Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Tikpat cītīgi, kā jūs centāties tēlot grūti pieejamo sievieti attiecību sākumā, tagad centieties, lai ar jums kopā būtu viegli! Esiet laipna, iejūtīga, pacietīga; mēģiniet nepievērst uzmanību viņa trūkumiem un stipriniet viņa pašapziņu – sakiet viņam, cik labi viņš izskatās, centieties skatīties uz visu no viņa viedokļa.

Skaidrs, ka jums gribas uzsprāgt katru reizi, kad mīlas valstībā kaut kas noiet greizi – mums visām ir bijuši sapņi par svētlaimīgu laulības dzīvi un burvīgām attiecībām. Bet jums tomēr jācenšas saglabāt mieru, būt nesavtīgai, citādi nebūsiet laimīgā princese.

Pieņemsim, ka jūs esat pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, bet pēdējā mirklī viņš piezvana un paziņo, ka aizkavēsies darbā, lai jūs paēdat viena. Jūs, protams, kļūstat nikna un jums gribas brēkt klausulē: „Bet es īpaši pagatavoju tavu mīļāko ēdienu!” Tā vietā jūs dziļi ievelkat elpu un nodūdojiet: „Beidzamajā laikā tas darbs tevi tiešām nomoka. Es lepojos ar tevi.” Apsoliet, ka pamasēsiet viņu, kad viņš pārnāks. Nestāstiet viņam, cik vīlusies jūs bijāt, nekļūstiet par kaulu zāģi! Paturiet prātā, ka viņš strādā tik daudz jūsu abu dēļ.

Pieņemsim, ka jums ir dzimšanas diena un jūs zināt, ka mīļotais jums gatavo kādu pārsteigumu, taču jums nezin kāpēc gribas saņemt tieši duci rožu. Tāpēc visu dienu trīcat un prātojat, vai nedot viņam kādu mājienu. Tad jūs dusmojaties par to, ka jums vispār tas nebūtu jāsaka, it kā viņš nevarētu uzminēt!
Tātad – ko jūs darāt? Pasakiet par savu vēlmi draudzenei vai nopērciet ziedus pati, bet nedomājiet par to vairs. Ievingrinieties būt priecīga par to, ko saņemat, nevis gaidiet, ka viņš piepildīs ikvienu jūsu romantisko sapni. Esiet pacietīga. Būs arī rozes, dzīve taču ir gara!

Kopumā atcerieties – viņš visu dienu strādā, lai ko jūs domātu par viņa darba grūtumu vai vieglumu. Nemetieties vīrietim virsū ar mājas nebūšanām, tiklīdz viņš ienācis pa durvīm.

Tas ne vienmēr ir viegli. Reizēm jums vienkārši negribas izskūt paduses vai pagatavot viņam siltas pusdienas, vai būt mīļai un jaukai. Iespējams jums ir pirmsmenstruāciju sāpes. Kā lai jūs palīdzat pati sev? Te noderēs jebkurš stresa mazinātājs – joga, meditācija, aerobika, skriešana, riteņbraukšana, teniss, brīvdienas pie dabas – lai no jauna jūs pozitīvi uzlādētu.
Jūs varat mēģināt arī lasīt garīgu literatūru, iesaistīties kādā pašpalīdzības grupā, ja jums kļūst pārāk grūti, ja redzat, ka patstāvīgi „piekasāties” pie sīkumiem. Lai ko jūs darītu, nedomājat, ka tā jūs pārveidosiet savu vīrieti.

Sliktajās dienās mēģiniet paturēt prātā, kāpēc esat kopā ar šo vīrieti, kāpēc apprecējāties. Pašā strīda karstumā apstājieties un atsauciet atmiņā visus tos neveiksmīgos nejaušos randiņus un šķietami bezgalīgo Īstā vīrieša meklēšanu. Tas jums palīdzēs strīdos nepateikt kaut ko zemisku, piemēram, „Kaut es tevi nekad nebūtu satikusi.” Neceliet gaismā pagājušos grēkus un ļaundabīgi nesakiet tādas frāzes kā :”Vai atceries, kā tu nokavēji manas māsas kāzas?” Pasakiet sev: „Es taču atradu Īsto vīrieti – vai tas nav svarīgāk?”
Te būs vēl daži padomi, kas jums var noderēt, veidojot patiesi veiksmīgas un noturīgas attiecības:

