Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Dariet visu tā, lai vīrietim ar jums ir viegli dzīvot!

Tikpat cītīgi, kā jūs centāties tēlot grūti pieejamo sievieti attiecību sākumā, tagad centieties, lai ar jums kopā būtu viegli! Esiet laipna, iejūtīga, pacietīga; mēģiniet nepievērst uzmanību viņa trūkumiem un stipriniet viņa pašapziņu – sakiet viņam, cik labi viņš izskatās, centieties skatīties uz visu no viņa viedokļa.

Skaidrs, ka jums gribas uzsprāgt katru reizi, kad mīlas valstībā kaut kas noiet greizi – mums visām ir bijuši sapņi par svētlaimīgu laulības dzīvi un burvīgām attiecībām. Bet jums tomēr jācenšas saglabāt mieru, būt nesavtīgai, citādi nebūsiet laimīgā princese.

Pieņemsim, ka jūs esat pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, bet pēdējā mirklī viņš piezvana un paziņo, ka aizkavēsies darbā, lai jūs paēdat viena. Jūs, protams, kļūstat nikna un jums gribas brēkt klausulē: „Bet es īpaši pagatavoju tavu mīļāko ēdienu!” Tā vietā jūs dziļi ievelkat elpu un nodūdojiet: „Beidzamajā laikā tas darbs tevi tiešām nomoka. Es lepojos ar tevi.” Apsoliet, ka pamasēsiet viņu, kad viņš pārnāks. Nestāstiet viņam, cik vīlusies jūs bijāt, nekļūstiet par kaulu zāģi! Paturiet prātā, ka viņš strādā tik daudz jūsu abu dēļ.

Pieņemsim, ka jums ir dzimšanas diena un jūs zināt, ka mīļotais jums gatavo kādu pārsteigumu, taču jums nezin kāpēc gribas saņemt tieši duci rožu. Tāpēc visu dienu trīcat un prātojat, vai nedot viņam kādu mājienu. Tad jūs dusmojaties par to, ka jums vispār tas nebūtu jāsaka, it kā viņš nevarētu uzminēt!
Tātad – ko jūs darāt? Pasakiet par savu vēlmi draudzenei vai nopērciet ziedus pati, bet nedomājiet par to vairs. Ievingrinieties būt priecīga par to, ko saņemat, nevis gaidiet, ka viņš piepildīs ikvienu jūsu romantisko sapni. Esiet pacietīga. Būs arī rozes, dzīve taču ir gara!

Kopumā atcerieties – viņš visu dienu strādā, lai ko jūs domātu par viņa darba grūtumu vai vieglumu. Nemetieties vīrietim virsū ar mājas nebūšanām, tiklīdz viņš ienācis pa durvīm.

Tas ne vienmēr ir viegli. Reizēm jums vienkārši negribas izskūt paduses vai pagatavot viņam siltas pusdienas, vai būt mīļai un jaukai. Iespējams jums ir pirmsmenstruāciju sāpes. Kā lai jūs palīdzat pati sev? Te noderēs jebkurš stresa mazinātājs – joga, meditācija, aerobika, skriešana, riteņbraukšana, teniss, brīvdienas pie dabas – lai no jauna jūs pozitīvi uzlādētu.
Jūs varat mēģināt arī lasīt garīgu literatūru, iesaistīties kādā pašpalīdzības grupā, ja jums kļūst pārāk grūti, ja redzat, ka patstāvīgi „piekasāties” pie sīkumiem. Lai ko jūs darītu, nedomājat, ka tā jūs pārveidosiet savu vīrieti.

Sliktajās dienās mēģiniet paturēt prātā, kāpēc esat kopā ar šo vīrieti, kāpēc apprecējāties. Pašā strīda karstumā apstājieties un atsauciet atmiņā visus tos neveiksmīgos nejaušos randiņus un šķietami bezgalīgo Īstā vīrieša meklēšanu. Tas jums palīdzēs strīdos nepateikt kaut ko zemisku, piemēram, „Kaut es tevi nekad nebūtu satikusi.” Neceliet gaismā pagājušos grēkus un ļaundabīgi nesakiet tādas frāzes kā :”Vai atceries, kā tu nokavēji manas māsas kāzas?” Pasakiet sev: „Es taču atradu Īsto vīrieti – vai tas nav svarīgāk?”
Te būs vēl daži padomi, kas jums var noderēt, veidojot patiesi veiksmīgas un noturīgas attiecības:

Nepārmeklējiet viņa drēbes, kabatas un atvilktnes, meklēdama lūpukrāsas nospiedumus, telefona numurus un tamlīdzīgi. Dariet savu darāmo – lasiet, vingrojiet, strādājiet.
Neatveriet viņam sūtītas vēstules, ja tās nav adresētas jums abiem. vestule.jpg - 17.82 KBTas pats attiecas arī uz īsziņām viņa telefonā. Ir dabiski domāt, ka tas, kas ir vīra vai drauga, ir arī jūsu, bet ne jau jums tas jāizlemj. Jo mazāk jūs izrādīsiet ziņkārību, jo vairāk viņš vēlēsies pastāstīt – ar laiku.

