Top 10 – Tipiskas pirmā randiņa kļūdas /tikai vīriešiem/

Top 10 – Tipiskas pirmā randiņa kļūdas /tikai vīriešiem/

Sievietes ir nesaudzīgas kritiķes, un tieši pirmā randiņa kritika nosaka to, vai stāstam būs arī turpinājums... Viņas analizē vīrieša apģērbu, manieres pie galda, pateiktās un nepateiktās lietas, kā arī izvēlēto norises vietu.

Ja vēlaties "nokārtot pirmo pārbaudījumu”, noteikti nepieļaujiet nevienu no šīm 10 kļūdām.

10 – Bruņinieks spožās bruņās

Jūs norunājat randiņu, ierodieties ar duci krāšņu rožu, vedat viņu uz restorānu, steidzieties priekšā, lai atvērtu durvis...

Jā, bruņnieciskums arī mūsdienās nekur nav zudis, tomēr sieviete nevēlas iet uz randiņu ar šveicaru! Tas var būt pat ļoti kaitinoši, tāpēc vienkārši ļaujiet viņai iet pa priekšu. Protams, jūs nedrīkstat čāpstināt lielus kumosus, turēt elkoņus uz galda un smieties pilnā kaklā, taču jāatceras, ka pirmajā randiņā jums jābūt džentlmenim, nevis bruņiniekam.

9 – Nepareiza vietas izvēle

Jums ir tiesības izvēlēties restorānu. Kāda būs jūsu izvēle?
1 – Ātrās ēdināšanas iestāde
2 - Kāds Vecrīgas krogs "laimīgās stundas" laikā.
3 – Smalks franču restorāns, kur uzkodu cenas sākas no 15LVL
4 – Neviens no iepriekšminētajiem

Ja izvēlējāties 4. variantu, varat sev uzsist uz pleca, jo tā ir pareizā izvēle. Pārējie varianti der dažādām dzīves situācijām, bet ne pirmajam randiņam. Ātrās apkalpošanas restorāns liecinās, ka esat "lēts tipiņš", bārs ar "laimīgo stundu” – kapeiku skaitītājs, bet franču restorāns – plātīzeris. Sieviete vēlas kaut ko, kas ir stilīgs un nav pārāk dārgs, tāpēc lieciet lietā savu iztēli, nevis pieturieties pie klišejām.

8 – Neizlēmība

Kad sieviete jums jautā, ko ēdīsiet vakariņās, jūs sākat: „Man vienalga, pieskaņošos tev”. Restorānā jūs ilgi pētāt ēdienkarti un kārtīgi izvaicājat viesmīli par dienas īpašajām veltēm. Tā ir kļūda! Sievietes nevar ciest neizlēmīgus puišus, kas nespēj pieņemt lēmumu pat par vienkāršām lietām. Viņas vēlas skaidrību, pārliecību un situācijas kontroli.

Patiesībā visai bieži viņas pārliecību par savām spējām par vērtē augstāk nekā humora izjūtu! Tāpēc noteikti lieciet to aiz auss.

7 – Lūrēšana televizorā

Jūs uzmanīgi klausāties par to, kā viņas māsa jauki pavadījusi atvaļinājumu Turcijā, kā viņas brālis gatavo maģistra darbu inženierzinātnēs. Tomēr ar vienu aci jūs skatāties televizorā, kas atrodas aiz restorāna bāra letes... Tas var būt liktenīgi.

Jūs varat domāt, ka tas nav nekas liels, tomēr viņa uzreiz pamanīs, ka jums viss stāstītais nemaz tik ļoti neinteresē. Labākais veids, kā izvairīties no TV lamatām, ir izvēlēties attālāko galdiņu vai arī apsēsties ar muguru pret to.

6 – Pārlieku liela atklātība

Vakar jūs mocīja baigās paģiras un jūs to viņai izstāstāt. Jūsu labākajam draugam patīk pīpēt zāli, un arī to jūs viņai darāt zināmu. Taču šādus it kā nenozīmīgus faktus pirmajā randiņā vajadzētu noklusēt.

Mēs jums neliekam melot (godīgums ir pareiza pieeja), bet vienkārši noklusēt. Šķiršanās, soda taloni, sastrādātie pigori, depresijas uzplūdi, fakts, ka joprojām dzīvojat ar senčiem...

Ar laiku, ja viss ritēs gludi, viņa to tāpat uzzinās, bet tas noteikti nedrīkst notikt pirmajā randiņā. Tikai atcerieties: arī viņas skapī noteikti atrodas pārītis šādu skeletu...