Nepārmeklējiet viņa drēbes, kabatas un atvilktnes, meklēdama lūpukrāsas nospiedumus, telefona numurus un tamlīdzīgi. Dariet savu darāmo – lasiet, vingrojiet, strādājiet.
Neatveriet viņam sūtītas vēstules, ja tās nav adresētas jums abiem. vestule.jpg - 17.82 KBTas pats attiecas arī uz īsziņām viņa telefonā. Ir dabiski domāt, ka tas, kas ir vīra vai drauga, ir arī jūsu, bet ne jau jums tas jāizlemj. Jo mazāk jūs izrādīsiet ziņkārību, jo vairāk viņš vēlēsies pastāstīt – ar laiku.

Centieties nekliegt. Dažām sievietēm, kas ir emocionālākas nekā citas, tas nenākas viegli. Piemēram, kad viņš visu pēcpusdienu skatās sporta pārraidi, nevis palīdz jums uzkopt māju, dusmu brīdī nekad neslēdziet ārā televizoru. Laipni pasakiet viņam, ka jums vajadzīga palīdzība. Ja viņš tomēr spītīgi paliek pie aparāta, lieciet viņam mieru. Pasakiet sev: „Tas ir sīkums.” Tas nav tik nozīmīgi. Ja jūs katru reizi zaudēsiet savaldīšanos, kad kaut kas nenotiks pēc jūsu prāta, tad tas tik un tā neko nedos.

Neatturiet mīļoto no tā, ko viņš patiešām vēlas, piemēram, no brīvdienu slēpošanas kopā ar draugiem.pavel.jpg - 22.26 KB Viņam vienmēr jājūtas brīvam. Viņš nedrīkst par jums domāt kā par tādu cilvēku, kas liedz viņam prieku tikai tāpēc, ka tas nozīmē īslaicīgu šķiršanos. Necentieties viņu vadīt un kontrolēt. Atcerieties – ar mums kopā ir viegli!

Pastāvīgi mēģiniet izrādīt, ka jūs esat ar viņu pilnīgi apmierināta, tāpat kā ar sevi un pasauli. Jums būs mazāk grumbu un mazāk sāpēs mugura, retāk pati jutīsiet stresu. Viņš iekāros jūs vēl vairāk, ja būsiet tā pati sieviete, ar kuru viņš reiz gāja uz randiņiem – būtne, kas atšķiras no visām citām, dzīvespriecīga un bezrūpīga jauna dāma.

Izbrīvējiet laiku veselīgai mīlas dzīvei un lai jūsu kopā pavadītais laiks būtu ar kvalitātes zīmi!_41320558_couple_corbis.jpg - 7.96 KB Mēs saprotam, ka pēc grūtas darba dienas, iepirkšanās, aerobikas nodarbības un tā tālāk, jūs varbūt negribēsiet nodarboties ar vētrainu seksu vai arī kopā skatīties futbolu. Kad jūs tikko sākāt satikties, jūs gribējāt viņam patikt, tāpēc darījāt visu, lai jūs būtu kopā, viņš jūs bildinātu. Nu, kad viņš ir jūsu mīļotais vīrietis vai vīrs, jūs uzskatāt, ka jums vairs nav jāpūlas tik ļoti.

Tiesa, jums nav tik stingri jāievēro noteikumi kā pirmajos trijos mēnešos. Bet tas nenozīmē, ka varat kļūt savtīga, neiejūtīga vai slinka. Paturiet prātā, jūs vēlaties, lai jums būtu labas attiecības, veiksmīga laulības dzīve.