Centieties nekliegt. Dažām sievietēm, kas ir emocionālākas nekā citas, tas nenākas viegli. Piemēram, kad viņš visu pēcpusdienu skatās sporta pārraidi, nevis palīdz jums uzkopt māju, dusmu brīdī nekad neslēdziet ārā televizoru. Laipni pasakiet viņam, ka jums vajadzīga palīdzība. Ja viņš tomēr spītīgi paliek pie aparāta, lieciet viņam mieru. Pasakiet sev: „Tas ir sīkums.” Tas nav tik nozīmīgi. Ja jūs katru reizi zaudēsiet savaldīšanos, kad kaut kas nenotiks pēc jūsu prāta, tad tas tik un tā neko nedos.

Neatturiet mīļoto no tā, ko viņš patiešām vēlas, piemēram, no brīvdienu slēpošanas kopā ar draugiem.pavel.jpg - 22.26 KB Viņam vienmēr jājūtas brīvam. Viņš nedrīkst par jums domāt kā par tādu cilvēku, kas liedz viņam prieku tikai tāpēc, ka tas nozīmē īslaicīgu šķiršanos. Necentieties viņu vadīt un kontrolēt. Atcerieties – ar mums kopā ir viegli!

Pastāvīgi mēģiniet izrādīt, ka jūs esat ar viņu pilnīgi apmierināta, tāpat kā ar sevi un pasauli. Jums būs mazāk grumbu un mazāk sāpēs mugura, retāk pati jutīsiet stresu. Viņš iekāros jūs vēl vairāk, ja būsiet tā pati sieviete, ar kuru viņš reiz gāja uz randiņiem – būtne, kas atšķiras no visām citām, dzīvespriecīga un bezrūpīga jauna dāma.

Izbrīvējiet laiku veselīgai mīlas dzīvei un lai jūsu kopā pavadītais laiks būtu ar kvalitātes zīmi!_41320558_couple_corbis.jpg - 7.96 KB Mēs saprotam, ka pēc grūtas darba dienas, iepirkšanās, aerobikas nodarbības un tā tālāk, jūs varbūt negribēsiet nodarboties ar vētrainu seksu vai arī kopā skatīties futbolu. Kad jūs tikko sākāt satikties, jūs gribējāt viņam patikt, tāpēc darījāt visu, lai jūs būtu kopā, viņš jūs bildinātu. Nu, kad viņš ir jūsu mīļotais vīrietis vai vīrs, jūs uzskatāt, ka jums vairs nav jāpūlas tik ļoti.

Tiesa, jums nav tik stingri jāievēro noteikumi kā pirmajos trijos mēnešos. Bet tas nenozīmē, ka varat kļūt savtīga, neiejūtīga vai slinka. Paturiet prātā, jūs vēlaties, lai jums būtu labas attiecības, veiksmīga laulības dzīve.

