Stila ikona – Deivids Bovijs

Stila ikona – Deivids Bovijs

Kāpēc viņš ir ikona?

Teikt, ka Deivids Bovijs ir bijis modes etalons dažādos laikos, nozīmē nepateikt neko. Teikt, ka viņš pārstāv tradīcijas, vienlaikus esot solīti priekšā jaunākajām vēsmām, jau nozīmē pateikt kaut ko vairāk par šī cilvēka ietekmi, nozīmīgumu un svarīgumu vīriešu modes jomā!

Patiesība ir tāda, ka Deivids Bovijs ir modes ikona jau tik ilgu laiku, ka pats kalpo par ikonu citām modes slavenībām, tāpēc ir uzskatāms par vienu no izcilākajiem šajā jomā. Kamēr citi mūziķi un mākslinieki bieži vien izveido jaunu personāžu albumam vai tūrei, to pametot aizmirstībā pēc ierakstu un biļešu pārdošanas, Bovijs un viņa daudzās sejas ir daļa no paša mākslinieka uzskatiem par mākslu, teātri, kultūru un sevi pašu.

Bovijs var izvēlēties specifisku dizaineri un jaunu uzvalku kādam speciālam notikumam vai tēlam (piemēram, kā viņš to ir darījis ar Thom Browne un šī dizainera uzvalku līniju, kurai raksturīgas īsākas piedurknes un bikšu staras, kas atklāja mūziķa kājas bez zeķēm), taču viņš vienalga būs un paliks Deivids Bovijs! Viņš valkā dažādu apģērbu, taču nekad – kostīmus.

Bovija stils

Ja vēlaties ģērbties kā Deivids Bovijs, pirmais noteiktums ir tāds, ka jums rūpīgi jāpārdomā ikviena detaļa. Katrs mākslinieka stils vai inkarnācija ir radies rūpīgu apdomu, plānošanas un izpildes gaitā. Pats galvenais – neviena detaļa, sākot ar kurpju šņorēm un beidzot ar matiem, nedrīkst būt piemirsta.

Otrs noteikums – drēbēm jāizskatās tā, it kā tās no rīta būtu paņemtas blakus gultai esošajā skapī... Varbūt tas gluži nesaskan ar vārdu „stils”, taču Deivida Bovija raksturīgākā iezīme ir pašpārliecinātība.

Viens no satriecošākajiem Bovija imidžiem, pie kura viņš ik pa laikam atgriežas, ir baltais uzvalks. Tas sākās kā Thin White Duke personāžs 70. gados, transformējās par Anglijas lauku džentlmeni 80. gados un turpinās vēl šodien, jo balts uzvalks tā nekad īsti no modes nav izgājis.

Piegriezumi un audumi baltajam uzvalkam, bez šaubām, ir evolucionējuši, taču mūžīgais dumpinieka garš, kas jums jāpauž, velkot šo Bovija apģērba gabalu, noteikti nav.

Ejiet uz pilnu banku, velkot baltu Banana Republic uzvalku ar baltu kreklu, kā arī baltas Bucks kurpes un pat baltas zeķes! Varbūt plecu aprises un pogas gadu gaitā ir mainījušās, taču imidžs viennozīmīgi atgādina Deividu Boviju!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:19

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Auglis ar vislielāko kaloriju saturu ir avokado

Pasākumi

Ziemassvētki tad un tagad

Ziemassvētki – laiks, kad diena ir visīsākā un nakts – visgarākā. Pēc Ziemassvētkiem saulīte sāk atgriezties un dienas stiepjas garākas....