zudumus, problēmas ar matemātiku un grūtības koncentrēties uz datora monitora ekrānu

Pasākumi

Jauni talanti muzikālajā krodziņā Čau Rasma

Karstajam laikam iesākoties – restorāns, muzikālais krodziņš Čau, Rasma  aicina neaizmirst vecās tradīcijas  – baudot vakariņas dzīvās mūzikas pavadījumā!

Jau jūnijā...