Komentāri (245)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
nakisha
Sveiki, mans vārds ir nakisha, es gribu, lai jūs visi pievienotos man, lai pateiktos šim cilvēkam par manu mājas atjaunošanu ar savu bijušo vīru, kurš 5 gadus izgāž mani par citu sievieti, sākumā es nekad neticēju, ka DR OGUDUGU varēs man palīdzēt atgūt atpakaļ mana EX HUSBAND no šīs otras sievietes, bet tāpēc, ka es joprojām mīlu viņu un man vajag viņu dzīvē. Es strādāju un sekoju DR OGUDUGU instrukcijai un mani pārsteidz, ka pēc 3 dienu laika, kad izspēlēju burvestību un strādāju ar DR OGUDUGU, mans EX HUSBAND sauca es aicinu mani piedot un aizmirst visu, ko viņš man ir darījis, ka viņš joprojām mani mīl ... tagad es un mans vīrs kopā satiekamies un mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu jauno dzīvi ... pateicoties DR OGUDUGU par liels darbs, ko viņš ir darījis man. Es apsolu vienmēr dalīties savā labajā darbā visai plašajai pasaulei un, ja kāds no turienes nokļūst cauri jebkurām grūtībām, lūdzu, sazinieties ar viņu pa e-pastu: drogudugusolutionspell@gmail.com vai WhatsApp +2349097050691 Viņš arī specializējas uz sekojošām problēmām (1) Ja vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ. (2) ja jums vienmēr ir slikti sapņi. (3) Jūs vēlaties tikt reklamēts jūsu birojā. (4) Vēlaties, lai sievietes / vīrieši darbotos pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) Vēlaties sasiet savu vīru / sievu uz mūžu Tavs. (8) Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Augu kopšana.  sazinieties ar DR OGUDUGU, izmantojot savu e-pasta ziņojumu par kopējo risinājumu drogudugusolutionspell@gmail.com
25.06.2019. plkst. 16:28
elizabeth
Sveiki draugi, es esmu Elizabeth Anders. Es esmu jauns šeit, īsti nezinu, kā šeit darbojas, bet es šeit izlasīju labus komentārus, un es arī nedaudz pievienošu savu dzīvi, jo tas būs noderīgs daudziem no mums šeit, meklējot atbildes un risinot attiecības ar problēmām Pēc četrus gadus ilgas attiecības ar Andersonu, viņš ar mani sabruka, es darīju visu, lai saņemtu viņu atpakaļ, bet viss bija veltīgi, es gribēju viņu tik daudz tāpēc, ka man ir mīlestība uz vīru, es viņam jautāju visu Es solīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju savu attiecību problēmu manam drauga kolēģim darba vietā, un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar mīlas spēļu mīļāko, kurš varētu man palīdzēt izveidot mīlestības spēli, lai padarītu cilvēku mājās pie manis, bet es esmu tāds, kas nekad nav dzīvojis maģijā , Man nebija citas izvēles, es deva to izmēģināt, es nosūtīju pareizrakstības kanālu, un viņš man teica, ka nav nekādu problēmu, ka viss būs labi trīs dienu laikā, mans ex atgriežas pie manis trīs dienu laikā, profesors Pellars, kas bija burvestība. pareizrakstība gaisā un katru otro pareizrakstības šarmu savā templī manā vārdā nakts vidū. Pārsteidzoši otrā diena bija ap pusdienlaiku. 16.00. Es saņēmu telefona zvanu no nezināma numura, mans bijušais vīrs mani sauca, es biju tik pārsteigts, ka atbildēju uz manu telefona zvanu, redzot, ka tas bija mans vīrs, mums bija ilga saruna, un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl jo viss bija nepareizi viņa vainas dēļ, viņš teica, ka vēlas, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani tik ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, un tas atkal sāka dzīvot kopā līdz šodienai. Kopš tā laika es apsolīju dalīties ar saviem labiem ziņu rezultātiem ar mīlestības spēlēm, kas lieliski darbojas bez jebkādām blakusparādībām. Man ir šāds stingrs nodoms, ka kāds, kas zinu, kam ir problēmas ar att
20.06.2019. plkst. 20:44
safa
