Kā izvēlēties odekolonu

Kā izvēlēties odekolonu

Odekolona izvēle nav viegls uzdevums. Līdzīgi kā izvēloties uzvalku, arī odekolona iegādes gadījumā jāvadās pēc savas personības un dzīvesveida.

Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem ir pamata aromāts, kas patīk pašam lietotājiem. Gandrīz katrs vīriešu odekolons ir bāzēts uz stipriem muskusa, sandalkoka vai citrusaugļu aromātiem, kas tiek papildināti ar vieglākiem garšvielu un zālaugu toņiem.

Pareizi izvēlēta odekolona lietošana saskaņā ar jūsu dzīvesveidu radīs labāku pirmo iespaidu nekā jebkurš rokasspiediens.

Iepazīstieties ar izplatītākajiem vīriešu dzīvesveidu tipiem un tiem piemērotākajiem odekoloniem.

Sportiskais vīrietis

Sportiska un aktīva dzīvesveida piekopšana vēl nenozīmē, ka jums jāsmaržo pēc sporta kluba ģērbtuves vai veciem trenažieriem. Ja izvēlēsieties pareizu odekolonu, īstais aromāts ļaus pastiprināt jūsu dabisko šarmu un sniegs sievietei iespaidu par jums kopumā. Ja sieviete izrādīsies līdzīgi domājoša, panākumi garantēti.

Labākā izvēle:

Versace Pour Homme:

Versace.jpg - 4.39 KB

Jauneklīgs sajaukums, kura pamatā – muskuss, bet virspusē – citronliāna. Vīrietim zem 30 šis odekolons piešķirs uzvarētāja aromātu jebkurā situācijā.

Acqua Di Gio (Giorgio Armani):

giorgioarmani.jpg - 3.24 KB

Silta Vidusjūras dvesma uzaust atmiņā, sastopoties ar šo odekolonu. Augšējie citrusaugļu toņi liegi pārklāj dateļplūmju un citronliānu sajaukumu.

Šī ir īstā izvēle jebkuram 20gadniekam. Odekolona maigajiem virstoņiem ir spēcīga, garšvielu nokrāsām bagāta pamatne, kas sniedz patiešām enerģisku aromātu.

Jaunais profesionālis

Neraugoties uz savas karjeras ritējumu, jums ir jādara viss, lai sevi pēc iespējas pārliecinošāk prezentētu profesionālajā vidē. Tas nozīmē, ka vīrietim jābūt labi koptam un tā aromātam jāiemieso patiesas rūpes par darbu. Un šajā gadījumā laba odekolona izvēle kļūst par nozīmīgu jūsu dzīves daļu.

Labākā izvēle:

The One (Dolce&Gabbana):

DG.jpg - 6.06 KB

Spēcīgie ciedra un tabakas pamata toņi rada labu bāzi koriandra un bazilika nokrāsām. Šis neparastais sajaukums nav tik ļoti piemērots vecāka gadagājuma vīriešiem, taču jaunam profesionālim laba iespaida radīšanai ir pašā laikā.

Paul Smith Extreme Cologne:

paulsmith.jpg - 6.52 KB

Pārdrošais Paul Smith ir radījis vieglāku smaržu jaunam karjeras censonim. Ja jums bez tipiska kompānijas darbinieka būtības piemīt arī radoša kreatīvā puse, jūs esat atradis savu iekšējo ES Paul Smith Extreme Cologne flakonā. Garšvielu nokrāsu saplūšana nodrošina aromāta mainīgumu dienas garumā, jo citronliāna kopā ar rozmarīnu ļauj dzīvot muskatriekstu un kardamona aromātiem.

Vīrišķīgais vīrietis

Būt vīrietim ir sarežģīts uzdevums, taču šie odekoloni jums sniedz vēl vienu rakstura šķautni, kas raksturīga patiesi vīrišķīgam vīrietim. Tie ir nelokāmi un stingri, turklāt izteikti stoiski caur saviem koka un zemes pamata toņiem. Šis odekolona veids ir cieņas apliecinājums pagātnei, kad īsta vīrišķība bija nenovērtējams dārgums.

Labākā izvēle:

Yves Saint Laurent L’Homme:

YSL.jpg - 4.57 KB

Zālaugu virstoņi patīkami papildina tradicionālo garšvielu un koksnes aromātu, kas raksturīgs Yves Saint Laurent kolekcijām. Lai arī šī dizainera kolekcijas parasti netiek raksturotas kā izteikti vīrišķīgas, L’Homme ir radīts kā jauns pašapliecināšanās veids mūsdienu sarežģītajam vīrietim.

Gucci (Gucci):

gucci.jpg - 4.36 KB

Ja kādu no odekoloniem varam nosaukt par patiešām kompleksu aromātu apvienojumu, šis ir īstais. Ciedra koka un pačūlija apakštoņi ļauj izpausties garšvielu (citronliānas, melno piparu) nokrāsām kopā ar tabaku, lai pēc tam izceltu zālaugu virstoņus. Šāds kompleksums ir par daudz vīrietim 20gadniekam, tāpēc šo odekolonu iesakām vīriešiem, kam tuvojas 40. Tas piemērots ikvienam, kurš apjauš pasaules sarežģītību un tajā valdošās pretrunas.

Pilsētnieks

Dzīvojot pilsētnieka dzīvi vienmēr jābūt gatavam jebkuram dzīves pagriezienam, ko nesīs viens vienīgs telefona zvans. Tas nozīmē, ka jums jāizvēlas odekolons, kas ļaus apmeklēt sapulces, iet pusdienās vai uz ballīti. Svarīgākais padoms – izvēlieties flakonu, kurā mājo spēcīgi zaļā ciedra vai zaļo citronu aromāts, kas spilgtina pelēko dzīvi starp betonu un stiklu.

Labākā izvēle:

Calvin Klein Meh-Euphoria:

calvinklein.jpg - 4.6 KB

Brazīlijas sarkankoks, pačūlija un dzintars veido pamatni ciedra lapu un melnā bazilika toņiem. Pievērsiet uzmanību – jau atkal runājam par pačūliju, kas kļūst aizvien populārāka odekolonu apakštoņu izmantojumā jaunākiem vīriešiem piemērotos produktos, jo viņi vēl nav nobrieduši nopietnākiem aromātiem.

Hermes D’ Orange Verte Cologne (Hermes):

Hermes.jpg - 6.13 KB

Franču klasika, kas noturības ziņā pārspēj visus. Perfekta noturība visas dienas garumā! Ja esat mazliet noguris no moderno odekolonu sarežģītības vai arī jūsu diena ir mainīga (variējot starp formāliem un neformāliem pasākumiem), Hermes D’ Orange Verte ir vērts pamēģināt.

Smarža dzīvei

Gluži kā gluds skuvums, kārtīgs uzvalks un laba frizūra padara vīrieti par vīrieti, pareiza odekolona izvēle atbilstoši dzīvesveidam ir nozīmīgs solis.

Aizmirstiet par aromātu, kas liek ļimt sieviešu ceļgaliem – attiecībā uz odekolonu jums jābūt sev pašam. Turklāt ikviena sieviete to novērtēs!

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:46
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:59
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:19
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:18

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Visefektīvākais līdzeklis, lai pamostos, ir nevis kofeīns, bet āboli

Pasākumi

Noskaties Lienes Šomases pirmo videoklipu “Jauna diena”

No 22. maija jaunajā “Mūzikas video” kanālā ir skatāms dziedātājas Lienes Šomases pirmais oficiālais video klips dziesmai “Jauna diena”. Klipa režisors ir pieredzējušais mūzikas...