5 – Nemitīga pārtraukšana

Viņa sāk stāstīt par savu Anglijas apmeklējumu un jūs uzreiz sakāt, ka arī esat tur bijis un sākat stāstīt par saviem piedzīvojumiem. Viņa saka, ka Coldplay ir viņas mīļākā grupa un jūs uzreiz sakāt, ka ir bijusi tā laime redzēt viņus dzīvajā.

Kopīgas intereses ir laba lieta, taču nav nekādas nepieciešamības viņu pārtraukt. Tas ir ne tikai nepieklājīgi, bet liecina par to, ka jūs savas intereses un iespaidus stādāt augstāk par viņas. Tāpēc pagaidiet, līdz sieviete beidz savu stāstu.

4 – Nepareizi izvēlēts apģērbs

Pirms izejat pa durvīm ceļā uz randiņu, vēlreiz ar kritisku aci ieskatieties spogulī. Sporta jaka/kedas/stilīgie džinsi neizskatās slikti. Padomājiet vēlreiz. Ja vien nevedat viņu uz ASK spēli, atstājiet jaku un kedas mājās.

Sievietes pievērš ĻOTI lielu uzmanību vīrieša izskatam pirmajā randiņā. Mēs, protams, jums neliekam investēt veselu kapitālu dizaineru lupatās, tomēr atcerieties, ka pie nāvējošām kombinācijām pieder ne tikai sporta apģērbs, bet arī zeķes un sandales, tumšas kurpes ar baltām zeķēm, apžmiegti džinsi vai, nedod Dievs, šorti...

3 – Tabu tēmas

Gadījumam, ja esat audzis alā, jums jāiemācās, ka pirmā randiņa tabu tēmas ir: bijušās draudzenes, nesenā šķiršanās, reliģija, politika un nauda. Pēdējā ir īpaši svarīga, jo sieviete nedzenas pēc jūsu žūkšņa. Runāšana par naudu, īpašumiem un algām visu var neglābjami sabojāt. Parādiet, ka esat kā vērts arī bez naudas!

2 – Skatīšanās uz viesmīli

Tā nav jūsu vaina, ka viesmīlei ir satriecošs dekoltē vai brīnišķīgas kājas. Tomēr skatīšanās uz tām viennozīmīgi beigsies slikti. Vienalga, cik neuzkrītoši to darīsiet, sieviete to momentā pamanīs.

Otrkārt, sieviete vēlas justies unikāla un viņa nevēlas jūsu uzmanību šovakar dalīt ar vēl kādu. Skatoties uz skaisto viesmīli jūs gluži vienkārši izrādāt necieņu savai randiņa partnerei.

1 – Alkohols

Jums, protams, gribas pavadīt lielisku vakaru atbrīvotā atmosfērā, tāpēc jūs sev pasūtat tekilu, bet viņai - kokteili. Kļūda! Šī nav vecpuišu ballīte, tāpēc katrs jūsu solis tiek rūpīgi vērtēts.

Pāris glāzes vīna pie vakariņām ir viena lieta, bet stiprais alkohols, kas rada ātru reibumu – pavisam kas cits (ja vien negribat viņai parādīt, cik daudz vienā reizē varat iztempt). Ja esat pie stūres, viena glāze vīna ir maksimums.

Atcerieties!

Ikviens zina, ka runāšana pa mobilo telefonu nav pieļaujama (izņemot, ja tas tik tiešām nepieciešams darba darīšanās, taču tad par to vajag pabrīdināt iepriekš). Arī SMS rakstīšana nav nekas labs. Tas liecina, ka viņa jums šovakar nav pati svarīgākā persona. Protams, jūs varat izmantot situāciju, kad viņa ir aizgājusi uz tualeti, tomēr vislabākais variants ir telefona pilnīga izslēgšana.

Komentāri (21)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:28
Fernada kredit
Labdien / labvakar Patiesa liecība par aizdevuma piedāvājumu starp konkrētu godīgu sievieti visur, kur es nodošu, es teiktu, ka tas padara mani par nesalīdzināmu ar citiem, kas mani vilina kopš Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:28
************
Vai vari ludzu uzrakstit dazus romantiskus tekstus jo man bus pirmais randins
02.06.2018. plkst. 08:54
************
Vai vari ludzu uzrakstit dazus romantiskus tekstus jo man bus pirmais randins
02.06.2018. plkst. 08:54
ELLINASFinances@gmail.com
Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com)),,,
23.02.2018. plkst. 20:35

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 16. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Sīpoli palīdz samazināt holesterīna līmeni organismā pēc sātīgas maltītes

Pasākumi

TEXTILE IMPRESSIONEN

Tekstilmākslinieku grupa TEX 21 ir izveidojusies 2001.gadā Vācijā. Šobrīd grupas sastāvā darbojas 14 mākslinieces, katra ar savu individuālo radošo pieeju un darba stilu....