Tieciet vaļā no rēgiem

Tieciet vaļā no rēgiem

Var gadīties, ka mums „rādās” kādreizējo mīļāko vai bijušo vīru „rēgi”, traucējot tikt tālāk par trešo satikšanās reizi, izjaucot attiecības ar citu partneri, pirms tās sākušās, vai neļaujot veidot ciešu tuvību ar cilvēku. Šie „rēgi – tā teikt, pagātnes dvaša – patiesībā atspoguļo cerības, ko esam likuši uz vecākiem, sāpes un vilšanos, ko mums sagādājuši vecāki, un tāpēc ir jo iedarbīgāki. Tie ir it kā divkāršs lāsts.

Tieši tāpēc nav iespējams tikt vaļā no problēmas, kaut arī esat tikuši vaļā no viena vai otra cilvēka (arī jūsu bijušajiem laulības partneriem), un tāpēc arī tuvināšanās vecākiem un attiecību noskaidrošana ar viņiem ir būtiski svarīga, lai jūs spētu tuvināties un nodibināt patiesu intimitāti ar partneri.

Kā nodot rēgus aizmirstībai


Atvadieties no kādreizējām attiecībām un noslēdziet ar tām rēķinus. (Var gadīties, ka pirms atvadīšanās no tām jums vēlreiz jātiekas)

Dzīvojiet tagadnē, nevis pagātnē, un palīdziet savam draugam vai draudzenei darīt to pašu

Esiet pateicīgi par kādreizējām attiecībām pat tad, ja tās sagādājušas sāpes, jo tās jums palīdzējušas kļūt tādiem, kādi šobrīd esat.

Ir svarīgi „noslēgt rēķinus” ar iepriekšējām attiecībām, lai varētu pārmest tiltu no vecā uz jauno. Iespējams, ka jūs pat varat palīdzēt savam draugam atraisīties no vecajām saitēm, tomēr savukārt saudzīgi mudiniet viņu, lai viņš arī jums palīdz izdarīt to pašu.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
mincuks
jatiek pasai gala
15.10.2011. plkst. 21:18
dumikiite
Neko nesapratu.. tipa pirms jaunu attieciibu saakshanas jaatiek galaa ar iepriekshejaam? vai ne? un? ko tad - ja tas neizdodas?
26.06.2009. plkst. 16:41

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Kofeīns paaugstina aspirīna citu pretsāpju līdzekļu iedarbību, tāpēc tas ir atrodams dažos medikamentos

Pasākumi

Bijušie “Līvi” apvienojas “Leģionā” un izdod jaunu albumu

Grupa “Leģions”, kurā apvienojušies bijušie “Līvu” dalībnieki Aivars Brīze, Tomass Kleins, Vilnis Krieviņš un klāt pieaicinātie Eduards Glotovs (Remix) un Juris Kristons (Igo...