Komentāri (178)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
konger
Mans vārds ir Hellen Koger, es esmu no Skotijas, es vēlos dalīties lielās ziņās par manu dzīvi ar visiem un tiem, kam viņu dzīvē nepieciešama palīdzība. Esmu cietusi sešus gadus, mans vīrs mani atstāja un turpināja ņemt vēl vienu sievieti tikai tāpēc, ka viņa ģimene mani nemīl, un tāpēc, ka es nevarēju viņam dot mazuļu, es biju raudas par 6 gadiem, kas cieš, jo pēc mana vīra šķīries, es meklēju burtu, kas man palīdzēja. Mēs tikāmies ar tik daudziem burvjiem, viņi visi ieguva naudu bez manas palīdzības, bet 2018. gada 14. maijā es redzēju sievietes ieguldījumu tiešsaistē, dalot labu darbu ar burvis, kuru sauc par doktoru. Kad es sazinājos ar viņu, man ir jāuzņemas drosme, lai sazinātos ar viņu, kad es sazinājos ar viņu, viņš man teica, ka mana problēma tika atrisināta, jo es sazinājos ar viņu pēc tam, kad viņa balss uzrakstīšana man teica, ka mans vīrs atgriezīsies pie manis mazāk nekā 24 stundu laikā, kas pārsteidzoši noticis man, viņš man teica, ka mans vīrs aicina mūs atvainoties. Tiklīdz viņš visam man teica, mans vīrs piezvanīja man pa tālruni un sāka lūdza mani atņemt atpakaļ pēc 6 gadu laulības šķiršanas. šodien es piekrītu šai vēstulei, jo es vēlos, lai pasaule uzzinātu par to un par labu darbu, es arī ļoti priecājos, ka es tagad esmu stāvoklī, kad esmu stāvoklī, un tiem, kam nepieciešama kāda palīdzība, Problēmas ar naudu, naudas problēmu, tā nosaukumu, padomu, sazinieties ar ārstu šodien un atrisiniet savu problēmu šeit ir viņa kontaktinformācija E-pasts: spellspecialistcaster937@gmail.com
18.08.2018. plkst. 22:32
carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu padoms Dr.Chambercam izmēģināt. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu un paskaidroja viņam problēmas. Tikai 3 dienās mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisinājām mūsu problēmas, un mēs esam pat laimīgāki nekā iepriekš. Dr.Chambercs ir patiešām talantīgs un apdāvināts cilvēks, un es nepārtraucu to publicēt, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks ... Ja jums ir problēma un jūs meklējat īstu un patiesu pareizrakstības rīkotāju, lai šo problēmu atrisinātu. Izmēģiniet lielo Dr.Chamberc šodien, viņš var būt atbilde uz jūsu problēmām. Lūk viņa kontaktpersona: spellspecialistcaster937@gmail.com Paldies lieliskajam Justusam! Sazinieties ar viņu par sekojošo: (1) Ja jūs vēlaties savu ex atpakaļ. (2), ja jums vienmēr ir slikti sapņi. (3) Jūs vēlaties paaugstināt savu biroju. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes / vīrieši varētu palaist pēc ju
18.08.2018. plkst. 22:31
ahigah
Mans vārds ir Ahiga Audrey, es dzīvoju Ohio, ASV un esmu laimīgs precējies ar jauku un rūpīgu vīru ar trim bērniem. Pirmajā gadā manā ģimenē radās liela problēma, starp mani un manu vīru, tik briesmīgi, ka viņš iesniedza lietu tiesā par laulības šķiršanu. Viņš teica, ka viņš vairs nekad neatstās pie manis un ka viņš vairs mani nepatika. Tāpēc viņš pameta māju un lika man un maniem bērniem iziet nopietnas sāpes. Es mēģināju visus manus līdzekļus, lai saņemtu viņu atpakaļ, izmantojot daudz ubagošanas, bet viss nav lietderīgi. Visbeidzot, viņš apstiprināja, ka viņš ir pieņēmis lēmumu, un viņš nekad vairs neredzēs mani. Par brīnišķīgu nakti, kad es atgriezos no darba, es satiku veco manu draugu, kurš jautāja manam vīram. Es viņai visu izskaidroju, tāpēc viņa man teica, ka vienīgais veids, kā es varu atgriezties pie sava vīra, ir apmeklēt pareizrakstības trāpītāju, jo tas patiešām