Sveiki visi, mans vārds ir Safa El Sadat, es esmu precējies 20 gadus ar savu vīru, un mums ir divi puiši, vecākais - 16 un jaunāks - 11 gadi. Mans vīrs mani ļoti mīlēja, bet nonāca pie brīža, kad viņš bija iesaistīts attiecībās ar sievieti, kas ir viņas asociētais. Es nekad to iedomājos, bet tādā veidā, ka viņa attieksme pret mani un bērniem tika mainīta, viņa treniņu aizkavēšanās lika man domāt par šo jautājumu. Pat manas dienas 20 gadu jubilejā es saglabāju sevi no seksa, kā mēs apsolām lai to izdarītu kāzu gadadienas dienā, 15 dienas pirms kāzu jubilejas, viņš atzina, ka viņam ir sekss ar līdzstrādnieku. Viņš to nogādāja pie gultas, kad es strādāju, kas nozīmē, ka manas sajūtas viņam bija pilnīgi bezvērtīgas, mana garīgā situācija ir pilna ar agoniju, es domāju, ka es nevaru aizmirst un atgūt sāpes, šī sieviete pilnībā kontrolēja to un es nekad neesmu vēlējies to darīt ar Vardarbību, viņa vēlas uzvarēt pār mani pēc šķiršanās, viņa teica, ka viņa ir greizsirdīga par mūsu attiecībām, un tā mani sagrauj, ņemot manu vīru. Man tas bija jāapspriež ar draugu, kurš man jautāja, lai atrastu pareizu pareizrakstību, pirmkārt, es nekad neticēju šajā Cast Spelling, bet man tas jāpierāda, līdz es atnācu uz PROFESSOR PELLAR e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem paņemt muguru un palīdzēt regulēt attiecības un padarīt cilvēkus laimīgus savās attiecībās un citos stāstos par garīgām slimībām, un vairāk, es viņam paskaidroju savu situāciju un palīdzēja man veikt dažas lūgšanas, dažus garšaugus un saknes un mazu upuri, ko es darīju, un 3 dienu laikā viņš vērsās atvainoties, un tas bija tikai brīnums man, es esmu laimīgs, ka man palīdzēja, un es varu lepni teikt, ka mans vīrs tagad ir ar mani atkal un viņš tagad ir mīlestībā ar mani kā nekad agrāk. sazinieties ar PROFESSOR PELLAR PELLAR uz e-past
16.06.2019. plkst. 08:19
susan
Lūk, ko šie lielie pareizrakstības riteņi man ir darījuši. Es nekad neticu burvībai, līdz es biju kārdināts to izmēģināt. Man un manam vīram bija daudz kopīgu problēmu. Viņš ne vienmēr padarīs mani laimīgu, jo viņš ir iemīlējies citā sievietē ārpus mūsu laulības. Es esmu centies pārliecināties, ka mans vīrs atstāj šo sievieti, bet jo vairāk es viņam runāju, jo vairāk viņš mani skumj, tāpēc mana laulība nonāca laulības šķiršanā, jo viņš man to nedod. Tātad ar visām šīm sāpēm un bailēm es nolēmu sazināties ar šiem pareizrakstības ritentiņiem, lai redzētu, vai lietas sāk strādāt starp mani un manu vīru vēlreiz. Šī burvība BABA ENIOLA man teica, ka mans vīrs patiešām ir liels, ka viņš bija burvīgs burvīgs, tāpēc viņš man teica, ka darīs visu, kā parasti. viņš turpināja un nodeva pareizrakstību man, pēc 3 dienām viņš nodeva burvestību uz manu vīru. Viņš pilnībā mainījās. Viņš man atvainojās un sacīja, kā viņš izturējās pret mani, ka viņš nezināja, ko viņš dara. Es un mans vīrs atkal esam kopā, un es patiesi pateicos BABA ENIOLA par to, ka man kādreiz atdeva savu vīru, es visi gribu sazināties ar viņu tiem, kuriem ir problēmas saistībā ar laulībām un attiecību jautājumiem, viņš to atrisinās. Viņa e-pasta adrese ir šeit: babaeniola083@gmail.com WhatApp NO: +2348161839132
16.06.2019. plkst. 06:50
Brianna Owen
Šogad 2019. gads man bija tik svētīgs, ka Dievs man ir devis iemeslu atkal dzīvot laimīgi pēc tam, kad trīs mēnešus bija sabojāta sirds, kad mans vīrs mani atstāja novārtā un atgriezās pie sava mīļotāja. Es cietu un izbraucu visu veidu emocionālo spīdzināšanu, jo es nevarēju saņemt nekādu palīdzību, lai saņemtu manu vīru atpakaļ, kamēr mans kolēģis, kurš man deva savu pilnīgu pārliecību par to, ka viņš var palīdzēt man. Es sazinājos ar Dr Wealthy, un es uzklausīju viņa vārdus un sekoju instrukcijām, ko viņš man devis. Vai jūs varētu uzskatīt, ka mans vīrs atgriezās mājās 12 līdz 16 stundu laikā, kā viņš teica, un šodien mana laulība ir atjaunota un es esmu tik pateicīgs, pateicīgs un pateicīgs Dievam par Dr Wealthy izmantošanu, lai saņemtu savu vīru atpakaļ pēc 3 mēnešiem salauzta laulība. Vai ir kāds, kas tur ir nepieciešams, lai atgrieztos pie viņa vai viņas mīļākā vai vajag jebkāda veida palīdzību? Tad es iesaku jums sazināties ar Dr Wealthy tagad, izmantojot savu e-pasta ID: wealthylovespell@gmail.com VAI varat arī uzzināt viņu par +2348105150446, lai iegūtu vairāk informācijas. Dievs jūs svētī
01.06.2019. plkst. 19:49

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 26. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Zilai krāsai ir nomierinošs efekts, jo tā liek smadzenēm izdalīt nomierinošos hormonus

Pasākumi

29.aprīlī sāksies biļešu tirdzniecība uz Sīla koncertu Rīgā

29.aprīlī visās „Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās sāksies biļešu tirdzniecība uz britu dziedātāja un komponista Sīla (Seal) koncertu, kas notiks 29.jūnijā multifunkcionālajā...