Kā izskatīties miljons dolāru vērtam – 2. daļa

Kā izskatīties miljons dolāru vērtam – 2. daļa

Pateicoties 1. daļai, jūs esat uzzinājuši galveno informāciju par uzvalkiem un apģērba ziņā visu noslīpējuši līdz perfektumam. Jūsu mati izskatās satriecoši, jūsu āda ir gluda kā zīds. Taču tas vēl nav viss – reizēm viens nepareizi izvēlēts aksesuārs vai sabojāt visu labi iesākto. Lai tā nenotiktu, izlasiet arī pārējos padomus!

Trešais solis – Aksesuāri

Tātad, drēbes jums jau ir. Ko tagad? Aksesuāri patiesībā ir viena sarežģīta lieta, kas prasa iemaņas un zināšanas.

Rokas pulkstenis – ļoti svarīgs aksesuārs. Sievietes, pētot vīrieti, vispirms meklē divas lietas – laulības gredzenu pirkstā un pulksteni uz rokas. Tas nozīmē to, ka viņas vairāk interesē stils un izskats, nevis bankas konts.

Pulkstenis par vīrieti spēj pateikt daudz informācijas un ir uzskatāms par personības raksturotāju. Breitling pulkstenis? Hm, jūs nesen esat sācis pelnīt lielu naudu, jūs dzerat Moet un jūsu sapņu auto ir BMW M3.

Jā, iespaids ir tieši šāds, bet vai tas ir tas, kas nepieciešams? Par to pašu naudu varat iegādāties lielisku Šveices pulksteni. Balts metāls, ādas siksniņa un apaļa ciparnīca- izklausās vienkārši, bet patiesībā liecina par izmeklētu stilu. IWC saka, ka jums pašam pieder kompānija un jūs braucat ar Maserati (kaut arī tā nav!).

Pulkstenim nav obligāti jābūt dārgam. Jūs varat nopirkt lietotu pulksteni interneta izsolē. Jāpiebilst, ka ar lietotiem pulksteņiem ir trakoti interesanti – jauns Rolex tiek uzskatīts par izcilu aksesuāru, ja valkātājs ir vismaz miljonārs, turpretim lietots modelis jau skaitās stilīgs arī pārējiem.

Rotaslietas – Nē. Pulkstenis ir aksesuārs un laulības gredzens neskaitās. Nekas cits nav pieļaujams. Nekas.

Somas – Mugursomu vīrietim nav pieļaujams valkāt nekādos gadījumos, pat ja ejat uz sporta zāli uzreiz pēc darba. Šobrīd tirgū ir daudz skaistu, praktisku vīriešu ādas somu, no Mulberry līdz Zara. Ja nēsājat līdzi laptopu, aizmirstiet par lētajām neilona datoru somām – tā vietā nopērciet labu ādas somu speciāli datoram.

Kaklasaite – Vislabāk – bez kaklasaites. Taču tā kā daudziem no mums tās ir jāvelk darba vajadzībām, ir vērts sekot diviem principiem:
1.    Mezglam vienmēr jābūt ideālam!
2.    Ļoti svarīgs ir audums. Lēta kaklasaite arī izskatās lēta un mezglam ir jābūt ciešam, nevis vaļīgam.

Josta – Ja jūs velkat šūdinātu uzvalku, josta nav nepieciešama. Ja velkat parastu, tai jābūt no ādas, jāsaskan ar kurpēm un jābūt rotātai ar plānu sprādzi.

Ceturtais solis – Kurpes

Bieži vien apavi izbojā iespaidu pat par ļoti labi ģērbtu vīrieti. Sievieti noteikti pārņems liels sarūgtinājums, laižot acis lejup no ideālas frizūras, perfekta uzvalka līdz noplukušām, pārāk neatbilstošām vai kā citādi nepiemērotām kurpēm.

Zole – Šis elements ir svarīgāks, nekā jūs varat iedomāties. Zolēm noteikti ir jābūt no ādas, nekas cits nav pieļaujams. Skatoties uz kvalitatīvu kurpi, zolei nav jābūt redzamai – tas nozīmē, ka tai jābūt pēc iespējas plānākai.

Augšējā daļa – Jo mazāk ādas gabalu ir izmantoti kurpē, jo labāk. Perfekta kurpe ir veidota tikai no viena nesadalīta ādas gabala, ar vienu vienīgu šuvi papēdī. Noteikti nepērciet kurpes ar lielām sprādzēm vai muļķīgiem rotājumiem. Un kurpēm vienmēr jābūt tīrām!

Stils & Krāsa – Pieturieties pie tradicionālā stila – nekādu četrstūrainu papēžu, nekādu asu purngalu. Ja ar zoli un ādu viss ir kārtībā, pārsvarā derēs visu stilu kurpes. Uzdrošinieties būt mazliet atšķirīgi – brūnas kurpes piestāv visiem pelēkajiem toņiem un rada pareiza stila izvēles iespaidu. Melnām kurpēm vienmēr jābūt apvienotām ar melnu uzvalku. Velkot tumši zilu uzvalku, izvēlieties tumši brūnas vai koši sarkanas kurpes.

