Kā apvienot modi un vīrišķību?

Kā apvienot modi un vīrišķību?

Modes pamatuzdevums ir akcentēt ķermeņa pievilcību. Patiesībā labs apģērbs vīrietim ir tāds pats ierocis, kā putnam krāšņs apspalvojums sievišķā dzimuma pievilināšanai. Tiesa, apģērbs nedrīkst aizēnot valkātāja patieso būtību un dzīves uzskatus.

Tas nozīmē, ka nav vajadzīgs akli sekot jaunākajām Ņujorkas, Milānas vai Parīzes tendencēm. Tā vietā jāizveido savam dzīves veidam un personībai atbilstošs stils, rūpējoties par to, lai tas nekļūtu ārišķīgs. Citiem vārdiem sakot – vīrietim jāatrod līdzsvars starp modi un vīrišķību.

Atrodiet savu stilu

Lai gūtu panākumus, vispirms ir jāatrod pašam sev atbilstošākais stils. Jāņem vērā vecums, nodarbošanās un personīgie uzskati.

Piemēram, ja strādājat radošā nozarē, garderobē varat iekļaut modernus, internacionālos apģērbus ar gludām līnijām, monohromatiskām krāsu paletēm un interesantiem akcentiem.

Ja ikdienā daudz jāstrādā ar klientiem vai plašu cilvēku loku, jāizvēlas konservatīvāka pieeja. Taču vārds „konservatīvs” nenozīmē, ka katru dienu jāstaigā tumšā uzvalkā vai golfa tērpā. Labu iespaidu atstās bleizeris un neformālas, taču klasisks (piemēram, medību stila) bikses.

Tie, kas kaut ko saprot no modes, novērtēs individualitāti, nevis dzīšanos pakaļ jaunākajiem modes untumiem. Un – ja savu stilu esat atradis, tad turieties pie tā un savu garderobi veidojiet atbilstoši.

Iepērcieties kopā ar sievieti

Sieviete, kas jūs pazīst un zina, ko sieviete novērtē vīrieša izskatā, ir vislabākais padomdevējs. Pirmkārt, viņa orientējas modē un krāsu un apģērbu kombinācijās, kā arī zina audumus un zīmolus. Otrkārt, viņa ļaus izvēlēties pareizos piegriezumus un līnijas, kas izcels tieši jūsu vīrišķīgākās un pievilcīgākās ķermeņa daļas.

Pareizi izvēlēti džinsi, atbilstoša žakete un atbilstošas krāsas – to visu palīdzēs atrast zinoša sieviete. Turklāt viņas padomi ļaus atšķirties no uz ielas redzamajām „pelēcībām”. Turklāt, kad sievietes ierauga labi ģērbtu vīrieti un viņu apbrīno, to pamana arī pārējie vīrieši – un tas jau ļauj jūsu pašapziņai augt un augt...

Lūkojieties pāri robežām

Ieskatieties arī citu zemju vīriešu paradumos un iecienītajās tendencēs. Piemēram, labāko piemēru vīriešu ģērbšanās ziņā rāda jūsu „sugas brāļi” no Rietumeiropas (vācieši, francūži). Viņi zina, kas ir vīrišķība (atšķirībā no bezpersoniskajiem amerikāņiem (runa nav par izklaides industrijas zvaigznēm)).

Eiropā mode ir attīstīta nozare un vīrieši šeit mīl labi ģērbties. Beisbola cepures un plati džinsi šeit nav cieņā. Turklāt pat džinsu bikses eiropieši prot gudri apvienot ar ādas kurpēm, nevis sporta apaviem. Salīdzinot ar citiem kontinentiem, Eiropā stiprais dzimums modei velta vairāk laika, naudas un pūļu. Iesakām izlasīt pāris vīriešu žurnālus, paskatīties Eiropas filmas un pastaigāties pa Berlīnes, Parīzes vai Briseles ielām.

Interesē par modi nedalieties ar citiem vīriešiem

Sava stila un modes meklējumi nav tēma, par kuru pļāpāt ar citiem vīriešiem. Ja izteiksiet citam vīrietim, ka jums patīk viņa kurpes, tas būs pieņemami. Toties, ja pajautāsiet to zīmolu vai iegādes vietu, tas neko labu par jums neliecinās.

Vīriešu mode

Reiz mūsu modernajā kultūrā bija pienācis tāds brīdis, ka stilīgākie un aktuālākie vīriešu apģērbi patiesībā lika viņiem izskatīties sievišķīgi un nevīrišķīgi... Tomēr ikviens īsts vīrietis zina, ka tas viss ir mākslīgs kults, un ka patiesībā apģērbam ir jāsaskan ar paša būtību, nevis muļķīgiem reklāmas klipiem TV.

Komentāri (6)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:16
Leands
Ker to..
28.07.2016. plkst. 14:17
armands
armijas kamuflazas krasas bikses
13.09.2014. plkst. 12:45
666
Andza- kamuflāžas krāsās...
08.11.2013. plkst. 00:40
Andza
Kas pie joda ir medību stila bikses?
13.09.2013. plkst. 16:00

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mēle ir vienīgais muskulis jūsu ķermenī, kas ir pievienots tikai no vienas puses

Pasākumi

Dima Bilan nevēlas mainīties – ne uz labo, ne uz slikto pusi

Neskatoties uz to, ka Krievijas jaunais estrādes mākslinieks Dima Bilan Latvijā viesojās šī gada februārī, 21. jūnijā visiem Ogres iedzīvotajiem un Dima atbalstītājiem bija iespēja...