viņai arī bija noderīgs. Tomēr es nekad neticēju pareizrakstībai, bet man nebija citas izvēles kā sekot viņas padomam. Viņa man iedeva pareizrakstības pārbaudītāja e-pasta adresi, kas ir spellspecialistcaster937@gmail.com Nākamajā rītā es nosūtīju e-pastu uz adresi, kuru viņa man deva, un pareizrakstības apliecinājumu, ka divu dienu laikā es saņemšu savu vīru. Kāds fantastisks paziņojums! LOL !!! Es nekad domāju, ka viņš runāja ar mani un sacīja man visiem, kas man bija jādara. Nākamajā rītā, pārsteidzoši, mans vīrs, kurš nav aicinājis mani vairāk nekā gadu, mani aicināja atgriezties. Tik pārsteidzoši labi? Nu, tā kā viņš atnāca tajā pašā dienā ar lielu mīlestību un prieku, un viņš atvainojās par savām kļūdām un sāpēm, ko viņš radījis man un maniem bērniem. No šīs dienas mūsu attiecības ir bijušas spēcīgākas nekā iepriekš. Paldies par palīdzību no šī lieliskā pareizrakstības kanāla. Mans padoms visiem, kas notiek dažādos uzd
18.08.2018. plkst. 22:31
Bianca canovic
Sveiki visiem. Esmu Bianca Canovic no Latvijas. Dievs man patiešām ir labs manā dzīvē, pirms cilvēki sacīja, ka nav pareizrakstības, lai atgrieztu savu mīļāko, bet šodien daudzi cilvēki tagad uzskata, ka ir viens un tas pats burvju lācis, kurš var atgriezties pie jūsu bijušā, kad jūs saskaras nepatikšanas un problēma ar afrikāņu saknēm un garšaugiem, mans lielais burvju tinējs ir beidzot atradis ceļu, daudzi ir sazinājušies ar viņu un viņš viņiem dod labus rezultātus, izmantojot viņa mīlestības burtus, šo burvestību, kas pazīstama kā Dr Isikolo, viņš ir viens no lielajiem burvestības Rietējs Āfrikā, pagājušajā mēnesī viņš dalījās ar augu izcelsmes zāles pasaulei, un tagad viņš ir labi atzīts par vienu no labākajiem burvestības avotiem Āfrikā, jums vairs nav jābaidās vai jāpārliecas par asarām tikai tāpēc, ka jūsu partneris pa kreisi, ja vēlaties sazināties ar viņu privāti, sazinieties ar viņu uz šo e-pastu zemāk: personolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196
18.08.2018. plkst. 21:05
Barbara Ogar
Tā ir mana liecība par labu Dr. Isikolo darbu, kas man palīdz ... Esmu Barbara Ogara. Un es atvainojos par to, ka to ievietoju tīklā, bet man vajadzēs, lai šis pasaules burvju rīkle, kas atveda atpakaļ manu vīru, kas mani atstāja pēdējos 2 gados, es beidzot satikās ar šo vīrieti emuāra vietnes publicēšanā, un viens no tiem ir palīdzības klients es visu paskaidroju viņam, un viņš man pastāstīja par burtnīcu, par kuru viņš bija dzirdējis, un viņš man iedeva e-pasta adresi, lai uzrakstītu vēstījuma autoru, lai pateiktu viņam savas problēmas. Tikai divas dienas mans vīrs atgriezās pie manis. Es tikai gribu pateikt paldies šim patiesajam un patiesajam burvju līstētājam, kungs, viss, kas jums teicis, ir noticis, un paldies tev. Lūdzu, es vēlos pateikt ikvienam, kurš meklē kādu risinājumu problēmai, es iesaku jums laipni konsultēties ar šo burvestību, viņš ir reāls, viņš ir spēcīgs un neatkarīgi no tā, kā tas notiek, jo tas, kas notiek, jo tas viss, par ko rakstīts man nāca iet. Jūs varat laipni sazināties ar viņu savā e-pasta adresē ir personalolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp vai Viber viņam par +2348133261196
01.08.2018. plkst. 20:05

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 19. augustā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Zobi ir vienīgā ķermeņa daļa, kas nespēj pati sevi izārstēt

Pasākumi

Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls – „Es esmu jūsu elks”. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē – gāž no...