Domājot par kurpēm, paturiet prātā arī zeķes. Pārāk garas zeķes ir galīgi garām! Izvēlieties zeķes, kuru garums ir līdz potītēm, lai sēžot pārējiem nav jāskatās uz jūsu spalvainajām kājām. Un nebaidieties no krāsu akcentiem – uzvalka izvēlē jāpieturas pie klasikas, tāpēc ļaujiet zeķēm būt interesantākām.

Piektais solis – automašīna

Tā, nu jūs izskatāties perfekti – mugurā fantastisks uzvalks, ap roku dārgs pulkstenis un kājās – lieliskas kurpes. Dodoties prom no restorānā, sievietes nolūkosies jums pakaļ, tāpēc ir svarīgi iespaidu par sevi izturēt līdz galam. Tas ir paveicams, iesēšoties stilīgā auto.

Protams, tikai daži no mums var atļauties Ferrari vai DB9, taču arī lietoti auto (Mercedes, Aston Martin) izskatās lieliski. Katrā ziņā labāk par Porsche, kas sievietei liek domāt, ka vīrietim ir nauda, bet nav radošas iztēles...

Margarita Tečere reiz teica”: Vīrietis, kas pēc 26 gadu vecuma joprojām braukā ar autobusu, var uzskatīt sevi par neveiksminieku”. Tiesa, dzīvojot mūsdienās modernā lielpilsētā automašīna ne vienmēr ir praktiska. Tāpēc, lai atstātu satriecošu iespaidu, ierodoties uz ballīti vai pasākumu, auto uz pāris dienām varat noīrēt!

Kā redzat, ne viss labā izskata noslēpums slēpjas makā – pūles, pārliecība un laba stila izpratne ir tas, kas vajadzīgs. Beidzot jūs esat gatavs izskatīties kā miljons dolārus vērts, tos neiztērējot!

Komentāri (13)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Rose
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai WhatsApp 2348105150446
18.11.2019. plkst. 09:43
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 09:02
Lucy
Sveiki, puiši, kā es saņēmu savu bijušo vīru ātri, Dr.Padman mīlēja pareizrakstības lietus tiešām darbojās! Mans vīrs pirms trim mēnešiem atstāja mani pie citas sievietes, un kopš tā laika mana dzīve ir piepildīta ar sāpēm un bēdām, jo ​​viņš bija mana pirmā mīlestība, ar kuru es pavadīju visu savu dzīvi. Mans draugs man teica, ka viņš redzēja dažus pareizrakstības runātāja, kura nosaukums ir Dr.Padman, liecības, ka viņš dažu dienu laikā var atgriezt mīļāko, es to iesmējos un sacīju, ka mani neinteresē, bet tāpēc, ka mans draugs mani mīlēja, viņa konsultējās ar lielo priesteri manā vārdā un ar lielāko pārsteigumu pēc 11 stundām vēlāk mans vīrs man pirmo reizi piezvanīja pēc trim mēnešiem, ka viņš man pietrūkst un ka viņam ir tik žēl par katru lietu, kuru viņš man lika pārdzīvot.Viņš ieradās atpakaļ pie manis, un tagad mēs esam laimīgi kopā. Es joprojām tam nespēju noticēt, jo tas ir ļoti neticami. Paldies Dr.Padman, ka atvedat manu mīļāko un arī manu jauko draugu, kurš iejaucās manā vārdā, jebkuram, kam varētu būt nepieciešama šī lieliskā Dr palīdzība, šeit ir e-pasta adrese: padmanlovespell@yahoo.com, varat arī viņam piezvanīt vai pievienot viņu vietnē Whats-app: 2348053823815,
24.09.2019. plkst. 01:19
Clinton Brown
Pieteikties aizdevumam Es esmu Clinton Brown, Private Piedāvā Money aizdevējs par kredīta veids likumīgas visā pasaulē Ar tajā pašā dienā, apstiprināšanas, es veida piedāvājums aizdevumu pie 3% vienotu procentu likmi. Mans Viegli un ātri aizdevumu programma Aizdevumu un mana 100% garantēta, Lūdzu nokļūt atpakaļ uz mani, ja jūs interesē. Paldies. E-pasts: capitalfundings3@gmail.com Numurs: +1 951-356-1777 Ar laba vēlējumiem. Kungs Clinton Brown
23.06.2018. plkst. 16:16
Clinton Brown
Pieteikties aizdevumam Es esmu Clinton Brown, Private Piedāvā Money aizdevējs par kredīta veids likumīgas visā pasaulē Ar tajā pašā dienā, apstiprināšanas, es veida piedāvājums aizdevumu pie 3% vienotu procentu likmi. Mans Viegli un ātri aizdevumu programma Aizdevumu un mana 100% garantēta, Lūdzu nokļūt atpakaļ uz mani, ja jūs interesē. Paldies. E-pasts: capitalfundings3@gmail.com Numurs: +1 951-356-1777 Ar laba vēlējumiem. Kungs Clinton Brown
23.06.2018. plkst. 16:15

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Vidējais vīrietis sastāv no 40% muskuļu un 15% tauku, savukārt sievietes – 23% muskuļu un 25% tauku

Pasākumi

POSITIVUS FESTIVĀLĀ ARĪ KINO PROGRAMMA

Par neatņemamu Positivus festivāla sastāvdaļu ir kļuvusi kino „skatuve”. Arī šogad kāpās pie jūras tiks izveidota īpaša Balsam Club kinozāle, kurā kino gardēžus priecēs Future...